Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

ПІДТРИМКА ІРИНИ ФАРІОН У СУДІ від ПОЛЬСЬКИХ ДРУЗІВ: РАЗОМ ПРОТИ МОСКВИ!

04 серпня 2020, 15:15

Підтримуючи пані Ірину Фаріон, борімося за цивілізаційний вибір України та за мир і злагоду на східному кордоні РП.

Кохаймо Польщу, любімо Україну, шануймо українців та зневажаймо малоросів-хохлів – отаке головне враження, котре ми – польські учасники Революції Гідности – отримали сьогодні після цієї маніфестації перед Шевченківським районним судом міста Львова.

Коротка передісторія: якийсь переселенець із Лугань-Дона вважає, ніби пані Ірина Фаріон у своїх телевізійних виступах на актуальні суспільно-політичні, історичні та культурологічні теми обмежує права цього з понтом громадянина України на використання в Києві, і навіть у Львові (отакої!), до того ж у публічній сфері, мови ворожої нам держави – тобто цей власник українського паспорта, вживаючи неконституційне, винайдене Путіним формулювання "російськомовні українці", домагається, щоб "найсправедливіший у світі український суд" заклав такий прецедент "іменем України", котрий був би немислимий у будь-якій іншій цивілізованій країні, ніби це корінний народ мав би достосовуватися до забаганок національних меншин!

Ні, ну справді, Україна є унікальною країною, де аксіоматичні твердження (на зразок того, що державна мова є обов'язковою для публічного використання) ще повинні доказуватися в суді! Між іншим, ми бачили чимало турків у Німеччині чи арабів у Франції, але жодному такому переселенцеві і на думку не спало б вимагати, щоб із ним там усі розмовляли його рідною мовою, а не офіційною мовою країни його проживання.

То в чому Україна є гіршою за Францію чи Німеччину?! Так побажаймо ж безстрашній пані Ірині Фаріон подальших успіхів у своїй невтомній роботі задля збереження української національної ідентичності та докладімо всіх зусиль, щоб підтримати її на цьому благородному шляху! Ми закликаємо всіх справжніх українців та сумлінних представників нашої польської діаспори прийти до того самого Шевченківського районного суду міста Львова 3 вересня цього року о тій же 11:00 (на розгляд по суті даної інспірованої путіністами "справи"), і в особі пані Ірини подати руку Україні в її боротьбі за свою мову, свою культуру і свою ідентичність та проти намірів нашого спільного одвічного ворога – тоталітарної Росії з її п'ятою колоною малоросів-хохлів ґатунку homo sovieticus!

І тільки тоді мила нашому серцю Україна справді стане найкращим у світі місцем для проживання. Шануймося взаємно, бо ми того варті! Свій шлях до Європи кожен хай почне з себе, бо (як казала моя світлої пам'яті мама з нащадків знаті гербів Порай та Ястршебець): "Коли ж добре тобі в Україні, і стала вона для тебе другою батьківщиною, то – будь ласка, твоєю милістю – вивчи українську мову, знай українську історію та поважай українські звичаї і традиції". А серед інтеліґентних людей інакше просто не може бути.

Володимир Іванченко – Заступник голови Київської польської шляхетської громади, Польський прапороносець двох українських революцій

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Log Log _ 05.08.2020 07:32
IP: 46.133.25.---
Модератори, приберіть тупого Воронезького придурка Егор Шконда.
Українофоб, не розуміє, що пише як говорить – по-Воронезьки, тобто
калькою з української. Намагається принижувати укрраїнців, але
раз за разом сідає у калюжу, бо не знає ЖОДНОЇ мови,
навіть рідну російську – пише "сосиська" замість "сосиска".
Повний дегенерат.
Viktor Buchko _ 04.08.2020 23:00
IP: 46.173.112.---
Егор Шконда:
Коли ж вже нарешті ти, гнидо феесбешно-мокшанська, зникнеш з цього ненависного тобі українського сайту в свій дурдом, мацкальський?!
Log Log _ 04.08.2020 22:52
IP: 128.124.92.---
Егор Шконда – безмозглое чучело "Сосиська" из Воронежской области
с этого.
Тупая Воронежская свинья, это ты пишешь на "поросячий мови".
ПО-РУССКИ в этом случае "из". А по-Воронежски калька с украинского языка.
Это у вас в Воронеже "поросячья мова", ни русский, ни украинский.
Пытался унизить украинцев, а сел в лужу, где место всем таким скотам.
Мычишь ты, потомок гитлеровского ублюдка.
Grenader45 _ 04.08.2020 21:50
IP: 194.44.17.---
... на початку січня пані Фаріон публічно "возила писком по столу" посла Польщі, обіцяючи повчити оного "любити Україну".
А вже сьогодні, якийсь замголови київської польської шляхетської громади (?), розсипається бісером, нібито від "польських друзів", навіть не польською, перед цією особою, яка опустилась до того, що публікує у своєму блозі хвалебні оди самій собі, від доволі сумнівних особистостей.
Криза жанру...
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter