27 січня 2021, 23:07

Про судове рішення від партнова путінського

Днями одіозний Окружний адмінсуд Києва заборонив Київській міській держадміністрації відзначати річниці днів народжень низки українських діячів. Позов у справі подав прихвостень Януковича, ворог і українофоб Андрєй Партноф, що повернувся в Україну навесні 2019 року. До цього часу "прекрасна" влада Порошенка на цю потвору не відкрила жодної кримінальної справи за зраду України. Непокаране зло повертається сторицею. От і повернулося.

Коли б віце-спікером парламенту в 2014 році не був Руслан Кошулинський, єдина легітимна влада в апогей Майдану, – Янукович не став би втікачем, а повернувся б миттю за день-два. Відтак під тиском зовнішніх чинників на радість внутрішнім холуям і пристосуванцям процес був зорганізований так, що націоналістів усунуто з парламенту. Це було на користь УСІМ: обамівсько-"демократичній" Америці, ліберально розкладеній Европі, дикій Москві і безликій юрбі, вирощеній в умовах окупації, в самій Україні. Досягнуто основної мети: знейтралізовано червоно-чорний, націоналістичний Майдан. Переміг ниций, безідейний, бізнесовий Порошенко за домовленістю з Фірташем, що системно й безпомильно впродовж п'ятьох років вів країну до українофобського блазня Зе- як місточка до ОПЗЖ – медведчуківського звіринця. За цих п'ять років населення встигло охолодитися від пристрастей Майдану і страхітливих для більшости високих ідей Нації: раби ніколи не оцінять людей Гідности й національного лету.

Саме звідси рішення НЕРЕФОРМОВАНОГО в часи Порошенка суду за позовом путінського холуя. Відповідно до рішення заборонено святкувати пам'ятні дати і ювілеї восьми видатних історичних діячів:

полковника Армії Української Держави Івана Полтавця-Остряниці;

полковника Української повстанської армії Василя Левковича;

полковника УПА Василя Сидора;

полковника УПА Василя Галаси;

письменника і журналіста Власа Самчука;

письменника і політика Юрія Липи;

українського вченого і творця "Енциклопедії українознавства" Володимира Кубійовича;

голови Проводу Організації українських націоналістів Андрія Мельника.

У позові Андрєй Партноф зазначив, що Юрій Липа нібито "відомий своїми антисемітськими висловлюваннями і закликами", а серед інших згаданих діячів є і ті, що нібито "тісно співпрацювали з німецькими нацистами". Це нещастя, вирощене слабкістю української влади, покликалося на закон про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки.

Варто зазначити, що заборона стосується пам'ятних дат, які мали відзначати ще 2020 року відповідно до Постанови Верховної Ради України від 3 грудня 2019 року (N2364).

Щойно торік у лютому Київська міська держадміністрація з ініціятиви депутатів-свободівців затвердила список відзначення пам'ятних дат та ювілеїв українських діячів, як Партноф подав позов про їхню заборону. Тоді ж суддя Окружного адмінсуду відразу задовольнив заяву про забезпечення позову цього виродка, фактично заблокувавши святкування пам'ятних дат. Зараз же суд остаточно заборонив їхнє відзначення. До цього рішення ще й додано припис для Міносвіти переглянути підручники для 5 та 11 класів з історії України в закладах загальної середньої освіти, що вийшли друком у 2018 та 2019 роках. Себто путінський партной разом із суддями-холуями демонструє дикий переляк від червоно-чорного Майдану нашої національної величі.

Цікаво, що заборона на відзначення ювілеїв знакових українських постатей значною мірою збігається з переліком тих самих осіб у зверненні посольства держави Ізраїль до Верховної Ради України наприкінці 2019 року: "...ми рішуче протестуємо проти включення до списку численних посібників нацистів, серед яких, наприклад, Володимир Михайлович Кубійович (120 річниця з дня народження), відомий посібник нацистів, що представлений виключно як історик та картограф, також Максим Железний (ідеться про Максима Залізняка – І.Ф.), Василь Левкович, Улас Самчук, Василь Сидор, Кирил (правопис тих безграмотних зберігаю – І.Ф.) Осьмак, Олександр Вишинський (замість Вишнівський – І. Ф.)), Василь Галас (замість Галаса – І. Ф.), Ярослав Старух, Андрій Мельник" (https://m.glavcom.ua/news/izrajil-prosit-ukrajinu-ne-vshanovuvati-pamyat-deyakih-chleniv-nacionalistichnih-organizaciy-645037.html).

Не коментуватиму цього маразму від посольства, яке щороку напередодні уродин Степана Бандери переживає неабиякі напади безумства, натомість наголошу на іншому. Свого часу знаменитий воїн і письменник Юрій Горліс-Горський казав: "Ворог вивчає минуле, щоб мати досвід на майбутнє". Чи вивчаємо це минуле ми?

З тих диких рішень ворога, що свідчать лише про їхній панічний страх перед свідомими українцями та їхній героїчний чин, неминучий для наслідування, маємо зробити повчально-державницький висновок: максимально популяризувати зазначені постаті і Героїв Майдану, що ми, власне, вже давно і зробили. Йдеться передусім про мій телепроєкт "Ген українців" на каналі НТА, де висвітлено подвиг зазначених індивідуальностей та їхнє служіння Українській Ідеї Нації та Соборности Української Держави.

Словом, партному путіна можна подякувати за оригінальний спосіб актуалізації нашої славетної іторичної пам'яти. Ось поклик на програми "Гену українців" про Володимира Кубійовича, Уласа Самчука, Василя Галасу, Василя Сидора, Василя Левковича, Олександра Вишнівського, Юрія та Івана Лип, а також телепроєкту "Велич особистости" на каналі "Рада" про Андрія Мельника та Коліївщину, себто про Максима Залізняка: https://www.youtube.com/channel/UCUtg_aYdO07kkVRvVOUtCFg. (пишемо Ген українців, Фаріон, Самчук і т. д.)

Ми сильні і нездоланні знаннями про себе.

Дякую, партнов путінський, за надих творити далі.

powered by lun.ua

Стаття Путіна: інструкція перемоги України над Москвою (персональна відповідь убивці України)

Послухай ворога – і зроби навпаки ПЕРЕДСЛОВО Не бачу сенсу давати розлогі контраргументи на історичну, філологічну чи церковну маячню цього політичного карлика і шизофреніка третього тисячоліття Путіна, бо лише науковий виклад думок стимулює до розширення чи поглиблення наукової дискусії...

ПРОТИАНГЛІЗМ 40. КАМІНГ-АУТ

Якщо б наш убогий інформаційний простір так рясно не поширив інформації про якогось збоченого співака, що він здійснив камінґ-аут на сцені (краще б він каструвався публічно), то я б, мабуть, не бабралася в цьому бруді: "Мій офіційний камінґ-аут, який відбувся зі сцени, було вирізано з прямого ефіру М1...

Бандера Андрій Михайлович – повстанець у рясі: 80 літ від дня розстрілу

11 грудня 1882-10 липня 1941 Про Бандерів буде світ знати. Андрій Бандера Батько Степана Бандери і шістьох своїх дітей-націоналістів...

МИХАЙЛО СЛАБОШПИЦЬКИЙ: безнадійний альтруїст, або життя крізь долі інших (до сороковин відходу...)

"Мені пощастило знати масу видатних людей". М.С. До однієї зі своїх безцінних книг "Українські меценати" (2001) він взяв епіграф англійського філософа-мораліста та історика Томаса Карлейля: "Я маю намір говорити про героїв, про те, як ставилися до них люди і яку вони відігравали роль; про те, що я називаю пошануванням героїв і героїчним у людських діяннях" ("Герої, пошанування героїв і героїчне в історії") (2)...

ПРОТИАНГЛІЗМ 39. СПОРТ, ГОЛ, ФУТБОЛ!!!!!

Копаний м'яч учить боронити і здобувати. Іван Боберський (1873-1947) Шляхи формуванням спортової термінології – це переважно актуалізація очевидних значень слів і показова спроможність чи неспроможність кожної мови-нації по-різному, з огляду на мотивацію, називати той самий вид спорту чи спорт узагалі...

РОМАН (Тарас) ШУХЕВИЧ: "найбільший з-поміж лицарів" (тези за телепрограмою "Ген українців")

"Я не боюся за наше майбутнє, коли знаю, що наші засуджені сільські хлопці гинуть з окликом: "Хай живе Україна!" Р.Ш. 30.06.1907-5.03...