27 січня 2021, 23:07

Про судове рішення від партнова путінського

Днями одіозний Окружний адмінсуд Києва заборонив Київській міській держадміністрації відзначати річниці днів народжень низки українських діячів. Позов у справі подав прихвостень Януковича, ворог і українофоб Андрєй Партноф, що повернувся в Україну навесні 2019 року. До цього часу "прекрасна" влада Порошенка на цю потвору не відкрила жодної кримінальної справи за зраду України. Непокаране зло повертається сторицею. От і повернулося.

Коли б віце-спікером парламенту в 2014 році не був Руслан Кошулинський, єдина легітимна влада в апогей Майдану, – Янукович не став би втікачем, а повернувся б миттю за день-два. Відтак під тиском зовнішніх чинників на радість внутрішнім холуям і пристосуванцям процес був зорганізований так, що націоналістів усунуто з парламенту. Це було на користь УСІМ: обамівсько-"демократичній" Америці, ліберально розкладеній Европі, дикій Москві і безликій юрбі, вирощеній в умовах окупації, в самій Україні. Досягнуто основної мети: знейтралізовано червоно-чорний, націоналістичний Майдан. Переміг ниций, безідейний, бізнесовий Порошенко за домовленістю з Фірташем, що системно й безпомильно впродовж п'ятьох років вів країну до українофобського блазня Зе- як місточка до ОПЗЖ – медведчуківського звіринця. За цих п'ять років населення встигло охолодитися від пристрастей Майдану і страхітливих для більшости високих ідей Нації: раби ніколи не оцінять людей Гідности й національного лету.

Саме звідси рішення НЕРЕФОРМОВАНОГО в часи Порошенка суду за позовом путінського холуя. Відповідно до рішення заборонено святкувати пам'ятні дати і ювілеї восьми видатних історичних діячів:

полковника Армії Української Держави Івана Полтавця-Остряниці;

полковника Української повстанської армії Василя Левковича;

полковника УПА Василя Сидора;

полковника УПА Василя Галаси;

письменника і журналіста Власа Самчука;

письменника і політика Юрія Липи;

українського вченого і творця "Енциклопедії українознавства" Володимира Кубійовича;

голови Проводу Організації українських націоналістів Андрія Мельника.

У позові Андрєй Партноф зазначив, що Юрій Липа нібито "відомий своїми антисемітськими висловлюваннями і закликами", а серед інших згаданих діячів є і ті, що нібито "тісно співпрацювали з німецькими нацистами". Це нещастя, вирощене слабкістю української влади, покликалося на закон про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки.

Варто зазначити, що заборона стосується пам'ятних дат, які мали відзначати ще 2020 року відповідно до Постанови Верховної Ради України від 3 грудня 2019 року (N2364).

Щойно торік у лютому Київська міська держадміністрація з ініціятиви депутатів-свободівців затвердила список відзначення пам'ятних дат та ювілеїв українських діячів, як Партноф подав позов про їхню заборону. Тоді ж суддя Окружного адмінсуду відразу задовольнив заяву про забезпечення позову цього виродка, фактично заблокувавши святкування пам'ятних дат. Зараз же суд остаточно заборонив їхнє відзначення. До цього рішення ще й додано припис для Міносвіти переглянути підручники для 5 та 11 класів з історії України в закладах загальної середньої освіти, що вийшли друком у 2018 та 2019 роках. Себто путінський партной разом із суддями-холуями демонструє дикий переляк від червоно-чорного Майдану нашої національної величі.

Цікаво, що заборона на відзначення ювілеїв знакових українських постатей значною мірою збігається з переліком тих самих осіб у зверненні посольства держави Ізраїль до Верховної Ради України наприкінці 2019 року: "...ми рішуче протестуємо проти включення до списку численних посібників нацистів, серед яких, наприклад, Володимир Михайлович Кубійович (120 річниця з дня народження), відомий посібник нацистів, що представлений виключно як історик та картограф, також Максим Железний (ідеться про Максима Залізняка – І.Ф.), Василь Левкович, Улас Самчук, Василь Сидор, Кирил (правопис тих безграмотних зберігаю – І.Ф.) Осьмак, Олександр Вишинський (замість Вишнівський – І. Ф.)), Василь Галас (замість Галаса – І. Ф.), Ярослав Старух, Андрій Мельник" (https://m.glavcom.ua/news/izrajil-prosit-ukrajinu-ne-vshanovuvati-pamyat-deyakih-chleniv-nacionalistichnih-organizaciy-645037.html).

Не коментуватиму цього маразму від посольства, яке щороку напередодні уродин Степана Бандери переживає неабиякі напади безумства, натомість наголошу на іншому. Свого часу знаменитий воїн і письменник Юрій Горліс-Горський казав: "Ворог вивчає минуле, щоб мати досвід на майбутнє". Чи вивчаємо це минуле ми?

З тих диких рішень ворога, що свідчать лише про їхній панічний страх перед свідомими українцями та їхній героїчний чин, неминучий для наслідування, маємо зробити повчально-державницький висновок: максимально популяризувати зазначені постаті і Героїв Майдану, що ми, власне, вже давно і зробили. Йдеться передусім про мій телепроєкт "Ген українців" на каналі НТА, де висвітлено подвиг зазначених індивідуальностей та їхнє служіння Українській Ідеї Нації та Соборности Української Держави.

Словом, партному путіна можна подякувати за оригінальний спосіб актуалізації нашої славетної іторичної пам'яти. Ось поклик на програми "Гену українців" про Володимира Кубійовича, Уласа Самчука, Василя Галасу, Василя Сидора, Василя Левковича, Олександра Вишнівського, Юрія та Івана Лип, а також телепроєкту "Велич особистости" на каналі "Рада" про Андрія Мельника та Коліївщину, себто про Максима Залізняка: https://www.youtube.com/channel/UCUtg_aYdO07kkVRvVOUtCFg. (пишемо Ген українців, Фаріон, Самчук і т. д.)

Ми сильні і нездоланні знаннями про себе.

Дякую, партнов путінський, за надих творити далі.

НЕ ЗДОЛАТИ ВОРОГА ЗЗОВНІ, КОЛИ ВІН ВСЕРЕДИНІ (або про Московський патріярхат в Україні)

I. Про розстрільне сучасне У час повномасштабного розпалу московсько-української війни 28 березня 2022 року народний депутат України, свободівка Оксана Савчук зареєструвала законопроєкт "Про заборону Московського патріархату на території України"...

ВІЙНА і МОВА

Мова – це перший і останній бастіон захисту держави. Ян Бодуен де Куртене Дещо з історичного контексту Чому ми збереглися як окремий етнос, попри понад 350-літній період втрати державности через окупацію Московією? Бо саме мова була тим кордоном, що відмежовувала нас від ворога і об'єднувала всередині...

Путін – лакмус на свободу чи рабство світу

Чому теперішні події – це спосіб вилікувати Україну і світ? Тому що зрада, угодовство, компроміси зі злом, політична, а не моральна доцільність призводять до витворення великого Зла, втіленням якого став цей застарілий імпотентний психопат Путін...

ВПЕРШЕ ПРО БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ: Ліз Трасс

У чому полягає знаменність зустрічі міністрів закордонних справ Ліз Трасс і С. Лаврова 10 лютого 2022 року в Москві? Саме міністр закордонних справ Великобританії пані Трасс вперше на міжнародній арені від часу московсько-української війни озвучила потребу гарантувати українську безпеку, спираючись на Будапештський меморандум...

Ярослав Стецько і Ярослава Стецько – вінчані ідеєю: з нагоди 110-ї річниці від уродин Ярослава Стецька

Пігмеї завжди знецінюють усе те, що ідеальне, духовне і вічне в житті людини й нації. Ярослав Стецько Не мир є нашою ціллю, а воля і перемога нашої нації, що є покликана Богом виконати своє призначення на землі...

''Ген українців'' – душа каналу НТА

Просвітницько-пізнавальну програму "Ген українців" за внутрішнім рейтингом телевізійного каналу НТА відзначено особливою номінацією року: "Ген українців" – душа каналу НТА"...