14 лютого 2013, 11:55

Як журналіст може бути для одного каналу на лікарняному й виходити в ефір на іншому?

Осман Пашаєв, журналіст, якого рішенням суду поновили на посаді спеціального кореспондента телеканалу СТБ, зараз на лікарняному через те, що нездужає з 5 лютого.

6 лютого в прямому ефірі телеканалу "АТR" під плашкою "LIVE" виходить в програмі, де Осман Пашаєв є ведучим.

Спершу подумала, що, може, це в записі (навіть деякі новини задля динаміки страждають тим, що роблять псевдовключення, коли за вікном вже темно, а журналіст "спілкується" з студією й на відео видно, що ще денна пора).

Але вчора 13 лютого Осман Пашаєв знову вів програму під плашкою "LIVE" у студії кримського "АTR", у той час, як у Києві вcі досі думають, що він на лікарняному.

Після розмови з Васві Абдураїмовим (член Ради представників кримськотатарського народу при Президентові України), який був, гостем студії 6 лютого, стало зрозуміло, що телеканал "АTR" своїх глядачів не обманює.

Пан Абдураїмов підтвердив, що програма виходить не в записі й він дійсно провів час у студії в прямому ефірі з Османом Пашаєвим.

Коли людина на лікарняному, то за перші 5 днів їй сплачує роботодавець, а далі – витрати несе державний фонд страхування.

Якщо Осман Пашаєв дійсно хворіє, то з 6 дня лікарняного він вже отримує кошти з державного фонду соціального страхування.

Якось Наталія Соколенко робила сюжет про те, як в столиці можна оформити липові лікарняні.Пашаєву лікарняний виписаний 5 числа в Києві, а наступного дня, виходить, Осман Пашаєв перебуває вже в Сімферополі й веде там прямий ефір.

Журналісти не можуть писати й критикувати владу за незаконні дії, коли влада живиться незаконно бюджетними коштами, й самі чинити так само. Чим ми тоді будемо кращі за тих, кого щодня критикуємо?

До лікарняного Осман Пашаєв виглядав на шпальтах ЗМІ людиною, яка обстоює своє право, яке, на його переконання, порушив канал. Він відсудив на той час близько 300 тисяч гривень в телеканалу СТБ.

Людина завжди має можливість обирати той шлях,я яким вона йде й саме вибір характеризує природу вчинків людини.

Якщо ж лікарняний вже закритий, то тоді чому працівника немає на робочому місці? Осман Пашаєв витратив не один рік, щоб виграти в суді й поновитися на посаді журналіста СТБ.

Був не один випадок, коли журналісти йшли з каналів через незгоду з інформаційною політикою. Вони висловлювались проти інформаційної політики й, як правило, не вимагали нічого натоміть. Це була їхній громадянський спротив і їхня позиція.

Пашаєв після років боротьби домігся свого, але чи поновлення на СТБ для Османа є кінцевою метою?

Протягом цього тижня щодо ситуації, яка склалася, ми спілкувались не з одним журналістом, й колеги, практично, одностайні в тому, що історія з виходами в ефір на одному каналі й отримання грошей за лікарняний на іншому, зокрема з фонду соцстраху держави, є неприйнятною й перебуває поза правовим полем.

powered by lun.ua

Як директором ліцею протягують людину з вертикалі Президента – Львівщина

Директором Миколаївського професійного ліцею (Львівська область) можуть з порушеннями низки вимог призначити Тараса Олійничка. Трудовий колектив підтримав його аж 2 голосами...

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...