Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Ляшко! Ось Ваші кандидати – депутати – прогульники

24 жовтня 2015, 12:35

На ефірі у Савіка Шустера я Вас як керівника партії запитувала, чому Ви кандидуєте прогульників.(3 година, 4 хвилина)

Мова йшла зокрема і про Вашого кандидата до Київради Юрія Сухіна та інших кандидтатів-прогульників, яких, як ми виявили, Ваша партія висунула до міськрад в обласних центрах. Прогульники це ті, хто з початку скликання і до 1 березня 2015 року (початок всеукраїнського моніторингу ЧЕСНО) пропустив 25 і більше відсотків сесій ради або засідань комісій протягом своєї каденції.

Ви виправдовувалися, казали, що нема у Вас стільки кандидатів-прогульників. А я пообіцяла Вам надати список після програми. Так от, аналітики Громадського руху ЧЕСНО у рамках кампанії "Чесна весна – відповідальна осінь" станом на жовтень місяць виявили з-поміж Ваших кандидатів до міських рад облцентрів таких депутатів-прогульників:

Бабенко Наталія Володимирівна (балотується до Кіровоградської міськради) – 36,84% прогулів комісій, 28,99% сесій. Обрана на попередніх виборах від Батьківщини.

Бойдаченко Антон Павлович (балотується до Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради) – 78,46% комісій, 38,71% засідань міськради. Обраний на попередніх виборах від Свободи.

Бойко Сергій Вікторович (Кіровоградська міська рада) – 41,67% комісій. Обраний на попередніх виборах від Батьківщини.

Будяк Іван Олексійович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 34,29% комісій міськради. Обраний на попередніх виборах від Радикальної партії.

Булатецький Микола Іванович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 29,17% сесій міськради. Обраний на попередніх виборах від "Реформи і порядок".

Капуста Тарас Ярославович (Тернопільська міська рада,Тернопільська обласна рада) – 28,57% сесій міськради. Обраний на попередніх виборах від Єдиного центру.

Кутілова Вікторія Володимирівна (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 25% комісій міської ради. Обрана на попередніх виборах від Радикальної партії.

Леус Роман Анатолійович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 31% комісій міськради. На попередніх виборах обраний від "Радикальної партії".

Сухін Юрій Михайлович (Київська міська рада) – 54,55% комісій, 35,56% сесій. Обраний на попередніх виборах від Радикальної партії.

Тищенко Сергій Олександрович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 100% комісій міськради. Обраний від Радикальної партії.

Хоменко Володимир Олександрович (Полтавська міська рада, Полтавська обласна рада) – 27,87% комісій міськради. Обраний на попердніх виборах від Совісті України.

Ще Ви, пане Ляшко, сказали, що про Сухіна інформацію Ви дізналися тільки під час ефіру, отримавши від мене газету "ЧЕСНО про вибори".

Так от, доводжу до Вашого відома, що результати відвідуваності депутатів Київради ми оприлюднили ще наприкінці березня на "Українській правді" та на сайті ЧЕСНО. У Сухіна було 55 % пропусків комісій, а у Вас відтоді було понад півроку, щоб зрозуміти, що його кандидувати не слід.

Але оскільки Ви так затято виправдовувалися і переконували глядачів у тому, що не маєте у списку прогульників, бо нібито очистили лави і кандидуєте молодь та тих, хто не був депутатом, то аналітики вирішили зробити експрес-аналіз і з-поміж тих, кого ви кандидуєте до облрад.

І ось перші результати прогульників, які туди балотуються:

Авер'янов Олег В'ячеславович (балотується до Чернігівської обласної ради) – 91,3% прогулів засідань Чернігівської облради (далі раду, в якій прогулював, вказуватиму лише якщо відрізняється від ради балотування). Вибув зі складу раду у червні 2015 р., але у нас політична пам'ять дуже хроша. Обраний на попередніх виборах від Батьківщини.

Візняк Юрій Ярославович (Львівська обласна рада) – 40,43% прогулів комісій. На попередніх виборах обирався від Української Народної Партії.

Воєвода Юлія Володимирівна (Черкаська обласна рада) – 25% комісій. Обиралася раніше від Фронту змін

Коротков Олександр Григорович (Черкаська обласна рада) – 34,15% сесій. Балотувався від Партії регіонів (а Ви, пане Ляшко, так кричали в студії, що Ви прости екс-регіоналів і дорікали іншим, які їх кандидують...).

Навольський Іван Михайлович (Тернопільська обласна рада) – 36% сесій. Раніше обирався від Єдиного центру.

Олійник Олександр Володимирович (Черкаська обласна рада) – 86,67% комісій, 56,1% сесій. Фронт змін

Філіпенко Павло Сергійович (Черкаська обласна рада) – 29,27% сесій. Батьківщина

Шимко Микола Павлович (Чернігівська обласна рада) – 40,48% комісій, 56,52% сесій. Батьківщина.

Але і це ще не все. ЧЕСНО виявив, що прогульники не просто представленя на округах. Вони заявлені як очільники списків у регіонах.

Так що, пане Ляшко, беріть до відома цю інформацію й попередьте аналітиків та кадровиків свого штабу, що це не лише Громадський рух ЧЕСНО має слідкувати за якістю кандидатів від партії, а вони і Ви, бо це Ваші репутаційні ризики.

Інші партії так само мають це розуміти, бо радикали не єдині, хто кандидує прогульників.Варто зауважити, що могли бути незначні похибки, якщо кандидуються повні тезки (однакове прізвище ім'я та по батькові). Або якщо станом на сьогодні якийсь із депутатів зняв свою кандидатуру. Але це не стосується Ваших кандидатів, бо перед публікацією цього блогу Ваших 11 прогульників ми перевірили повторно двічі.

Тут варто зауважити, що прогульників, яких кандидують партії по всій Україні може бути неспівмірно більше. Просто громадам треба слідкувати за відвідуванням депутатів рад, бо зробити аналіз кожної ради централізовано практично нереально.

Оскільки, як і з Сухіним, Ви, пане Ляшко, можете не побачити цю інформацію на сайті "Української правди", то я її надішлю Вам на сторінку Facebook, а також попрошу читачів зробити максимальний репост, щоб Ви її гарантовано побачили.

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Александр 1 _ 27.10.2015 12:34
IP: 92.113.77.---
boska-v:
Здесь на видео Ляшко прав
Ляшко, как и вы, сначала не понял, о чем речь. Но, потом понял и стал выкручиваться. А вы так и не поняли, что правду сказала Ирина: 12 кандидатов в депутаты (а не действующие депутаты, которых у Ляшко 10 чел.) в списках Ляшко проявили себя прогульщиками ранее с 2010 года. Не все они были от Радикальной партии. Но, зачем прогульщиков снова брать в списки?
boska-v _ 25.10.2015 19:17
IP: 93.72.239.---
Здесь на видео Ляшко прав
Fsh Fsh _ 25.10.2015 16:51
IP: 194.44.107.---
Valeriy Lazarev:
Ирина, ты молодец. Зацепила их за живое, у них слюна летит от ненависти.
А тобо що, яйка пощєкотала, що такий щасливий?
sanila _ 25.10.2015 03:25
IP: 87.244.153.---
Наивные люди, думают у Ляшка партия, или группа...Группа клоунов. Он все время говорит то, что хотят от него услышать, он аферист. И вокруг него собираются такие же проходимцы.
И ему до фени, кто там не ходит куда, вы хотели от него услышать, что он этих прогульщиков выгонит? Он скажет.
Когда уже наш народ поумнеет?
lohik _ 25.10.2015 00:51
IP: 94.178.75.---
Цікаво, де вчилась ця "журналістка", що не тільки порушує Закон про вибори, а й пише граматично неграмотно?
Індра _ 25.10.2015 00:42
IP: 93.74.180.---
антивірус:
Valeriy Lazarev:
Ирина, ты молодец. Зацепила их за живое, у них слюна летит от ненависти.
А эти "их" – это кто?...
мабуть про мене, Індру... бо навряд її ті, ІНШІ, почують.
антивірус _ 25.10.2015 00:31
IP: 94.178.75.---
Valeriy Lazarev:
Ирина, ты молодец. Зацепила их за живое, у них слюна летит от ненависти.
А эти "их" – это кто?...
Індра _ 24.10.2015 22:46
IP: 93.74.180.---
пані авторко, ви начебто спрямовані до позитиву; а це вимагає від вас більш сумлінного ставлення до мови, якою ви пишете. 1) щоб зрозуміти, що його кандидувати не слід ----- має бути так: щоб розуміти, що його не варто висувати/пропонувати на посаду; 2) Ви дізналися ----- має бути так: вам стало відомо (ви дізналися – ви дізнали себе – як розуміти таке дієслово зворотної дії?). 3) Обиралася раніше ----- має бути так: Обирали раніше, адже вона сама себе не обирала. 4) кандидуєте ---- що воно таке?
Щоб здолати правила зі створення і вживання дієслів зворотної дії раджу вам Словник журналістської лексики суржик-українська: pravda-hydrogen. blogspot. com
Хай щастить!
Fsh Fsh _ 24.10.2015 22:26
IP: 194.44.107.---
Вова Пут:
Miki2:
По мнению пана Анджея Дуды, если современная Украина осуждает действия СССР, то должна добровольно вернуть Польше "крэсы всходне" – территории, принадлежавшие ей до 1939 года: а это Львовская, Тарнопольская, Ивано-Франковская, Ровенская и Волынская области. Подобные заявления в преддверии выборов у соседей говорят о многом: официальная Варшава больше не верит в стабильность украинского государства.
Так что скоро ждём раздела Украины...
Ти гнидо скоріше дочекаєшся своєї собачої смерті, аніж розділу України
антивірус _ 24.10.2015 22:13
IP: 94.178.75.---
Вова Пут:Так настучав в 1941 г... Дед МИКИКИКИ немцам на соседа – еврея, а после его казни "нахигалем"
Опять миф про Нахтигаль и мифичные будто-бы расстрелы ими евреев...Но есть другие документы...О русских в составе Вермахта и СС в частности: – • Батальон Муравьёва – • Боевой Союз Русских Националистов (БСРН) – • Братство Русской Правды -• Дивизия "Руссланд" – •Добровольческий полк СС "Варяг" – • Зеленая армия особого назначения- • Казачий Стан• Комитет освобождения народов России (КОНР) • Локотская республика • Организация Цеппелин• Республика Зуева• РОНА• РОА Власова• Русский корпус• Русский отряд 9-й армии Вермахта-• 15-й казачий кавалерийский корпус СС• 1-я русская национальная бригада СС "Дружина", известна как 1-й Русский национальный отряд СС-• 29-я гренадерская дивизия СС (русская Нр.1) • 30-я гренадерская дивизия СС (2-я русская) – • ВВС КОНР (ВВС РОА) -• 1-я дивизия РОА / ВС КОНР (600-пехотная дивизия вермахта) – • 2-я дивизия РОА/ВС КОНР (65о) и т.п.
lohik _ 24.10.2015 21:51
IP: 94.178.75.---
Вова Пут: (Он же забаненый Вова Терехов)
Miki2:
О, уже доносы пошли... Гены, гены. Так настучав в 1941 г... Дед МИКИКИКИ немцам на соседа – еврея, а после его казни "нахигалем" – занял его квартиру. А в 1944 отец МИКИКИКИ настучав комунякам на соседа-поляка- и после его депортации занял его квартиру...
А МИКИКИКИ в 80-е настучав на одногруппника в ПТУ за анекдот про Брежнева – того, конечно, выбросили но его квартиру МИКИКИКИКИ НЕ отдали... Вот оно до сих пор бесится...:)))
Ты серьезно или опять прикалываешься?
Вова Пут _ 24.10.2015 21:11
IP: 104.197.45.---
Miki2:
О, уже доносы пошли... Гены, гены. Так настучав в 1941 г... Дед МИКИКИКИ немцам на соседа – еврея, а после его казни "нахигалем" – занял его квартиру. А в 1944 отец МИКИКИКИ настучав комунякам на соседа-поляка- и после его депортации занял его квартиру...
А МИКИКИКИ в 80-е настучав на одногруппника в ПТУ за анекдот про Брежнева – того, конечно, выбросили но его квартиру МИКИКИКИКИ НЕ отдали... Вот оно до сих пор бесится...:)))
Вова Пут _ 24.10.2015 21:09
IP: 104.197.137.---
Miki2:
По мнению пана Анджея Дуды, если современная Украина осуждает действия СССР, то должна добровольно вернуть Польше "крэсы всходне" – территории, принадлежавшие ей до 1939 года: а это Львовская, Тарнопольская, Ивано-Франковская, Ровенская и Волынская области. Подобные заявления в преддверии выборов у соседей говорят о многом: официальная Варшава больше не верит в стабильность украинского государства.
Так что скоро ждём раздела Украины...
Miki2 _ 24.10.2015 20:42
IP: 176.36.3.---
-Vesna-:
Оффтоп.

Народ, подивіться до чого наш місцевий юродівий jut доюродився... це він так собі вистраює паралельну реальність. Другий Путін найшовся.

jut _ 23.10.2015 20:27IP: 46.185.107.-

Муж – это настоящие украинцы – надднепрянцы, слобожанцы – потомки козаков, которых лучше всех описал Н.В. Гоголь.
А жена – это злобное и дикое племя карпатских команчей с полонин, результат пятисотлетнего хлопского существования в статусе "бы...ла, пся кр...в" в Речи Посполитой, которому теперь резко захотелось иметь своих хлопов...

Ахаха...
Нада, думаю, хором цю падлюку на блогах закривать. Через авторів блогів.
Miki2 _ 24.10.2015 20:40
IP: 176.36.3.---
-Vesna-:
lohik
Miki2


Хлебом не корми. Дай по-обсуждать дамочек.
От уже любители.
А шо, Вована-кацапана обсуждать? Це ж чмо з наче йоршиком в профіль, ... і шо про нас дами подумають?
-Vesna- _ 24.10.2015 20:25
IP: 93.72.141.---
Оффтоп.

Народ, подивіться до чого наш місцевий юродівий jut доюродився... це він так собі вистраює паралельну реальність. Другий Путін найшовся.

jut _ 23.10.2015 20:27IP: 46.185.107.--

Муж – это настоящие украинцы – надднепрянцы, слобожанцы – потомки козаков, которых лучше всех описал Н.В. Гоголь.
А жена – это злобное и дикое племя карпатских команчей с полонин, результат пятисотлетнего хлопского существования в статусе "бы...ла, пся кр...в" в Речи Посполитой, которому теперь резко захотелось иметь своих хлопов...

Ахаха...
-Vesna- _ 24.10.2015 20:21
IP: 93.72.141.---
lohik
Miki2


Хлебом не корми. Дай по-обсуждать дамочек.
От уже любители.
Miki2 _ 24.10.2015 20:18
IP: 176.36.3.---
-Vesna-:
А когда уже пани Айвазовская займет ту глобальную управленческую нишу, на которую ее Бог сподобил. Но... она слишком умна и аккуратна в связях.

Не перестаю восхищаться.
Надто серйозна. З перебором.
lohik _ 24.10.2015 20:15
IP: 94.178.75.---
-Vesna-:
А когда уже пани Айвазовская займет ту глобальную управленческую нишу, на которую ее Бог сподобил. Но... она слишком умна и аккуратна в связях.
Не перестаю восхищаться.
Но баба бабки и пыжится каждая любит
-Vesna- _ 24.10.2015 20:02
IP: 93.72.141.---
А когда уже пани Айвазовская займет ту глобальную управленческую нишу, на которую ее Бог сподобил. Но... она слишком умна и аккуратна в связях.

Не перестаю восхищаться.
-Vesna- _ 24.10.2015 19:57
IP: 93.72.141.---
lohik:
-Vesna-:
.
И кстати раньше (еще за рыгов) пани Федорив постоянно высокомерно хвасталасть по поводу и без о своих "высоких связях".
Интересно, эти связи беспорядочные или регулярные?
Та перестаньте.
Вова Пут _ 24.10.2015 19:55
IP: 104.197.63.---
Miki2:

Мики маус, ты как в вагоне с полки навернулся башкой,так стал такую пургу гнать,что сам себе наверняка уже не веришь.В больницу тебе нужно срочно!
Вова Пут _ 24.10.2015 19:54
IP: 104.197.152.---
Miki2:
Автору. Как лигитимний екперт, который был на конкурсной основе отобран представительством скандинавской страны, и официально закреплен высокой мокрой печатью, скажу следующее:
Ира, когда я еще юным комсомолистом начал выезжать на Запад, то невдози сделал такой вывод, – советские люди отличались от "буржуев" не только серыми брюками, но и неоткрытыми, замкнутыми выражениями лиц.
Вова Пут _ 24.10.2015 19:53
IP: 104.197.212.---
Miki2:
Автору. Как лигитимний екперт, который был на конкурсной основе отобран представительством скандинавской страны, и официально закреплен высокой мокрой печатью, скажу следующее:
Ира, когда я еще юным комсомолистом начал выезжать на Запад, то невдози сделал такой вывод, – советские люди отличались от "буржуев" не только серыми брюками, но и неоткрытыми, замкнутыми выражениями лиц.
lohik _ 24.10.2015 19:51
IP: 94.178.75.---
-Vesna-:
.
И кстати раньше (еще за рыгов) пани Федорив постоянно высокомерно хвасталасть по поводу и без о своих "высоких связях".
Интересно, эти связи беспорядочные или регулярные?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter