Ірина Федорів Журналіст та викладач

Пане Ляшко! Ось Ваші кандидати – депутати – прогульники

24 жовтня 2015, 12:35

На ефірі у Савіка Шустера я Вас як керівника партії запитувала, чому Ви кандидуєте прогульників.(3 година, 4 хвилина)

Мова йшла зокрема і про Вашого кандидата до Київради Юрія Сухіна та інших кандидтатів-прогульників, яких, як ми виявили, Ваша партія висунула до міськрад в обласних центрах. Прогульники це ті, хто з початку скликання і до 1 березня 2015 року (початок всеукраїнського моніторингу ЧЕСНО) пропустив 25 і більше відсотків сесій ради або засідань комісій протягом своєї каденції.

Ви виправдовувалися, казали, що нема у Вас стільки кандидатів-прогульників. А я пообіцяла Вам надати список після програми. Так от, аналітики Громадського руху ЧЕСНО у рамках кампанії "Чесна весна – відповідальна осінь" станом на жовтень місяць виявили з-поміж Ваших кандидатів до міських рад облцентрів таких депутатів-прогульників:

Бабенко Наталія Володимирівна (балотується до Кіровоградської міськради) – 36,84% прогулів комісій, 28,99% сесій. Обрана на попередніх виборах від Батьківщини.

Бойдаченко Антон Павлович (балотується до Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради) – 78,46% комісій, 38,71% засідань міськради. Обраний на попередніх виборах від Свободи.

Бойко Сергій Вікторович (Кіровоградська міська рада) – 41,67% комісій. Обраний на попередніх виборах від Батьківщини.

Будяк Іван Олексійович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 34,29% комісій міськради. Обраний на попередніх виборах від Радикальної партії.

Булатецький Микола Іванович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 29,17% сесій міськради. Обраний на попередніх виборах від "Реформи і порядок".

Капуста Тарас Ярославович (Тернопільська міська рада,Тернопільська обласна рада) – 28,57% сесій міськради. Обраний на попередніх виборах від Єдиного центру.

Кутілова Вікторія Володимирівна (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 25% комісій міської ради. Обрана на попередніх виборах від Радикальної партії.

Леус Роман Анатолійович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 31% комісій міськради. На попередніх виборах обраний від "Радикальної партії".

Сухін Юрій Михайлович (Київська міська рада) – 54,55% комісій, 35,56% сесій. Обраний на попередніх виборах від Радикальної партії.

Тищенко Сергій Олександрович (Черкаська міська рада, Черкаська обласна рада) – 100% комісій міськради. Обраний від Радикальної партії.

Хоменко Володимир Олександрович (Полтавська міська рада, Полтавська обласна рада) – 27,87% комісій міськради. Обраний на попердніх виборах від Совісті України.

Ще Ви, пане Ляшко, сказали, що про Сухіна інформацію Ви дізналися тільки під час ефіру, отримавши від мене газету "ЧЕСНО про вибори".

Так от, доводжу до Вашого відома, що результати відвідуваності депутатів Київради ми оприлюднили ще наприкінці березня на "Українській правді" та на сайті ЧЕСНО. У Сухіна було 55 % пропусків комісій, а у Вас відтоді було понад півроку, щоб зрозуміти, що його кандидувати не слід.

Але оскільки Ви так затято виправдовувалися і переконували глядачів у тому, що не маєте у списку прогульників, бо нібито очистили лави і кандидуєте молодь та тих, хто не був депутатом, то аналітики вирішили зробити експрес-аналіз і з-поміж тих, кого ви кандидуєте до облрад.

І ось перші результати прогульників, які туди балотуються:

Авер'янов Олег В'ячеславович (балотується до Чернігівської обласної ради) – 91,3% прогулів засідань Чернігівської облради (далі раду, в якій прогулював, вказуватиму лише якщо відрізняється від ради балотування). Вибув зі складу раду у червні 2015 р., але у нас політична пам'ять дуже хроша. Обраний на попередніх виборах від Батьківщини.

Візняк Юрій Ярославович (Львівська обласна рада) – 40,43% прогулів комісій. На попередніх виборах обирався від Української Народної Партії.

Воєвода Юлія Володимирівна (Черкаська обласна рада) – 25% комісій. Обиралася раніше від Фронту змін

Коротков Олександр Григорович (Черкаська обласна рада) – 34,15% сесій. Балотувався від Партії регіонів (а Ви, пане Ляшко, так кричали в студії, що Ви прости екс-регіоналів і дорікали іншим, які їх кандидують...).

Навольський Іван Михайлович (Тернопільська обласна рада) – 36% сесій. Раніше обирався від Єдиного центру.

Олійник Олександр Володимирович (Черкаська обласна рада) – 86,67% комісій, 56,1% сесій. Фронт змін

Філіпенко Павло Сергійович (Черкаська обласна рада) – 29,27% сесій. Батьківщина

Шимко Микола Павлович (Чернігівська обласна рада) – 40,48% комісій, 56,52% сесій. Батьківщина.

Але і це ще не все. ЧЕСНО виявив, що прогульники не просто представленя на округах. Вони заявлені як очільники списків у регіонах.

Так що, пане Ляшко, беріть до відома цю інформацію й попередьте аналітиків та кадровиків свого штабу, що це не лише Громадський рух ЧЕСНО має слідкувати за якістю кандидатів від партії, а вони і Ви, бо це Ваші репутаційні ризики.

Інші партії так само мають це розуміти, бо радикали не єдині, хто кандидує прогульників.Варто зауважити, що могли бути незначні похибки, якщо кандидуються повні тезки (однакове прізвище ім'я та по батькові). Або якщо станом на сьогодні якийсь із депутатів зняв свою кандидатуру. Але це не стосується Ваших кандидатів, бо перед публікацією цього блогу Ваших 11 прогульників ми перевірили повторно двічі.

Тут варто зауважити, що прогульників, яких кандидують партії по всій Україні може бути неспівмірно більше. Просто громадам треба слідкувати за відвідуванням депутатів рад, бо зробити аналіз кожної ради централізовано практично нереально.

Оскільки, як і з Сухіним, Ви, пане Ляшко, можете не побачити цю інформацію на сайті "Української правди", то я її надішлю Вам на сторінку Facebook, а також попрошу читачів зробити максимальний репост, щоб Ви її гарантовано побачили.

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Miki2 _ 24.10.2015 19:43
IP: 176.36.3.---
Авторці. Як лігітимний екперт, який був на конкурсній основі відібраний представництвом скандинавської країни, та офіційно закріплений високою мокрою печаткою, скажу таке:
Іра, коли я ще юним комсомолістом почав виїжджати на Захід, то невдозі зробив такий висновок, - совєцькі люди відрізнялися від "буржуїв" не тільки сірими штанами, але й невідкритими, замкнутими виразами обличь.
Ледь не єдине, що можна було побачити живого, так це зверхня посмішка (тіпа: "звізді-звізді, я все одно краще тебе всьо знаю) такого собі совєцького Знайки, чого не дозволяли собі в спілкуванні з совками, ані тамешні продавці маркетів, ані депутати британського парламенту...
Це було давно, але досі таке можна побачити. На шоу у Шустера теж)
-Vesna- _ 24.10.2015 19:43
IP: 93.72.141.---
lohik:
Всім ясно, чия кріпачка ця баба Федориха.
Ахаха... не крипачка – а тонко чувствующая коньюктуру...

PS вообще это определенный тип людей аля Федорив. У них даже физиогномика похожа.
Любят быть в центре внимания, пыжиться своими контактами в высоких крышах, cтроить из себя честных активисток... а на самом деле заняты только набиванием себе цены и изабражением очень общественно-ценной собственной жизни.
lohik _ 24.10.2015 19:39
IP: 94.178.75.---
В день ТИШІ оприлюднена негативна інформація про діяльність суб*єктів виборчого процесу...Тому її можна трактувати як агітація проти них.
-Vesna- _ 24.10.2015 19:35
IP: 93.72.141.---
Beemon:
Из приведенной картинки видно, что самыми большими прогульщиками являются БППшники. Но об этом в тексте ни слова. Так, вскользь: "...радикали не єдині, хто кандидує прогульників..." Ну как же можно кидать камень в ПАПу в день тишины. Это ведь не Ляшко – кое-что прищемить может.

При этом картинка специально размыта, чтобы не все разглядели.
Молодец...

И кстати раньше (еще за рыгов) пани Федорив постоянно высокомерно хвасталасть по поводу и без о своих "высоких связях".
Beemon _ 24.10.2015 19:19
IP: 37.115.112.---
Из приведенной картинки видно, что самыми большими прогульщиками являются БППшники. Но об этом в тексте ни слова. Так, вскользь: "...радикали не єдині, хто кандидує прогульників..." Ну как же можно кидать камень в ПАПу в день тишины. Это ведь не Ляшко – кое-что прищемить может.

При этом картинка специально размыта, чтобы не все разглядели.
Beemon _ 24.10.2015 19:10
IP: 37.115.112.---
Надеюсь, Ляшко ответит как полагается. Сегодня агитация запрещается. Точно так же, как и контрагитация.

Здесь Федорив мочит Ляшко, а на главной в очередной раз нагадили на Батькивщину (Ярмарок політичних обіцянок, або Чим насправді займається місцеве самоврядування).

Вот так все у нас ЧЕСТНО.
Beemon _ 24.10.2015 19:03
IP: 37.115.112.---
Ірина Федорів:

Но почему-то у Шустера вопрос о прогульщиках Вы адресовали только Ляшко. Это во-первых. А во-вторых, ну ответили бы ему лично на почту, адресок-то у Вас имеется. То, что Вы сделали, это неЧЕСТНО!

Точно так же неЧЕСТНО, когда на главной УП постоянно висит портрет Черновил, как главной кнопкодавши. Остальные быстренько перелистываются и снова портрет Татьяны. Извините, но это просто отвратительно.
lohik _ 24.10.2015 18:58
IP: 94.178.75.---
Ірина Федорів:
lohik:

У день тиші заборонена агітація. Ми не агітуємо ні за, ні проти. Виборець може вирішувати сам. Я просто пообіцяла панові Ляшкові, що надам йому інформацію. Він після ефіру хутко втік. Тому доводиться голові партії передавати інформацію у такий спосіб.:)
Це треба було робити після виборів...А не сьогодні... у день ТИШІ ваша оприлюднена інформація може трактуватись як агітація ПРОТИ учасників виборів...
...Але краще було б, щоб цей випадок краще розсудив СУД, якщо туди подадуть на вас суб*єкти ваших нападок.
Вова Пут _ 24.10.2015 18:48
IP: 104.197.144.---
это же надо – за 1,5 года развалить вполне себе благополучную страну с небольшими проблемами и превратится в страну занимающую первое место по бедности в Европе, с начисто разрушенной экономикой, проданной за рубеж землей, с цензурой, гражданской войной, и под управлением англосаксов – гениальными а других рабами но клянчить то у них то у других хоть что нибудь...
Fsh Fsh _ 24.10.2015 17:34
IP: 194.44.107.---
На рахунок дня тиші, Ірко чого ти не вилучала свій опус, який є явно агітаційним із знаком мінус??????
Пан Ляшко, буде мати повне право судитись, через таких як ти.
Fsh Fsh _ 24.10.2015 17:30
IP: 194.44.107.---
Ірино, роззуйте очі, шукайте не прогульників, а новітніх корупціонерів, злодіїв. Зверніть увагу на "депутата" Добкіна-молодшого, який не прогулює засідання, проте відбуває там номер обкурившись на нанюхавшись. Таких "добросовісних" немало. Зверніть увагу на депутата Пастуха, і інших які ходть до ВР тільки протирати штани, на тих що не подали ні одного законопроекту. А так, ваш виступ на Шустері відверта заказуха проти радикальної партії Ляшка. Ганьба вам.
Вова Пут _ 24.10.2015 17:09
IP: 104.197.45.---
По мнению пана Анджея Дуды, если современная Украина осуждает действия СССР, то должна добровольно вернуть Польше "крэсы всходне" – территории, принадлежавшие ей до 1939 года: а это Львовская, Тарнопольская, Ивано-Франковская, Ровенская и Волынская области. Подобные заявления в преддверии выборов у соседей говорят о многом: официальная Варшава больше не верит в стабильность украинского государства.
Так что скоро ждём раздела Украины...
mihaylenco _ 24.10.2015 17:01
IP: 37.55.122.---
Ірина Федорів
У день тиші заборонена агітація.

Ірино! Якщо ви підтримуєте правлячу банду, то вам дозволено все! Відкрийте очі!
Valva _ 24.10.2015 17:00
IP: 104.197.219.---
Иванович Игорь:
Ірина нагадує Чорновол та Лєщенка. Теж видно намагається стати депутатом Верховної Ради, а то цей раз чомусь не поталанило
Я також так думаю.Дуже мени не сподобавсь виступ Ирыны у Шустера,так запахло чымось НЕ ЧЕСНЫМ!
Ірина Федорів _ 24.10.2015 16:37
IP: 46.185.11.---
lohik:

У день тиші заборонена агітація. Ми не агітуємо ні за, ні проти. Виборець може вирішувати сам. Я просто пообіцяла панові Ляшкові, що надам йому інформацію. Він після ефіру хутко втік. Тому доводиться голові партії передавати інформацію у такий спосіб.

На жаль, на дільницях у автобіографіях кандидатів максимум, що буде написано: "депутат попереднього скликання 2010 року". А як він відвідував і чи порушив статтю 37 – цього не буде.

Взагалі було б непогано, щоб у біографіях депутатів обов'язково зазначалося: відсоток пропусків сесій, комісій, кількість написаних запитів. І ще вся партійна історія від кого на яких виборах кандидувався.

Це суто автобіографічні дані, про які так не хочуть говорити політики. Вони мають преспокійно мали б висіти на дільницях, на офіційних веб-сайтах рад. Ви ж самі бачите, що навіть керівники партій не в курсі, кого вони і де кандидують. Треба їм ЧЕСНО допомагати:)
lohik _ 24.10.2015 16:09
IP: 94.178.75.---
Александр 1:
mihaylenco:
Звичайнісінький наїзд.
Ні. Рух "Чесно" відслідкував прогульників від усіх політичних сил. Просто Ляшко був у Савіка Шустера та почав "відмазувати" своїх кандидатів-прогульників, при цьому звинуватив Ірину в тому, що вона надає помилкові дані. Тому зараз одержав від Ірини обіцяну на шоу відповідь персонально через УП. Ніякого наїзду у цьому немає.
Але чиє замовлення виконує автор, коли в день ТИШІ це робити заборонено? А УП чомусь це дозволяє
Александр 1 _ 24.10.2015 15:44
IP: 92.113.66.---
mihaylenco:
Звичайнісінький наїзд.
Ні. Рух "Чесно" відслідкував прогульників від усіх політичних сил. Просто Ляшко був у Савіка Шустера та почав "відмазувати" своїх кандидатів-прогульників, при цьому звинуватив Ірину в тому, що вона надає помилкові дані. Тому зараз одержав від Ірини обіцяну на шоу відповідь персонально через УП. Ніякого наїзду у цьому немає.
Иванович Игорь _ 24.10.2015 15:27
IP: 94.178.185.---
Ірина нагадує Чорновол та Лєщенка. Теж видно намагається стати депутатом Верховної Ради, а то цей раз чомусь не поталанило
mihaylenco _ 24.10.2015 15:22
IP: 37.55.122.---
Потрібна порівняльна таблиця. Скільки відсотків робочого часу прогуляли депутати з кожної фракції. А так... Звичайнісінький наїзд. Хто замовник? А хто сьогодні мочить партію Ляшка? Чому це відбувається в день тиші? Та тому, що влада проголосила бєспрєдєл до тих, хто їй несе найбільшу загрозу. Мосійчука заарештували по бєспрєдєлу. То чи великий гріх в порівнянні з цим мочити в ЗМі опонента в день тиші?
lohik _ 24.10.2015 15:11
IP: 94.178.75.---
Всім ясно, чия кріпачка ця баба Федориха.
Александр 1 _ 24.10.2015 15:08
IP: 92.113.66.---
Miki2:
Канєшно вибір є.
Канєшна.
Miki2 _ 24.10.2015 14:58
IP: 176.36.3.---
Oleg Skripkin:
Василь Довганенко:
Ірино, краще бувших Ригів із БПП вибрати?
А хіба тут немає вибору. окрім "меншого зла"?
Канєшно вибір є. Я, наприклад, мужиків-сачків навіть не дивився, а глянув на двух "прогульщиць" і однозначно зробив вибір на них. І та, і та прилічно авторітєтні. Та й черкаські борщі мені подобаються.
lohik _ 24.10.2015 14:57
IP: 94.178.75.---
А чому в день тиші дозволили тут якійсь бабі Федорисі займатись антипропагандою? Адже це можна розцінювати як агітацією проти деяких політичних сил...Чи це така політика редакції?
Валерий Магала _ 24.10.2015 14:54
IP: 212.22.198.---
ЧЕСНО, як завжди, чесно підмахує владі. Нічого не помінялося.
Oleg Skripkin _ 24.10.2015 13:53
IP: 78.111.185.---
Василь Довганенко:
Ірино, краще бувших Ригів із БПП вибрати?
А хіба тут немає вибору. окрім "меншого зла"?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter