21 липня 2016, 10:16

Обшуки в мера Бучі Федорука, мер Ірпеня Карплюк втік з країни

Господи!!! Твоя воля! Це перші слова, які я сказала, коли прочитала пост нардепа Володимира Ар'єва!

У дерибанника, екс-регіонала мера Бучі Анатолія Федорука обшук! А його кумчик Володимир Карплюк, той в якого в декларації Громадський рух ЧЕСНО знайшов 67 квартир (#Vova-67), втік з країни...Прес-секретар Юрія Луценка, генпрокурора, пише, що великі паркани не рятують тих, хто роками дерибанив наш регіон.У Бучі депутати зібралися на позачергову сесію. Тут терміново більшість, яка роками допомагала Федоруку дерибанити зелені зони проголосувала за звернення до президента та всіх правоохоронців, щоб припинили чинити, на їхню думку, тиск на мера Бучі. Про це "Громаді Приірпіння" повідомили журналісти, які перебувають нам місці події.

Справа стосується, як я розумію, дерибану Бучі – 890 га лісу протиправно віддали під забудову.Ось що в раді відбувається зараз.Телебачення Торонто має своє пояснення, чого в Приірпінні такі високі паркани.Федорук – не просто дерибанник. Федорук – екс-риг, який ані слова не сказав під час подій на майдані. Ми в кожного селищного і міського голови регіону брали коментарі і під час розгону мирного майдану і під час перших розстрілів.У коментарі активістам Федорук казав, що з партії не вийде і вдавав, що не знає, що відбувається на майдані:

"Виходить з Партії регіонів не збираюсь. Курс партії незмінний. президент сказав, що ми йдемо в Європу. Я не бачив, що там було, не можу коментувати".

Лише після втечі Януковича заявив про те, що буде виходити з партії.

1+1 повідомляє, що обшуки відбуваються у маєтку Федорука і Капрлюка, який може з'явитися в міськраді вже після обіду.

Близько 13:00 Карплюк написав пост, де у всьому, що відбувається бачить лише політичний контекст. Активістів називає – "масштабними залишками системи". Попри те, що Краплюк набрав 11 мандатів (було 17), а активісти 10, Карплюк вважає, що виграв вибори.Але вже пообіді відбувся брифінг, де фактично підтвердили, що Карплюк тікав близько 3 ночі через один з аеропортів. Журналісти підозрюють, що міг бути витік інформації, а оточення Карплюка було дезінформоване.

Мої колеги з "Вікна-Новини" дотелефонувалися до Карплюка в той сказав, що про місце свого перебування повідомити не може, бо переховується.

Старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень (2014-2015) і чинний нардеп Валерій Карпунцов знає, як тікав Карплюк і поділився з глядачами 5 каналу:

"Карплюк вилетів у Прагу рейсом із "Борисполя". На жаль, ще не повністю реформовані правоохоронні органи та судові, які виносять ухвали на оперативні заходи, на обшуки та затримання, і мер Ірпеня з родиною вилетів з України, безпосередньо з Борисполя. Здається, нічним 917 рейсом. Це не чартер, а рейсовий літак".

Під час обшуку вилучили документи, гроші, коштовності. Обшуки проводять на 31 локації. Понад 100 правоохоронців. Знайшли списки з чорною бухгалтерією.У інтернеті створюють фотожаби.Хтось бачить мера Ірпеня підзвітним, але у новому амплуа.Нагадаю, що активісти Приірпіння ведуть роками боротьбу з дерибанами в пристоличній зоні. Їх б'ють "невідомі", яких активісти пізнають, бо бачили на забудовах як тітушок.Ті, кого били, радіють, що правоохоронці запрацювали.Одна з найбільших афер із землею – дерибан Біличанського лісу. 6 тис га. Дерибанять його через Коцюбинську селищну раду та Гостомельську селищну раду.

У Коцюбинському члени партії "Нові обличчя" захопили владу 8 квітня і усунули з посади селищну голову Ольгу Матюшину, яка виступає за збереження лісу. Юлія Главацька, секретар Ірпінської ради, ймовірно підробила гербову печатку щодо цього відкрили навіть кримінальне провадження. Депутати від Нових облич захопили адмінбудівлю і щодо цього факту також відкрите кримінальне провадження.

Громада вийшла на віче.Домоглася громада перевиборів до селищної ради – 10 мандатів отримали 17 липня активісти (до цього команда Ольги Матюшиної восени отримувала 4 мандати) і 11 – Нові обличчя.З-поміж інших самовисуванців є Владислав Євстєфєєв, який разом з Карплюком має ділянку напроти 18 школи в лісі. Вони планували її забудувати і там навіть був паркан, який під тиском активістів зняли.

Євстєфєєв, за словами прокурора, має у власності майже 100 ділянок Біличанського лісу, який активісти захистити указом президента і домоглися надання статусу нацпарку.

Активістів в регіоні безкарно б'ють і ми чекаємо, що Генпрокуратура не випустить жодного дерибанника, а всіх, хто винен у силовому перешкоджанні роботи голови Ольги Матюшиної, перевороті й захоплені влади в селищі задля дерибану Біличанського лісу чекає суд і законний вирок.

Для кумів-дерибанників Карплюка та Федорука Біличанський ліс під забудову – це 6 тис га лісу. Тому за свої злодіяння кожен має відповісти перед законом. Ми чекали цього майже 10 років. Час настав.При потребі активісти готові надавати прокуратурі свідчення, відеодокази та зібрані роками документи.

powered by lun.ua

Що людина забудовника Карплюка робить в нацпарку "Голосіївський"?

Торік інспектором з охорони природно-заповідного фонду у НПП "Голосіївський" призначили Сергія Іванишина. Він балотувався від партії "Нові обличчя" до Гостомельської селищної ради...

Дистанційка: які обирати підручники та застосунки з німецької мови?

Раніше ми обирали підручники і зважали на те, яка лексика і граматика дається для дітей, як ці підручники оформлені. Теми і лексика у підручниках одного й того ж рівня можуть бути більш-менш однаковими навіть у різних видавництвах...

Біличанський ліс. Підкомітет Верховної Ради послав УХУ ЇВШИХ дерибанників куди подалі;)

За Біличанський ліс війна триває вже 12-й рік. Це майже 4 тис га столичної землі – Святошинський район. Щоразу забудовники з Ірпеня намагаються пробитися до центральної влади, щоб завершити те, що почали в далекому 2008 році – незаконно розширити межі селища Коцюбинське...

Коцюбинське досі без опалення + 3 тижні канікул без дистанційки

Третє листопада. Далеко не у всіх оселях селища Коцюбинське (анклав у столиці) є опалення. Люди пишуть, що мерзнуть. Але найбільше шкода дітей, які наразі залишаються вдома у цих будинках в холоді через карантин...

Бюлетені на Черкаській ОВК закрили на ніч... шматком паперу А4 і пішли

На ОВК Черкащини відбувається дічяйша дічь. Перше спостерігачка Руху ЧЕСНО Ірина Латиш зганяла кворум, шукала членів ОВК, які не хотіли приймати протоколи з ДВК...

Як ЄС і "Слуги народу" віддали дерибанникам табір в Ірпені

На сесії Ірпінської міськради наприкінці жовтня депутати віддали табір під забудову. Було використано хитрі схеми забудовників – в детальному плані території зазаначається, що це будуть будинки рекреаційного призначення, а потім змінюється цільове призначення на житлову забудову...