Ірина Федорів Журналіст та викладач

Обшуки в мера Бучі Федорука, мер Ірпеня Карплюк втік з країни

21 липня 2016, 10:16

Господи!!! Твоя воля! Це перші слова, які я сказала, коли прочитала пост нардепа Володимира Ар'єва!

У дерибанника, екс-регіонала мера Бучі Анатолія Федорука обшук! А його кумчик Володимир Карплюк, той в якого в декларації Громадський рух ЧЕСНО знайшов 67 квартир (#Vova-67), втік з країни...Прес-секретар Юрія Луценка, генпрокурора, пише, що великі паркани не рятують тих, хто роками дерибанив наш регіон.У Бучі депутати зібралися на позачергову сесію. Тут терміново більшість, яка роками допомагала Федоруку дерибанити зелені зони проголосувала за звернення до президента та всіх правоохоронців, щоб припинили чинити, на їхню думку, тиск на мера Бучі. Про це "Громаді Приірпіння" повідомили журналісти, які перебувають нам місці події.

Справа стосується, як я розумію, дерибану Бучі – 890 га лісу протиправно віддали під забудову.Ось що в раді відбувається зараз.Телебачення Торонто має своє пояснення, чого в Приірпінні такі високі паркани.Федорук – не просто дерибанник. Федорук – екс-риг, який ані слова не сказав під час подій на майдані. Ми в кожного селищного і міського голови регіону брали коментарі і під час розгону мирного майдану і під час перших розстрілів.У коментарі активістам Федорук казав, що з партії не вийде і вдавав, що не знає, що відбувається на майдані:

"Виходить з Партії регіонів не збираюсь. Курс партії незмінний. президент сказав, що ми йдемо в Європу. Я не бачив, що там було, не можу коментувати".

Лише після втечі Януковича заявив про те, що буде виходити з партії.

1+1 повідомляє, що обшуки відбуваються у маєтку Федорука і Капрлюка, який може з'явитися в міськраді вже після обіду.

Близько 13:00 Карплюк написав пост, де у всьому, що відбувається бачить лише політичний контекст. Активістів називає – "масштабними залишками системи". Попри те, що Краплюк набрав 11 мандатів (було 17), а активісти 10, Карплюк вважає, що виграв вибори.Але вже пообіді відбувся брифінг, де фактично підтвердили, що Карплюк тікав близько 3 ночі через один з аеропортів. Журналісти підозрюють, що міг бути витік інформації, а оточення Карплюка було дезінформоване.

Мої колеги з "Вікна-Новини" дотелефонувалися до Карплюка в той сказав, що про місце свого перебування повідомити не може, бо переховується.

Старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень (2014-2015) і чинний нардеп Валерій Карпунцов знає, як тікав Карплюк і поділився з глядачами 5 каналу:

"Карплюк вилетів у Прагу рейсом із "Борисполя". На жаль, ще не повністю реформовані правоохоронні органи та судові, які виносять ухвали на оперативні заходи, на обшуки та затримання, і мер Ірпеня з родиною вилетів з України, безпосередньо з Борисполя. Здається, нічним 917 рейсом. Це не чартер, а рейсовий літак".

Під час обшуку вилучили документи, гроші, коштовності. Обшуки проводять на 31 локації. Понад 100 правоохоронців. Знайшли списки з чорною бухгалтерією.У інтернеті створюють фотожаби.Хтось бачить мера Ірпеня підзвітним, але у новому амплуа.Нагадаю, що активісти Приірпіння ведуть роками боротьбу з дерибанами в пристоличній зоні. Їх б'ють "невідомі", яких активісти пізнають, бо бачили на забудовах як тітушок.Ті, кого били, радіють, що правоохоронці запрацювали.Одна з найбільших афер із землею – дерибан Біличанського лісу. 6 тис га. Дерибанять його через Коцюбинську селищну раду та Гостомельську селищну раду.

У Коцюбинському члени партії "Нові обличчя" захопили владу 8 квітня і усунули з посади селищну голову Ольгу Матюшину, яка виступає за збереження лісу. Юлія Главацька, секретар Ірпінської ради, ймовірно підробила гербову печатку щодо цього відкрили навіть кримінальне провадження. Депутати від Нових облич захопили адмінбудівлю і щодо цього факту також відкрите кримінальне провадження.

Громада вийшла на віче.Домоглася громада перевиборів до селищної ради – 10 мандатів отримали 17 липня активісти (до цього команда Ольги Матюшиної восени отримувала 4 мандати) і 11 – Нові обличчя.З-поміж інших самовисуванців є Владислав Євстєфєєв, який разом з Карплюком має ділянку напроти 18 школи в лісі. Вони планували її забудувати і там навіть був паркан, який під тиском активістів зняли.

Євстєфєєв, за словами прокурора, має у власності майже 100 ділянок Біличанського лісу, який активісти захистити указом президента і домоглися надання статусу нацпарку.

Активістів в регіоні безкарно б'ють і ми чекаємо, що Генпрокуратура не випустить жодного дерибанника, а всіх, хто винен у силовому перешкоджанні роботи голови Ольги Матюшиної, перевороті й захоплені влади в селищі задля дерибану Біличанського лісу чекає суд і законний вирок.

Для кумів-дерибанників Карплюка та Федорука Біличанський ліс під забудову – це 6 тис га лісу. Тому за свої злодіяння кожен має відповісти перед законом. Ми чекали цього майже 10 років. Час настав.При потребі активісти готові надавати прокуратурі свідчення, відеодокази та зібрані роками документи.

powered by lun.ua
Коментарі — 49
Huala _ 22.07.2016 02:55
IP: 91.124.242.---
Владимир Николаев:
Miki2:
Владимир Николаев:
Вєня скоро перейдеш на єврейські імена бо тутешні популярні ти вже майже всі вибрав. Першим єврейським, яким занікуєсся, хай буде Піня, це мій побратим, він офіцер в брацком Ізраїлі. Назвись, може тоді у тебе не будуть викручені протів часовой стрєлки твої яйця
Ничего себе "вже майже всі вибрав". Я, как человек системный, пошел с начала алфавита и дошел только до "В". Так что у меня вся блоговская жизнь еще впереди.
Кстати, подумываю о том, чтобы назло тупорылым декоммунизаторам следующими именами взять Вилен, а потом Владлен.
У вас, видимо, алфавит какой-то странный – буква "г" стоит ранее чем буква "в"? Сзади наперед дошли до "в"?
Я про Глеба.

Кстати, не в курсе, Мышкина это чо, Богословская?
myshkina _ 21.07.2016 22:24
IP: 130.211.55.---
как взривали березовского

youtu.be/hmEjXxiL49k

єсть шо вспомнить.
myshkina _ 21.07.2016 21:28
IP: 104.155.94.---
Stas Swan:
myshkina:
Владимир Николаев:
доктор, как вам новиє каблучкі.
по моєму Юля пошла на рекорд.
рекорд висоти.)))
без пенсионерки не то
туфли Кристиана Лабутена, поверьте, цена заставляет приходить в шок даже очень состоятельных людей, ведь она начинается в районе 1000 долларов за пару, а где заканчивается – вопрос лишь вашей фантазии.

brjunetka.ru/tufli-kristiana-labutena-mechta-lyuboy-zhenshhinyi-14-foto/

чево бабушка попьорлась за лабутенамі в брюссель.
іх в кієве можно купить свободно.
myshkina _ 21.07.2016 21:01
IP: 104.155.101.---
Владимир Николаев:
судмедексперти вже закінчили роботу над тілом загиблого журналіста, і зробили висновки, що смерть наступила в результаті несумісних з життям травм і крововтратою.

"Мінно-вибухова травма, смерть наступила від великої, швидкої та критичної для життя (1-2 хвилини) крововтрати і шоку.
==
доктор, ти відел відео как добрий человек витаскивал Пашу через заднее сіденьє.?
і оторвал єму ногу.
myshkina _ 21.07.2016 20:51
IP: 130.211.55.---
Владимир Николаев:
доктор, как вам новиє каблучкі.
по моєму Юля пошла на рекорд.
рекорд висоти.)))
myshkina _ 21.07.2016 20:46
IP: 104.155.90.---
Владимир Николаев:
myshkina:
Stas Swan:
после вчерашнево нещастного случая с Пашей, у Юлечкі 2 медбрата.
А что – у ЮВТ тоже что-то было с АЮП?
АЮПу вальцман дал госохрану.
а Юлечка должна сама охраняться.))))
myshkina _ 21.07.2016 20:44
IP: 104.155.73.---
Сідор, лові.
==
Депутаты Киевского городского совета предоставили разрешение на разработку проекта землеустройства по отводу земельного участка матери депутата Верховной Рады Надежды Савченко Марии Ивановне.

Об этом сообщается на сайте Киевсовета.

"Соответствующий земельный участок ориентировочной площадью 0,09 га располагается на ул. Свято-Георгиевской, 23 в Голосеевском районе столицы. На нем предполагается строительство и обслуживание жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений", – отмечается в сообщении.
myshkina _ 21.07.2016 20:36
IP: 104.155.86.---
Stas Swan:
myshkina:
===
Кадыров дал бы свой самолет. шарахаться по стойкам регистрации не по украински
после вчерашнево нещастного случая с Пашей, у Юлечкі 2 медбрата.

а у Кадирова самальот не безразмерний.))))
myshkina _ 21.07.2016 20:26
IP: 104.155.17.---
Stas Swan:
myshkina:
======
да лана... это не вона
ухі, мальчік, ухі)))))...ухі і дупу на лабутенах не скроєш.))
хоть завтра значит не будет у савика шустрого.
і буде нам щастя.)))))
myshkina _ 21.07.2016 20:19
IP: 104.155.92.---
Вади її фігури будуть все більше вилазити з віком і ніякі гроші цьому не завадять

Надзвичайно короткі і товсті ноги (підбори складають 1/5 всієї довжини ніг у взутті), велика дупа – то її проблеми. І щоб їх подолати ВОНА і гробить свій хребет. І це дурня повна. Тетчер чи Меркель не знущались над собою, а стали визначними політичними діячами. Правда, і робили вони політичну кар'єру не за рахунок зовнішніх принад
myshkina _ 21.07.2016 20:15
IP: 104.155.94.---
а батончик точно в сумці нового бойфренда.

bit.do/cdCqm

.
myshkina _ 21.07.2016 20:12
IP: 104.155.94.---
Andrey Kononenko:
Stas Swan:
грабь награбленое.
где золотой батон активисты?
В России.
в Брюсселі. сьогодні

ех поправилась наша Юлечка

bit.do/cdCpA

і каблучки захмарні...
Andrey Kononenko _ 21.07.2016 19:43
IP: 188.163.73.---
Stas Swan:
грабь награбленое.
где золотой батон активисты?
В России.
Andrey Kononenko _ 21.07.2016 18:56
IP: 188.163.73.---
Miki2:
Andrey Kononenko:
Miki2:
Удивительное дело. Как только бандитам наступили на хвост, половина комментаторов начала рвать глотки за бандитов, и Мики среди них. Привет слабоумным.
Так ти така ж падаль, як і Арьєв, а може й пальто йому на плечі накидуєш
Скорее он мне.
Микола Злочевський _ 21.07.2016 18:27
IP: 176.8.116.---
Владимир Николаев:
Микола Злочевський:
Владимир Николаев:
Шановний пане Веніамин, ми ще не таке пережили з вами...Де ви діли, все-так, документи Левка Буравченка? А то когутик Піксельок уже їх не дуже і шукає...
Теперь самого Пикселя шукають.
Он сбежал из психоневрологического диспансера и, по некоторым данным, прячется теперь в буковинских карстовых пещерах.
А документы я дважды пропустил через шредер, потом сжег, а пепел закопал у себя в саду. Под березой.
Уважаемый Веня, вы все-таки, кацапье кацапьем...И тут под березкой написал. А надо – под калиной. И вааще неславянин, а угрофино- монгол вы Веня. Неужели похожи на Ху-йла?
Anatoliy Bondarenko _ 21.07.2016 17:00
IP: 104.155.97.---
"мер Ірпеня Карплюк втік з країни"
А хто і навіщо, дав йому втекти з країні???
Микола Злочевський _ 21.07.2016 16:55
IP: 176.8.116.---
Andrey Kononenko:
Владимир Николаев:
Вы точно не Елена Бондаренко?
Кстати, очень даже могет быть...Вот пани Историчка все время тоже под разными никами выходит в эфир... Мужскими даже.
Микола Злочевський _ 21.07.2016 16:51
IP: 176.8.116.---
Владимир Николаев:
Шановний пане Веніамин, ми ще не таке пережили з вами...Де ви діли, все-так, документи Левка Буравченка? А то когутик Піксельок уже їх не дуже і шукає... Рідкісна падаль і гнида...Я тоді дві неділі думав, що помру...Без обезболюючих заснути не міг, а гнида мене тероризувала.
Індра _ 21.07.2016 16:49
IP: 93.74.180.---
До тих, хто хоче будувати самврядну громаду, а не мати феодальних призначених керівників. Завітайте на сторінку Самоврядної громади vyhid-e. org. ua
Це, правда, про Київ і великі міста, але принцип, закладений в Конституції діє по всіх містах і селах. Там можна зв'язатися з Інною Плотниковою.
Крім того, читайте Закон від 11.07.2001 N2625-III "Про органи самоорганізації населення", а також Конституцію (стаття 143). Наприклад, я живу в Печерському районі (Київ) і за українськими законами тут має керувати обрана особа з поміж активістів Печерська. Але тут сидить нині феодал призначений рецедивістом Поросенкою. У вас в Ірепені та Бучі є дійсна можливість взяти владу в свої руки.
Andrey Kononenko _ 21.07.2016 16:43
IP: 188.163.73.---
Владимир Николаев:
Вы точно не Елена Бондаренко?
Індра _ 21.07.2016 16:34
IP: 93.74.180.---
Ірина Федорів, Журналіст та викладач...
Пані Ірино, я був про вас кращої думки. Але ні, журналістське комуно-совкове болото вас таки засмоктало і по мацковско-українські вам оно какось льогше. І чому ви навчаєте, як викладач? Що воно за: мер, нардеп, регіон? Таких слів нмає в нашій мові (я маю на увазі українську мову). Чому ви не пишете про війта (хоч він може й поганий), про народного депутата? Чужинський "регіон" це по нашому край, місцевість, земля, полк. І т.д. Немає у нас мерії, натомість є міська управа. Ось Словник журналістської лексики суржик-українська pravda-hydrogen. blogspot. com (прибрати два проміжки)
Що робити в Ірпені та Бучі? Треба терміново створювати територіальну громаду. На сборах вулиць люди обирають активістів, активісти різних вулиць на більших зборах обирають поміж себе керівника Ірпінського повіту та Бучанського повіту. Все це має бути запротокольовано. Обрані в такий спосіб особи перебирають владу – так за Конституцією
Микола Злочевський _ 21.07.2016 16:26
IP: 176.8.116.---
Ірина Федорів:
Пані Ірина, вітаю Вас з таким успіхом Вашого крику, здавалось ніби в пустелі. Дай Бог, щоб і усіх брехунів і злодюжок таки посадили ще у цьому році. Хоча б, як Пашу Лазаренка...
Logic2009 _ 21.07.2016 16:23
IP: 91.196.177.---
sensor+2:
Расстрелять. Я серьёзно.
"Жаждешь крови – стань блохой" (С.Е. Лец).
Я серьёзно:)
Andrey Kononenko _ 21.07.2016 16:20
IP: 188.163.73.---
Alex Grig:
Andrey Kononenko:
=========
Процитируйте один пост за бандитов
Переводить с бандитов на другую тему – то же, что рвать за бандитов.
Logic2009 _ 21.07.2016 16:20
IP: 91.196.177.---
Ірина Федорів:
Ваш профіль у ФБ чомусь не відкривається.:)
Не відкривається тому, що це троль, невідомо де перебуваючий.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter