21 липня 2016, 10:16

Обшуки в мера Бучі Федорука, мер Ірпеня Карплюк втік з країни

Господи!!! Твоя воля! Це перші слова, які я сказала, коли прочитала пост нардепа Володимира Ар'єва!

У дерибанника, екс-регіонала мера Бучі Анатолія Федорука обшук! А його кумчик Володимир Карплюк, той в якого в декларації Громадський рух ЧЕСНО знайшов 67 квартир (#Vova-67), втік з країни...Прес-секретар Юрія Луценка, генпрокурора, пише, що великі паркани не рятують тих, хто роками дерибанив наш регіон.У Бучі депутати зібралися на позачергову сесію. Тут терміново більшість, яка роками допомагала Федоруку дерибанити зелені зони проголосувала за звернення до президента та всіх правоохоронців, щоб припинили чинити, на їхню думку, тиск на мера Бучі. Про це "Громаді Приірпіння" повідомили журналісти, які перебувають нам місці події.

Справа стосується, як я розумію, дерибану Бучі – 890 га лісу протиправно віддали під забудову.Ось що в раді відбувається зараз.Телебачення Торонто має своє пояснення, чого в Приірпінні такі високі паркани.Федорук – не просто дерибанник. Федорук – екс-риг, який ані слова не сказав під час подій на майдані. Ми в кожного селищного і міського голови регіону брали коментарі і під час розгону мирного майдану і під час перших розстрілів.У коментарі активістам Федорук казав, що з партії не вийде і вдавав, що не знає, що відбувається на майдані:

"Виходить з Партії регіонів не збираюсь. Курс партії незмінний. президент сказав, що ми йдемо в Європу. Я не бачив, що там було, не можу коментувати".

Лише після втечі Януковича заявив про те, що буде виходити з партії.

1+1 повідомляє, що обшуки відбуваються у маєтку Федорука і Капрлюка, який може з'явитися в міськраді вже після обіду.

Близько 13:00 Карплюк написав пост, де у всьому, що відбувається бачить лише політичний контекст. Активістів називає – "масштабними залишками системи". Попри те, що Краплюк набрав 11 мандатів (було 17), а активісти 10, Карплюк вважає, що виграв вибори.Але вже пообіді відбувся брифінг, де фактично підтвердили, що Карплюк тікав близько 3 ночі через один з аеропортів. Журналісти підозрюють, що міг бути витік інформації, а оточення Карплюка було дезінформоване.

Мої колеги з "Вікна-Новини" дотелефонувалися до Карплюка в той сказав, що про місце свого перебування повідомити не може, бо переховується.

Старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень (2014-2015) і чинний нардеп Валерій Карпунцов знає, як тікав Карплюк і поділився з глядачами 5 каналу:

"Карплюк вилетів у Прагу рейсом із "Борисполя". На жаль, ще не повністю реформовані правоохоронні органи та судові, які виносять ухвали на оперативні заходи, на обшуки та затримання, і мер Ірпеня з родиною вилетів з України, безпосередньо з Борисполя. Здається, нічним 917 рейсом. Це не чартер, а рейсовий літак".

Під час обшуку вилучили документи, гроші, коштовності. Обшуки проводять на 31 локації. Понад 100 правоохоронців. Знайшли списки з чорною бухгалтерією.У інтернеті створюють фотожаби.Хтось бачить мера Ірпеня підзвітним, але у новому амплуа.Нагадаю, що активісти Приірпіння ведуть роками боротьбу з дерибанами в пристоличній зоні. Їх б'ють "невідомі", яких активісти пізнають, бо бачили на забудовах як тітушок.Ті, кого били, радіють, що правоохоронці запрацювали.Одна з найбільших афер із землею – дерибан Біличанського лісу. 6 тис га. Дерибанять його через Коцюбинську селищну раду та Гостомельську селищну раду.

У Коцюбинському члени партії "Нові обличчя" захопили владу 8 квітня і усунули з посади селищну голову Ольгу Матюшину, яка виступає за збереження лісу. Юлія Главацька, секретар Ірпінської ради, ймовірно підробила гербову печатку щодо цього відкрили навіть кримінальне провадження. Депутати від Нових облич захопили адмінбудівлю і щодо цього факту також відкрите кримінальне провадження.

Громада вийшла на віче.Домоглася громада перевиборів до селищної ради – 10 мандатів отримали 17 липня активісти (до цього команда Ольги Матюшиної восени отримувала 4 мандати) і 11 – Нові обличчя.З-поміж інших самовисуванців є Владислав Євстєфєєв, який разом з Карплюком має ділянку напроти 18 школи в лісі. Вони планували її забудувати і там навіть був паркан, який під тиском активістів зняли.

Євстєфєєв, за словами прокурора, має у власності майже 100 ділянок Біличанського лісу, який активісти захистити указом президента і домоглися надання статусу нацпарку.

Активістів в регіоні безкарно б'ють і ми чекаємо, що Генпрокуратура не випустить жодного дерибанника, а всіх, хто винен у силовому перешкоджанні роботи голови Ольги Матюшиної, перевороті й захоплені влади в селищі задля дерибану Біличанського лісу чекає суд і законний вирок.

Для кумів-дерибанників Карплюка та Федорука Біличанський ліс під забудову – це 6 тис га лісу. Тому за свої злодіяння кожен має відповісти перед законом. Ми чекали цього майже 10 років. Час настав.При потребі активісти готові надавати прокуратурі свідчення, відеодокази та зібрані роками документи.

powered by lun.ua

Слуга народу VS УДАР: хто дозволяє гопніку захоплювати нацпарк столиці?

12 років ми боролися за Біличанський ліс. Це тепер нацпарк в межах Києва, межа винесена в натуру і це видно на кадастровій карті. Але кожна центральна влада в країні дає свою франшизу дерибанникам з Приірпіння...

З'явилося відео нападу депутата Коцюбинської селищної ради на представницю УДАРу

Сьогодні депутатка Коцюбинської ради Олена Сокотюк йде в поліцію. Саме на неї напав під час сесії депутат від "Нових облич" (партія ексмера Ірпеня Володимира Карплюка) Олександр Хвостенко...

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня...

Депутат Карплюка вдарив депутатку від УДАРу. Голова від ''Слуги народу'' втік (Відео)

Буремні сесії в селищі Коцюбинське під Києвом. Очільник селища Сергій Даніш – член команди ексмера Ірпеня Карплюка, якому Олександр Дубінський "просто так" дав франшизу "Слуги народу" перед виборами...

Дерибанники Біличанського лісу тягнуть до озера електроопори

Сьогодні близько 9 ранку на території НПП "Голосіївський" Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії – тягне до озера Любка електроопори...

Операція ''підсніжник'': як викрили майора, який прописав в чужій хаті свою родину

В Одесі майже 1000 аварійних будинків. Аварійний житловий фонд може завалитися. Якщо завалюється, то мешканців відселяють. Мера Одеси Геннадія Труханова регулярно пікетує активістка Олександра Куцан, яка має квартиру в аварійному будинку...