Ірина Федорів Журналіст та викладач

Самопроголошений голова Коцюбинського вивів бюджетні мільйони аферистам. Де правоохоронці? Де держава?

13 листопада 2018, 12:09

З бюджету селища Коцюбинське після перевороту влади з наших податків вже вивели кілька мільйонів. Про це йдеться на сайті "Контролюй владу".

Проплати пішли недобросовісному підряднику з компанії "КрайБуд". На їхній рахунок зайшло 2 мільйони одразу ж після того, як реєстратор з центру Київської облради "ГОТОВО" вніс в реєстр замість законно обраної громадою селищної голови Ольги Матюшиної самопроголошеного голову – протеже екс-нардепа-регіонала Петра Мельника – Сергія Даніша.ТОВ "КрайБуд" за попередньої влади мало зробити в приватному секторі каналізацію. Але роботи не були виконані. У нас по суті НАЗЕМНА каналізація. Фекалії витікають на поверхню.Це знають всі мешканці, бо приватним сектором кілька років протікає так звана річка ПЗДУН (названа так на честь депутатів, які лобіювали виведення коштів на підрядника, який не зробив роботи – Пушанко, Зінкевич, Даніш, Узерчук, Назарук). Це по суті представники екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка з партії "Нові обличчя".

Справа в тому, що підрядник просто поклав труби – зробив велику вигрібну яму. І коли ця конструкція переповнювалася і все текло через верх, то комунальне підприємство гнало машину за машиною, щоб викачати нечистоти. От таке нам залишила ноу-гау попередня влада, яка дерибанила Біличанський ліс.

Крайбуд в суді зачитував листи від Зінкевича, депутата Нових облич Назарука та голови бюджетної комісії КСР від Нових облич Людмили Узерчук, що каналізація працює і мешканці задоволені.

Щоб прикрити посіпак Нових облич – колишнього заступника селищного голови Петра Пушанка та колишнього директора УЖКГ "Біличі" Олексія Зінкевича, який є чинним депутатом Коцюбинської ради, під час весняного перевороту влади Зінкевич, який захопив комунальне підприємство, заходився позапроектно виводити трубу до сусіднього багатоповерхового будинку.Підрядник же мав класти кілька сотнів метрів труби, щоб каналізація текла до сусідньої КНС. Таким чином прикривали відповідальність попереднього селищного голови, його заступника Пушанка та тогочасного голови УЖКГ "Біличі" Зінкевича.

Селищна голова Ольга Матюшина зверталася до правоохоронних органів і вимагала експертизи, яка мала б довести, що підрядник не зробив обіцяного і платити йому за наземну каналізацію яка по суті є екокатастрофою ніхто не збираєтсья.

Після першого перевороту у 2016 році, коли незаконно (а це вже доведено судом) Юлія Главацька самопроголосилася мером Коцюбинського, вивели гроші на іншого підрядника – "Глосар".

Тогочасна влада в Коцюбинському просто побила роботи на об'єкті між двома підрядниками, щоб уникнути тендерної процедури. І всі розуміли, що каналізація не працює. Ось свічення колишнього заступника голови, які записала на відео в своєму кабінеті Матюшина.У мене питання, що держава не змогла за 3 роки, коли ми дали доступ правоохоронцям до всіх документів, коли ми бігали і давали заяви, звернення, вказували на схеми, знайти тих, хто вчинив службову недбалість? Де правоохоронці??? Бюджетні гроші вивели за незроблені роботи з підписаними актами виконаних робіт. І Даніш, який самопроголосився головою, не може не знати, що каналізація не зроблена підрядником.

Це можливе тому, що за те, що влада було незаконно захоплена і в 2016 році ніхто не відповів. І за те, що не зробили каналізацію, а акти виконаних робіт підписані, – ніхто не відповів.

Стає чітко зрозуміло, що держави як такої нема. Бо як три роки зграйка людей тримає в заручниках весь населений пункт, дозволяє собі у незаконний спосіб виводити за схемами мільйони гривень.

Я так розумію, з бюджету готуються вивести ще не один мільйон. Тому постає одне питання: чи є держава? Чи у нас Гуляйполе?

powered by lun.ua
Коментарі — 11
Log Log _ 14.11.2018 21:12
IP: 178.133.99.---
Ivan Bayda:
это как раз по теме
"Киевлянин", когда ІР Ваш увидим?
Log Log _ 14.11.2018 08:49
IP: 46.133.90.---
Anatoliy Soroka:
Долговая Юля:
Може такі, як ти, лишньохромосомні, не розуміють мови, а діловодство в державних установах має провадитись виключно на державній мові.
То згідно Конституції в Україні яка державна мова?
Не вступайте у діалог з розумово відсталим, він рідної мови не знає, читати не вміє,
пише переважно маячню на рівні дитини.
Log Log _ 14.11.2018 08:47
IP: 46.133.90.---
Черепанова Юля: – Унитаз Семижопов, позор Воронежа
Ivan Bayda _ 13.11.2018 14:11
IP: 35.235.226.---
Borys Dragin:
Не по темі. Українська правда блокує коментування в блоці НОВИНИ порталу. Вже давно...
===
это как раз по теме
Anatoliy Soroka _ 13.11.2018 14:01
IP: 185.95.21.---
Долговая Юля:
Може такі, як ти, лишньохромосомні, не розуміють мови, а діловодство в державних установах має провадитись виключно на державній мові.
То згідно Конституції в Україні яка державна мова?
Borys Dragin _ 13.11.2018 13:44
IP: 35.235.227.---
Не по темі. Українська правда блокує коментування в блоці НОВИНИ порталу. Вже давно...
Vadym Kvartsyany _ 13.11.2018 13:26
IP: 46.133.26.---
Як де? В долі!
polpot tavriheski _ 13.11.2018 13:16
IP: 35.235.227.---
у полиции сейчас другие заботы особенно ОГСБЭП они студенток портят у них сейчас забава такая не до вас
Надежда Ахмедова _ 13.11.2018 12:59
IP: 35.235.226.---
Прекрасное время для ворюг, бандюг и жуликов! Грабь- не хочу! Закон и Фемида ослепли и оглохли!
Татьяна Ганзий _ 13.11.2018 12:43
IP: 77.87.41.---
Ніхто не покараний. А непокаране зло повертається сильнішим. Нікого не посадили за 5 переворотів. Так ці вже добралися до бюджету... Хто з цим всім може впоратися, як не влада? А влада, в особі деяких міністрів навіть все це підтримує та допомогає?!?!
Еліна Циганенко _ 13.11.2018 12:34
IP: 195.5.56.---
а тепер можемо робити ставки
якщо після розблокування бюджету за прямою вказівкою нового голови облради 3 мільони гривень віддали "у повітря" мало не в перший день – то скільки протримається наш ліс в його сьогоднішніх межах? місяць?
два?
ті, хто при владі – коли ж ви зрозумієте, що гроші їсти не можна і дихати ними теж?
коли ваші діти поголовного почнуть хворіти астмою? задихатися на вулиці, бо "зелені легені Києва" вирубані і дихати тупо нічим?
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

4
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

20
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter