Ірина Федорів Журналіст та викладач

Коли суддя лобіює самовідвід: чому Терлецька затягує справу по перевороту в Коцюбинському

21 грудня 2018, 15:57

6 грудня обрана громадою селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина виграла суд. Рішення вступило в силу: другий самопроголошений голова Микола Єременко ніколи не був секретарем ради. Що це значить?

Це значить що станом на зараз селищна рада Коцюбинського захоплена в незаконний спосіб і третій самопроголоешний голова Сергій Даніш орудує в ній підробною печаткою. Попри те, що бюджет селища ніколи не був прийнятий на 2018 рік, – Даніш виводить у протиправний спосіб з бюджету мільйони. Це все благословили на обласному рівні БПП, бо голові партії Нові обличчя і фігуранту антикорупціних розслідувань Володимиру Карплюку дуже хочеться недоторканості – він піде в нардепи по 95 округу, а обласному осередку БПП треба голоси на виборах президента.

Після рішення суду, яке вступило в силу 6 грудня, у позові по справі перевороту – виграти – нема що робити. Але для цього треба, щоб засідання суду відбулося і суд зважив, що Єременко, який 7 березеня організував в ролі секретаря пседвосесію і переворот – ніколи не був секретарем...

Адвокат Матюшиної Анатолій Попов шокований тим що відбулося в залі суду 20 грудня у справі по перевороту. Ось що він розповідає:

"Суддя Терлецька, яка розглядає справу, запитала думку сторін чи треба їй відводитися, бо її батько-суддя в 2016 році виніс негативне рішення рішення у справі про вибори в Коцюбинському. Він працює в Верховному Суді. Так, її, як пізніше стало зрозуміло, і треба було відводити. У нас на це є два дні. З підказки іншої сторони Терлецька раптом побачила що позов нібито не до кінця добре виписаний. До того, зауважу, вона цього не бачила, як і її колега-суддя, яка з квітня місяця взяла справу в провадження. І от, коли Терлецькій не оголосили відвід, вона передумала. Два місяці думала і тепер передумала. Вона дала 5 днів на виправлення надуманих нею особисто недоліків."

"Це вироблена технологія для затягування часу. Що б ми не написали, суддя потім скаже, що їй це не подобається. Вона поверне позов без розгляду і ми будемо змушені скасовувати ухвалу в апеляції. І ми виграємо. Але ми вже втратили 8 місяців, а це додаткове затягування часу, яке і потрібне опонентам. Донька видно у такий спосіб мститься за тата. Вона мала сама вирішити питання про свій самовідвід, а не діяти у такий дивний спосіб" – додає Попов.

Коцюбинці, які роками ходять по судам, обурені, як і обрана ними селищна голова Матюшина:

"Те, що справу після негативного рішення по Єременку будуть штучно затягувати – було для мене зрозуміло. На минулому засіданні депутати-заколотники просили суддю додати їх всіх третіми сторонами. Їх додали, хоча це нонсенс. І що Ви думаєте? Вони на засідання не прийшли. Знали що цей фарс буде і навіть не витрачали свій час на похід до суду".

Ситуація в Коцюбинському не поодинока. Зараз з тим, що реєстратори чудять що хочуть і де хочуть, змінити владу у будь-якому місті не проблема. А суди тягнуться роками. Питання до законотворців, які дуже хочуть переобратися знову в парламент 2019 року: а що Ви зробили для того, щоб налагодити систему місцевого самоврядування?

Саме Ви визначаєте повноваження реєстраторів. Саме Ви можете ввести норму, яка зобов'яже суди розглядати подібні справи у строки, які передбачені на виборах – три дні і рішення. ЯК законотворці допустили, що справу про незаконну зміну влади можна мурижити в першій інстанції 9 місяців??? І якого милого суддя Терлецька дозволяє собі влаштовувати фарс у залі суду, а заколотники без покарання пилять бюждетні кошти...

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Надежда Ахмедова _ 23.12.2018 08:23
IP: 35.235.227.---
После решения по насирову- уже все, вера в в право и государство кончились! Аминь
Еліна Циганенко _ 21.12.2018 19:02
IP: 95.158.20.---
Oleksandra Kutsan:
Терлецька довго вагалася до чесних,або до щедрих
:-) обрала друге
Гроші не пахнуть
Володимир Цімейко _ 21.12.2018 16:15
IP: 35.235.227.---
Таких як суддя ТЕРЛЕЦЬКА в майбутньтому спіткає гірка доля. Хочу щоб про це їй сповістили. Не можна прикриваючись іменем Держави Україна виносити завідомо неправдиві рішення. Мене дивує недалекоглядність Терлецької. Вона думає з часом виїхати України, чи десь переховуватися? Невже вона і їй подібні не розуміють що ЇХ ЧЕКАЄ КАРА...
Oleksandra Kutsan _ 21.12.2018 16:11
IP: 188.163.5.---
Терлецька довго вагалася до чесних,або до щедрих
:-) обрала друге
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter