28 лютого 2019, 13:23

Пані Тимошенко, громада до Вас їде в Бучу 2 числа – є питання

У Коцюбинському на бордах команди фігуранта антикорупціних розслідувань Володимира Карплюка з'явився анонс про візит Юлії Тимошенко в Бучу.Щотижня ми моніторимо, хто з кандидатів їде до нас в регіон, щоб задати важливі для нас питання.

Пані Тимошенко, коцюбинці планують навідатися до Вас на захід, бо мають серйозні питання, зокрема і до Вас. Їх два.

1) Облраду очолює представниця "Батьківщини" – Ганна Старикова. Нам стало відомо від Ваших соратників, що саме Старикова і Костянтин Бондарев блокують приєднання Коцюбинського до Києва й намагаються вплинути на голову профільного комітету Сергія Власенка, який теж є представником "Батьківщини".

Рік тому відбулися слухання і майже 61 % висловився за приєднання до столиці. Київрада, зокрема і фракція "Батьківщини" громаду підтримала. Володимир Бондаренко свого слова перед громадою дотримав і фракція голосувала "за".

Тому перше питання: чи готова "Батьківщина" віддати голоси за втілення волі громади – приєднання Коцюбинського до Києва?

2) Представники "Батьківщини" на обласному рівні співпрацюють з дерибанникамі Біличанського лісу. Зокрема в Коцюбинській селищній раді є депутат Владислав Євстєфєєв, який став щасливим власником майже 100 ділянок Біличанського лісу. Він позиціонує себе як представник "Батьківщини" і Ганна Старикова була помічена з ним на фото.Більше того, за дивним збігом обставин ми бачили Старикову на акці під прокуратурою на підтримку Карплюка.Ну, і те, що Старикова стала щаливою власницею мегадешевої квартири в Ірпені - це говорить про те, що зв'язки із забудовниками, які стоять за побиттями активістів і підпалами машин, доволі тісні.

Тому друге питання: Чому обласний осередок "Батьківщини" співпрацює з дерибанниками Біличанського лісу?

Нас цікавить позиція партії щодо дерибану, за яким стоїть Євстєфєєв і Ваша публічна позиція щодо долі Біличанського лісу.

Нам вже дали зрозуміти, що коцюбинців закриє Ваша служба безпеки іншими плакатами. Звісно, можуть і в райвідділок забрати, як це було в Києві. Або поставити ряд високих стягів, щоб нас не було видно й перекрити блок питань виступами довіреної особи – Олександра Пономарьова, який до речі на виборах 2014 року був довіреною особою екс-регіонала Анатолія Федорука – дерибанника Бучанського межигір'я.

Тому я пишу цей блог за кілька днів до Вашого візиту, щоб у Вас був час попередити службу безпеки поводитися по відношенню до людей, які хочуть поставити питання кандидатці в президенти, гідно.

Ну, і сподіваюся, що два дні – це достаній час, щоб підготувати відповідь громаді на 2 простих питання і не уникати запитань громади.

Ви ж виступаєте за те, щоб громадяни мали право законотворчих ініцівтив і могли питання вирішувати на референдумах. Цілком логічно, що зрілі політики можуть не боятися відповідати чітко на поставлені питання.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...