Ірина Федорів Журналіст та викладач

Вода з фекаліями: півроку під Києвом з водогону травлять людей

15 липня 2019, 15:22

Діти жаліються на діарею. Дорослі на молодчицю і стоматит.

Вода з крану у селищі Коцюбинське смердить неймовірно ще з зими. У комунальній установі про проблему знають, але тримають в таємниці. Люди не оповіщені. Питну воду ніхто не підвозить.

Мешканці зробили два незалежних аналізи води. І два аналізи підтверджують те, що запах говорив давно, в воді є фекалії. В питному водогоні населеного пункту ЛАЙНО.Як же так може бути? А все тому, що у селищі Коцюбинське з листопада місяця самопроголошена влада від партії "Нові обличчя". Завдяки чорним реєстраторам усунули з реєстру обрану громадою Ольгу Матюшину. Ну, БПП домовилося просто з Карплюком про те, щоб злити регіон.

Про воду нічого нікому не скажуть, бо лідер партії "Нові обличчя" – фігурант антикорупціних розслідувань Володимир Карплюк – йде в народні депутати по 95 округу. Це ж по рейтингу не дай бог вдарить. Тому люди мають мовчки труїти себе і своїх дітей водою з фекаліями.

Я запрошую завтра, 16 липня, на 8 00 всі ЗМІ в селище Коцюбнське на вул. Меблеву,11а. Тут розташоване комунальне підприємтсво. Мешканці хочуть зрозуміти, хто відповість за те, що півроку з кранів тече вода з фекаліями, яка завдає шкоди здоров'ю.

Сьогодні обрана громадою селищна голова Ольга Матюшина була в голови ОДА Михайла Бно-Аріяна. Про проблему він проінформований.

Зараз голова по дорозі до прокуратури. До речі саме прокуратура мала б за ці півроку з'ясувати, як могла самопроголошена влада змогла з бюджету вивести майже половину річного бюджету на комунальне підпримтсво УЖКГ "Біличі", яке ці кошти без будь-яких підстав перерахувало на приватний бізнес – ТОВ "Мастер-Енерго".

Але ж були чіткі домовленості у обласного осередку БПП і команди Карплюка – не чіпати і не заважати.

Ця ситуація буде лакмусом для нового голови ОДА і правоохоронців.

powered by lun.ua
Коментарі — 0
Корупція1411 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121 Мовне питання187
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter