29 жовтня 2019, 10:00

Коцюбинське без тепла. Як Бно-Айріян не дотримав слова. Тепер це проблема Чернишова

Завтра буде -2. Опалення не запушене і приміщення ані соцфонду, ані житлового фонду до -2 не прогріті.

Зима в цій країні приходить завжи раптово. Але найгірше, що можна зробити, це зробити нові кадрові призначення перед опалювальним сезоном і наприкінці бюджетного року. Так у нас змінили голову ОДА просто перед запуском опалення:

- нема з кого спитати за те, як виконувався бюджет;

- нема з кого спитати за зрив опалювального сезону.

А обіцянка в екс-голови ОДА Михайла Бно-Айріяна була абсолютно конкретною. Ось його пост, в якому він пише, що зрада відміняється, опалення буде і нахвалює третього самопроголошеного голову Сергія Даніша.Тобто екс-голова ОДА просто покриває корупційну схему, по якій на ТОВ "Мастер-енерго" вивели понад 8,1 млн з бюджету селища, а борг ТОВ "Мастер-Енерго" взяли на плечі громади і мають знов оплатити бюджетними грошима. І це при тому, що ТОВ "Мастер-Енерго" отримувало гроші від споживачів. Тобто за газ і ліміти в Нафтогазі громада заплатила тричі.

Цікаво, чи коли Бно-Айріян купує авто він готовий платити тричі за нього? Раз – автосалону, два – виробнику, три – кредит у банку з розстрочкою і поквартальною виплатою. Я думаю, що своїми грошима ніхто розкидатися не буде. Так чого ж грошима моєї громади так розпоряджаються? В чиїх інтересах?

Політик похизувався в пості, що вони опаленням почали займатися ще влітку? Так у попередні роки ми починали цей процес у січні листами до прокуратури, а не літом, бо ситуація була значно складніша. Разом з прокуратурою треба було вернути громаді котельні. І селищна голова Ольга Матюшина це зробила в суді разом з прокуратурою області.Тоді не було бравих хлопців Сергія Даніша і Михайла Бно-Айріяна, які б могли прорватися на ще тоді приватну котельню, яку охороняло ДСО. Тоді на котельню пробивалося найсильніші в цьому світі – українські жінки. Куди ж без них? Ну, для того, щоб потім хлопці написали свої ура-пости для піару і... коли на порозі -2 сіли в калюжу.

Шановні, не запустити вчасно опалювальнйи сезон маючи КОМНУНАЛЬНІ котельні, які ми вигризли в судах з прокурором, маючи ДВА річних бюджети на рахунку селища, які не давала вивести Ольга Матюшина, – це треба мати унікальні здібності. Мегаунікальні. Це просто всі шанси перемогти на шоу "Україна має талант".

Факт опалювальний сезон в Коцюбинському зірваний. І це треба визнати. Бо завтра мінус, а системи не прогріті. Більше того, мешканці, які пильно слідкують за ситуацією з опаленням твердять, що оголошень про запуск води в систему вони не бачили. Ви знаєте, такі золоті правила: "Щоб холодна вода стала гарячою, її потрібно підігріти".

Так от, щоб пішло опалення по трубах, в НИХ МАЄ БУТИ ТЕПЛОНОСІЙ. Уявіть собі, що перед тим, як наповнюють систему, мають бути оголошення для споживачів про те, що вона наповнюється, щоб, раптом де порве, населення знало що до чого і можна було оперативно реагувати.

Самопроголошений голова селища може скріпити підробною печаткою 100500 документів про старт опалювального сезону з 28 жовтня. Але 29 жовтня труби холодні.Новопризначеному Чернишову буде не легко. Та й хто б не прийшов на посаду голови ОДА – це електричний стілець і починається він з Коцюбинського. Так вже повелося.

Олексію Чернишову, крім зірваного опалювального сезону, Бно-Айріян залишив ще одну проблему – воду з лайном та енетрококами. Це те, що перманентно тече з крану в наших оселях. Нормального оповіщення нема, як і підвозу води.І найголовніше, що винні до відповідальності не притягнуті. Екс-голова ОДА не вбачав доцільне писати свої звернення правоохороням.

Як можна налагодити господарські процеси в області, якщо нікого навіть не вбачають за доцільне покарати за розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах (50% річого бюджету пішло на ТОВ "Мастер-Енерго"), завдання шкоди здоров'ю населення – в водогоні лайно і енетрококи, а оповіщення нема?

Більше того, в постах возвеличують корупційні схеми. Тобто по цінностях наваяти самопіарний пост, який не буде відповідати дійсності і покриє корупціну схему, це краще, ніж взяти А4 і повідомити прокуратуру про злочин...

От такі KPI у екс-голови ОДА. Що буде далі з KPI в ОДА – ми будемо дуже ретельно моніторити. Сподіваюся, одного дня в ОДА перестануть шкодувати такий цінний ресурс як А4 для звернень у правоохоронні органи.

powered by lun.ua

Пташник VS Рух ЧЕСНО: коли засліплена собою екснардепка свідомо шкодить громсектору

Екснардепка Вікторія Пташник програла суд Руху ЧЕСНО. Вона намагалася довести, що Рух ЧЕСНО у своїй публікації під час аналізу звітів кандидатів по 179 округу, де балотувалася політикиня, надав недостовірну інформацію, коли написав про те, що у її звіті не відображені витрати на Facebook-рекламу...

Клочка в клочки! Нардеп стає в.о. Дубінського на потоках забудовників в Приірпінні

Ледве позбулася Київщина від жаби-гадюки нардепа Олександра Дубінського, як до нас прийшов інший "Слуга народу" – нардеп Андрій Клочко. Це сумнозвісний голова комітету з питань місцевого самоврядування...

Кіро Рудик, є питання. Ви підписали заміни на голову ОВК Франківщини. Що відбувається?

Партія "Голос" у окружній виборчій комісії Франківщини (округ 87) має джекпот – квоту голови. Голова важлива фігура, веде засідання. З огляду на те, що з дня виборів у нас вже змінилися три голови комісії і підрахунок постійно затягується, то виникає низка питань, які потребують відповіді...

Друга заміна за добу голови ОВК "Голосу": хто ж грає квотою партії на 87 окрузі?

ЦВК знову змінило голову ОВК на Франківщині. Другу добу члени ДВК не можуть здати бюлетені. Другу добу заблокований підрахунок голосів. Двоє людей, яких затвердили по квоті "Голосу" замість "чорного" нотаріуса з Ірпеня та його партнера, знову мешканці Київщини...

Підрахунок голосів Франківнища VS Донеччина – це подарунок для агресора РФ

Цієї неділі відбулися вибори народних депутатів у двох областях. На Донеччині безапеляційно переміг сєпар Андрій Аксьонов. Як повідомляють ЗМІ, він має подвійне громадянство...

Вакцинований Жадан. Реальність і міфи про те, хто і коли вакцинується

Письменник Сергій Жадан вакцинувався. Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook. Скажу одразу, ми з Жаданом не знайомі і я не є його фанаткою...