Ірина Федорів Журналіст та викладач

Наслідки системно бездіяльності поліції в Приірпінні

28 листопада 2020, 09:45

У Коцюбинському триває перерахунок голосів виборів, які відбулися 25 жовтня. Результати голосування досі не встановлені. Пройшло більше місяця.

Двері до Коцюбинської СТВК, коли намагаються пройти суб'єкти виборчого процесу чи журналісти неодноразово виявлялися зачиненими. Заступник селищного голови Петро Пушанко фізично перешкоджав і блокував вхід. Коли журналістка намагалася пройти, їй у сутичці просто розбили телефон і наставили синців. Член СТВК від ЄС тягав за куртку представника УДАРУ і йому не робила жодних зауважень поліція. Він навіть дозволив, зі слів очевидців, погрози.

26 листопада журналіска Ольга Костишина, яка представляє юридичне видання, фіксувала в режимі прямої трансляції, як доступ до зйомки перерахунку голосів системно блокується, зокрема і тим, що на вході стоїть стіл. Це виправдовують тим, що такі вони "антиковідні заходи". При цьому самі члени новоствореної СТВК масок не носять. І додають, що такі заходи блокування входу в приміщення здіснюються на виконання вказівки нікого не пускати.

Будь-який громадянин розуміє, що це робиться для того, щоб блокувати доступ до зйомки і на це є причини. У приміщенні СТВК ситемно працюють колишні члени СТВК, яких розпустило ЦВК за грубе порушення закону. І працюють вони, як вдалося зафіксувати Костишиній, саме з протоколами, до яких вони вже тиждень як не мають мати доступу. І це злочин.Коли журналіст намагаєтсья знімати правопорушення на вході, навіть там, де ти можеш заледве відзняти зал підрахунку, обов'язково з'являться члени СТВК. І вони будуть закривати ракуср зйомки. На відео також видно, що ракурс намаються закрити і ті, хто за свіденнями присутніх, представляється як представник ЦВК.

Поліція ні на перешкоджання, ні на те, що застосовують силу і шарпають людей ситемно не реагує. З слів очевидців, бодікамери поліція вимикає.

За останній місяць поліція отримала з десяток звернень.

Не бачили ніяких проблем у машині кандидата від УДАРу, якій потовкли скло, у порізаних шинах машини представника УДАРУ. У тому, що членам СТВК від Голосу перегороджали вночі дорогу, коли вони їхали контролювати друк бюлетенів. Не бачать проблем правоохоронці, коли в приміщенні комісії члени СТВК розпускають руки. А найголовніше, коли колишні члени СТВК навіть не криючись підроблюють виборчу документацію.

По всіх цих та інших фактах були подані заяви до поліції, по яких були отримані формальні відписки.

І в таких умовах люди мають розуміти, що вони не отримають від правоохоронців ні захисту, ні справедливого розслідування справ, по яких вони звернталися до правоохоронної системи. І вони мають самотужки думати, як себе захистити.

За результатами роботи поліції чітко видно, що вони спряють не закону, а одній із сторін політичного процесу.

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Andriy Fedoruk _ 02.12.2020 17:02
IP: 91.232.158.---
Жодної бездіяльності! Це – пряма співучасть!!!
Віктор Совщак _ 28.11.2020 17:20
IP: 188.163.12.---
Олег Друзь:
Ви в тексті кажете "ми"... Це хто? Якщо Ви маєте на увазі Вашу величність, то такого короля чи царя чи принца не має... Тобто Хто це "ми"?
Віктор Совщак _ 28.11.2020 11:39
IP: 188.163.12.---
... І вони (люди) мають самотужки думати, як себе захистити...- зі статті... А в мене питання Від кого повинні захищатися люди? Від звірів чи від стихії? Від людей, виявляється... Захист від людей можуть попросити тільки тваринний і рослинний світ...Бо ми (люди) ще ті падлюки... Тому...тут такий вислів згодиться...Треба було родитися в колі звірів чи рослин
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter