10 червня 2021, 12:40

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня. Це був не те, що тривожний дзвінок, це був "по кому подзвін".

Всі бачили, що відбувалося на 87 окрузі. Рух ЧЕСНО висвітлював ці події. Це був ще той треш.

І я переконана, що це сигнал для законотворців до того, що члени ТВК мають бути місцеві мешканці, а не "парашутисти", які приїздять, щоб "хімічити" на виборах, далі беруть свій гонорар, сплачено з чорної каси, і їдуть додому. А місцеві мешканці залишаються з лютим трешем – "хімією" замість демократичного вибору.

Зараз з'явився пост про те, що депутатка від "Голосу" Ірпінської міської ради Михайлина Скорик-Шкарівська стала радником ексрегіонала і мера Бучі Анатолія Федорука (балотувався під проданою Дубінським франшизою "Слуга народу").



До допису додане "селфі".



Ексмер Ірпеня Карплюк, як і чинний мер Бучі Федорук – це найтоксичніші кандидатури у самоврядуванні Київщини. Саме вони з своєю командою депутатів дерибанять регіон, забудовують його, а активістів, які протидіють забудовам – б'ють.



Федорук, на додачу, відмовився виходити з "Партії регіонів", коли ми обдзвонювали в 2013 році році мерів міст Київщини після розгону майдану. Він не бачив ніякого сенсу в тому, щоб хоча б політичною заявою протидіяти побиттям на майдані.



Буча – це місто, де колись скурвилася партія "Самопоміч". Після подій на майдані тут хотіли йти до влади місцеві активісти, які протидіяли дерибанам. Вони їздили в "Самопоміч", подавали анкети. У результаті партія злила тут громаду.

Далі народна депутатка Ірина Сисоєнко від "Самопомочі", яка курувала осередок області, злила квоти в Коцюбинській ТВК. Після того, як я викрила ці оборудки Сисоєнко, до мене приїздили представники партії і проводили службове розслідування, яке завершилося нічим.

У 2020 році "Голос" в Бучанську раду не пройшов. Ті, хто намагалися після майдану пройти у лавах "Самопомочі" не потрапили до списку й пішли від "Свободи". Так, партія, звісно, може обирати сама, кого ставити у список – і це зона кадрової відповідальності. А далі вже треба здійснювати моніторинг.

"Голос" після таких кроків, які були в ОВК на Франківщині і зараз відбуваються в Бучі стрімко наближаються до того, що стануть проєктом "Самопоміч 2.0."

Що тішить, що тоді в "Самопомочі" були нардепи, щоправда одиниці, які допомагали і протидіяли – таким був, до прикладу, Єгор Соболєв. Зараз я бачу в "Голосу" ядро, яке має "комунікацію здорової людини". І щиро сподіваюся, що їм вдасться втримати ціннісну лінію горизонту. Але це буде, як я бачу, досить важко.



Юридично партія може "розбудовуватися" надалі під потреби партійного ринку, де йде торгівля квотами і домовленості, а не потреби громадян.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Завод ''Буревісник''. Як в столиці розпилюють землі оборони під висотки?

Державний завод "Буревісник" в Києві раніше спеціалізувався на виробництві складних морських приладобудувань. Прикордонники закуповували тут радіолокаційні системи для берегових постів спостереження...

Загроза лісам та узбережжям. Суддя Верховного Суду Крат допомагає протягувати шкідливий законопроєкт 12089

Цього тижня у парламенті вдалося відтермінувати розгляд законопроєкту 12089, який має високі корупційні ризики, про що писали зокрема і на сайті European Democracy Hub...

Санкції РНБО. Коли адвокат не України Кравець стане підсанкційним і підсудним?

Ворожа агентура працює постійно в інформаційному полі. Рівно рік тому "Голка" виявила кремлівську мережу в Telegram, яка дискредитує судову гілку влади, доброчесних суддів, а такі дійсно є, і тих представників громадського сектору, хто вболіває за судову реформу...

Відсутність комунікаційної стратегії у Верховному Суді та ''зачистка'' коментарів. Що ж шкодить довірі до правосуддя?

Наприкінці минулого тижня відбувся Пленум Верховного Суду. Для третьої гілки влади це масштабна подія, до якої мають ретельно готуватися...

''МазепаГейт'': як відбілювали Мазепу і до чого тут Татаров та лобісти забудовників у парламенті?

Рівно рік тому Державне бюро розслідувань затримало Ігоря Мазепу. Справа стосувалася будівництва котеджів на землі Київської гідроелектростанції, а це – критична інфраструктура...

У Комітеті зі свободи слова вбачають проблеми у комунікаціях Верховного Суду і готові допомогти

Фундація DEJURE наприкінці року заявила, що на сторінці у Facebook Верховного Суду витирають критичні коментарі. Тут треба зауважити, що над комунікаційною стратегією Верховного Суду майже півтора роки безуспішно працює ціла робоча група суддів...