10 червня 2021, 12:40

Є питання до "Голосу": як представниця партії стала радником ексрегіонала Федорука?

До "Голосу" у мене виникли серйозні питання без відповідей, коли на голову ОВК на Франківщині поставили від партії чорного реєстратора з Ірпеня. Це був не те, що тривожний дзвінок, це був "по кому подзвін".

Всі бачили, що відбувалося на 87 окрузі. Рух ЧЕСНО висвітлював ці події. Це був ще той треш.

І я переконана, що це сигнал для законотворців до того, що члени ТВК мають бути місцеві мешканці, а не "парашутисти", які приїздять, щоб "хімічити" на виборах, далі беруть свій гонорар, сплачено з чорної каси, і їдуть додому. А місцеві мешканці залишаються з лютим трешем – "хімією" замість демократичного вибору.

Зараз з'явився пост про те, що депутатка від "Голосу" Ірпінської міської ради Михайлина Скорик-Шкарівська стала радником ексрегіонала і мера Бучі Анатолія Федорука (балотувався під проданою Дубінським франшизою "Слуга народу").



До допису додане "селфі".



Ексмер Ірпеня Карплюк, як і чинний мер Бучі Федорук – це найтоксичніші кандидатури у самоврядуванні Київщини. Саме вони з своєю командою депутатів дерибанять регіон, забудовують його, а активістів, які протидіють забудовам – б'ють.



Федорук, на додачу, відмовився виходити з "Партії регіонів", коли ми обдзвонювали в 2013 році році мерів міст Київщини після розгону майдану. Він не бачив ніякого сенсу в тому, щоб хоча б політичною заявою протидіяти побиттям на майдані.



Буча – це місто, де колись скурвилася партія "Самопоміч". Після подій на майдані тут хотіли йти до влади місцеві активісти, які протидіяли дерибанам. Вони їздили в "Самопоміч", подавали анкети. У результаті партія злила тут громаду.

Далі народна депутатка Ірина Сисоєнко від "Самопомочі", яка курувала осередок області, злила квоти в Коцюбинській ТВК. Після того, як я викрила ці оборудки Сисоєнко, до мене приїздили представники партії і проводили службове розслідування, яке завершилося нічим.

У 2020 році "Голос" в Бучанську раду не пройшов. Ті, хто намагалися після майдану пройти у лавах "Самопомочі" не потрапили до списку й пішли від "Свободи". Так, партія, звісно, може обирати сама, кого ставити у список – і це зона кадрової відповідальності. А далі вже треба здійснювати моніторинг.

"Голос" після таких кроків, які були в ОВК на Франківщині і зараз відбуваються в Бучі стрімко наближаються до того, що стануть проєктом "Самопоміч 2.0."

Що тішить, що тоді в "Самопомочі" були нардепи, щоправда одиниці, які допомагали і протидіяли – таким був, до прикладу, Єгор Соболєв. Зараз я бачу в "Голосу" ядро, яке має "комунікацію здорової людини". І щиро сподіваюся, що їм вдасться втримати ціннісну лінію горизонту. Але це буде, як я бачу, досить важко.



Юридично партія може "розбудовуватися" надалі під потреби партійного ринку, де йде торгівля квотами і домовленості, а не потреби громадян.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Комісія з журналістської етики не друкує мою позицію і пропонує... свою! Де ж передбачена Кодексом ПОВНОТА інформації?

Це серйозна публічна доросла розмова в журналістському секторі про кризу такої інституції, як Комісія журналістської етики. Народний депутат Олександр Горобець вирішив піти проти мене, виборця його округу, до суду і використав для цього "дружнє попередження" Комісії журналістської етики...

Комісія журналістської етики. Що не так з її роботою і які це несе ризики для свободи слова?

Висновки Комісії журналістської етики стають інструментом SLAPP-атак з боку політиків на активізм. Це – стратегічні судові позови проти участі громадян...

Хто з нардепів вирішив стати на захист адвокатів, які захищають зрадників у медіа?

Народні депутати планують найближчим часом розглянути у другому читанні законопроєкт народних депутатів Григорія Мамки (обраний від ексОПЗЖ) та адепта фсб_в_рясах Максима Бужанського (12320) ...

Академічний провал Стефанчука. Як спікер показав свою некомпетентність і підставив Зеленського

На сайті Верховної Ради у картці скандального проєкту 9549, який передбачає нечувані корупційні схеми із землею на Закарпатті, зазначено, що його підписав Руслан Стефанчук і направив на підпис Президенту України Володимиру Зеленському...

6 років без виборів і чому ще не час? Як росія впливала на виборчі процеси в Україні?

В Україні 6 років не було виборів і причина цьому – російсько-українська війна. Кілька місяців тому заяви президента США Трампа, зокрема й про те, що Україна має провести вибори, шокували всіх...

Парламент може на біс дозволити віджимати землю у Карпатах

Сьогодні Верховна Рада розгляне черговий законопроєкт в інтересах забудовників (9549). Його тягнуть не перший рік і це вже ціла епопея, яку палко підтримувала голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк...