Ірина Федорів Журналіст та викладач

''Політичний куратор'' Дубінський: чому ОП не блокує заробітчанство на франшизі ''Слуг''?

29 липня 2020, 10:12

У травні ми всі дізналися, що у державі з'явилася нова "посада" – "политический куратор Киевской области". І Київщину віддали в руки нардепа і фігуранта журналістських антикорупційних розслідувань Олександра Дубінського, який переміг на 94 окрузі (Васильків, Обухів та інші населені пункти).Цей "куратор" вже відзначився тим, що приїхав в Бучу і представив фігуранта антикоріпціних розслідувань ексрегілнала Анатолія Федорука, як кандидата, якого потенційно можуть підтримати "Слуги народу" на посаду мера.

Громада Дубінському влаштувала холодний душ. А це і холодний душ для бренду "Слуг народу".У Ірпені на Дубінського чекав "епікфейл". Він мав представити Віталія Купрія [/B]як кандидата на посаду мера міста від "Слуги народу". Того самого Купрія, який кинув УКРОП і йшов в президенти, звісно, як технічний кандидат. Але не склалося.

Зате Дубінський прекрасно провів час і фотографувався із ексрегіоналкою Наталею Семко, яка раніше входила до команди екснардепа Петра Мельника, а згодом увійшла до команди ексмера Ірпеня Володимира Карплюка.Дубінський не вперше засвідчує, що політична гігієна – це не для нього. Ось він став фотозоною для команди Карплюка під час виборів до парламенту. До речі Карплюк – фігурант низки антикорупціних розслідувань і на президентських виборах співпрацював з БПП.У нардепів-мажоритарників від "Слуг народу" від такого "кураторства" і нівелювання політичної гігієни відбувся бунт. За моїми джерелами, які наближені до ОП, мажоритарники пішли до президента саме через стиль курування Дубінського. Нардепи наголосили, що у себе на округах вони б не хотіли бачити такого заробітчанства на бренді "Слуга народу".

І це важлива позиція. Особливо в той час, коли законотворці знизили партійний бар'єр і громади, де 10 000 виборців і більше йдуть на вибори за партійною системою. А це – по суті вся Київщина.А тепер уявіть, що робити активістам, які могли до цього йти самовисуванцями, а зараз опинилися в заручниках такого "кураторства" Дубінського?

Далеко ходити не треба. У селищі, де я мешкаю, дещо більше 10 000 виборців. Система буде партійна. І якщо активістам "Голос", "УДАР" сам пропонує підтримку, то з того, що відбувається в регіоні, ті кілька десятків відсотків, які можуть підтримати партію "Слуги народу" мають розуміти, що доки курує Дубінський, партія на Київщині не стане політичним ліфтом для активістів і можливістю змінювати систему.

Кандидатура Дубінського як "куратора" області викликає в мене жорсткий внутрішній спротив. Я точно знаю, що коли він був ведучим програми "Гроші" і моя громада боролася з недобросовісним монополістом ТОВ "Мастер-Енерго", який виморожував два роки людей і не вмикав тепло. Для нас це була холодна осінь 2017 року.

У програмі "Гроші" Дубінського вийшов сюжет, де йшлося про те, що мешканці мого рідного селища Коцюбинське мерзнуть і страждають через дерибанників Біличанського лісу, якими виявився чомусь не ексмер Ірпеня Володимир Карплюк і його команда, а... нардеп Ольга Червакова і селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина. По суті ті, хто цей ліс захищають.

Схему фірми ТОВ "Мастер-Енерго", яка зібрала гроші людей і не перерахувала за газ, не була розкрита. Зате захисників Біличанського лісу щедро і бездоказово змішували з болотом депутати "Нових облич" Карплюка.

Тоді експерти "Детектор медіа" ось як писали про цей лютий треш.Як заробляють на Київщині, викристовуючи бренд "Слуги народу" мені розказав один з нардепів цієї фракції:

"Є там такий собі Горбачов. Це людина Дубінського. Це чистого виду кумівство. Сидить він у штабі. І каже, кому за що скільки занести.І такі домовленості по всій області. Там мери, які не перший рік тримаються за крісло, чи кандидати в мери, які занесли, встигають бігати і купувати костюми для фото з Дубінським на презентацію. Це все вже інформація, яка потекла зі штабу. Проти цього повстали дійсно ті, хто підтримує Зеленського. Ми обурені цинізмом, з яким Дубінський веде в області кампанію. Ви бачили, яку він замовив продукцію? Так от як що інші ведуть команду Слуги народу і акцентують увагу на підтримці президента, то Дубінський всю Київщину вирішив закидати брендованою продукцією зі своїм прізвищем."До слова, виборці "Слуги народу" вони чужі для Дубінського. Йому рідніше – виборці Шарія. Соціологія це доводить.Для того, щоб розуміти, які настрої у нас в Приірпінні по відношенню до Дубінського, варто лише подивитися на соціологію, яку провів нещодавно "Рейтинг". Примітно, що провели цю соцоілогію вже після того, як він став "куратором".

Значна частина респондентів 38% взагалі не знає, хто такий Дубінський (а це показник роботи нардепа в регіоні, який він взявся курувати), довіряє йому лише 9%, а не довіряє 46%.

І тепер скажіть мені, хто там в штабі "Слуги народу" такий розумний, що дав статус "куратора" Дубінському?

Але, може, ніхто не налаштований вигравати і збільшувати довіру до партії? Може мета просто дати Дубінському заробити на бренді? Але якщо мажоритарники це намагаються побороти, значить може бути здорове зерно.

Навіщо тоді тримати куратором області людину, яка за цю каденцію вирішила зробити собі золотий ліфт до збагачення?

Цілий рік область спостерігає ці внутрішні конфлікти: спершу між Дубінським і колишнім головою ОДА Михайло Бно-Айріяном. Останній навіть подав на Дубінського до суду.В КОДА згодом виникла сканадльна історія з тим, що ШВЛи не закупили вчасно під час пандемії і твердять, що одну з заступниць голови КОДА лобіював саме Дубінський.

А за останні дні Дубінський вже встиг побити горщики з нардепом, якого обрали в Києво-Святошинському районі і Приірпінні Олександром Горобцем.

І от як планує партія з одним із найвищих рейтингів після 25 жовтня нести відповідальність за склад рад в тому числі на Київщині? Децентралізацію і так профукали, на Київщині так точно. Кинули Переяслав, Васильків. Залишили два анклави. Так хоча б з виборчим процесом і тими правилами, які ввели змогли б зробити щось з користю для громади і дали активістам, а не фігурантам антикорупціних розслідувань соціальні ліфти.

powered by lun.ua
Коментарі — 34
Evg Prol _ 31.07.2020 16:21
IP: 46.211.9.---
Виктория Аршан:
Вам треба докази, що Дубінський – продажна дівка? Якщо так, то ви політичний невіглас та не вмієте збирати та фільтрувати інформацію. Один лише факт, що він поважає Шарія та залюбки пішов би до його партії, красномовніше за будь яку іншу характеристику.
Оксана Климова:
Стаття виглядає так, ніби її замовили, аби злити Дубінського і взагалі кандидатів від слуги народу. Надіюся, що люди, навіть прочитавши це, зможуть зробити висновки, що не всьому написаному можна вірити
Люди повірили у комедійний серіал...
Злити одну продажну шваль в політичний унітаз – зробити життя кращим на один крок.
Evg Prol _ 31.07.2020 16:10
IP: 46.211.9.---
Люба Зайченко:
на людей, які політично несвідомі, вірять телевізору і не фільтрують інформацію.
Ви описали типового виборця Зеленського.
Evg Prol _ 31.07.2020 16:08
IP: 46.211.9.---
Олена Довгань:
Дубінський – сам по собі бруд. Його не можна зробити бруднішим
Evg Prol _ 31.07.2020 16:06
IP: 46.211.9.---
Кристина Мушкина:
Жесть! Что это выходит, если ты крутой активист, то тебе все можно? Говно это все: (
Це хто активіст? Дубінський, чи що? Він активно лише на гешефтах заробляє.
Evg Prol _ 31.07.2020 16:03
IP: 46.211.9.---
Катя Степанович:
Мы уже видели правительство из активистов. хватит!!
Це де?
Grenader45 _ 29.07.2020 21:33
IP: 77.123.93.---
Ірина Федорів:
Боже скіки ботів:)
...уявляєте, кого притягує ваш матеріал?)
Мухи вас, до речі, не турбують?))
Илья Струк _ 29.07.2020 19:43
IP: 46.219.111.---
Юлия Иванова:
А разве Дубинский поддерживает Карплюка? Он его мочит через день – и правильно делает.
Nadiia Malchevska _ 29.07.2020 19:14
IP: 185.11.29.---
Невже слугам не потрібна Київщина? Ідея "політичного кураторства" сама по собі комічна, а з таким куратором виходить ще й небезпечна.
Уляна Криницька _ 29.07.2020 19:08
IP: 185.11.29.---
Дубінський зливає країну, його навіть в партії ненавидять. А Карплюк хоч з чортом подружиться, бо не хоче за ґрати.
Егор Олейник _ 29.07.2020 18:57
IP: 95.158.43.---
Ребята! Да это тот Дубинский, который с каналов Медведчука не вылазит! Кому вы отдали область? Президент называет Медведчука врагом Украины, а Дубинский с кумом путина – лучшие друзья! И вы хотите еще местные выборы выиграть?
Егор Олейник _ 29.07.2020 18:49
IP: 95.158.43.---
Ірина Федорів:
Да, ботоферми запрацювали. І не знати, чи то Дубінського боти, чи ВОВИ -67. А може у них вже одна на двох? Життєві ж принципи у них однакові!
Ірина Федорів _ 29.07.2020 18:17
IP: 46.185.11.---
Боже скіки ботів:)
Юля Корноусова _ 29.07.2020 17:51
IP: 46.219.219.---
Единственное хорошее в этой статье – это скрины и фото, а вот текст... Что это?? Разговоры в узком кругу, где даешь свое оценочное суждение, о котором тебя не просили. Я наоборот верю в то, если люди обьеденябться (даже в политическах кругах, тотже Дубинский и Карплюк), разве это плохо??? Не думаю
Оксана Климова _ 29.07.2020 17:47
IP: 46.219.219.---
"Мені розказав один із нардепів цієї фракції" – це можуть бути все й вигадки, поки немає імен і фактів. ДЕ факти? Стаття виглядає так, ніби її замовили, аби злити Дубінського і взагалі кандидатів від слуги народу. Надіюся, що люди, навіть прочитавши це, зможуть зробити висновки, що не всьому написаному можна вірити
Юлия Иванова _ 29.07.2020 17:46
IP: 109.95.50.---
Дима Новиков:
да-да, кстати. Активисты, как правило, наглухо отбитые люди, которыми управляют. И даже страшно представить на что они способны пойти ради денег... Видели, знаем (
Юлия Иванова _ 29.07.2020 17:44
IP: 109.95.50.---
А я поддерживаю бывшего мэра Ирпеня, и нынешнего в Вишневом, Карплюк сделал эти 2 городка очень уютными для жизни, мне нравится. И то что Дубинский поддерживает Карплюка -это очень правильно,есть причины. Не понимаю почему такой сплошной хейт на Слуг в этом разрезе.
Виктория Аршан _ 29.07.2020 17:43
IP: 46.219.219.---
це все мутки опонентів Слуг. Немає ідеальних людей, але поки людина ще нічого не зробила, про ніяку монополію ніяка мова не може йти. Поки не доведено нічого – усі слова – це лише вигадки. Тому в автора цієї статті добре працює фантазія
Дима Новиков _ 29.07.2020 17:36
IP: 193.106.59.---
Активисты – это конечно хорошо, но ни тогда, когда за ними стоят дяди с денежкой и дают команду фас чтобы те срывали все и воевали в комментариях.
Люба Зайченко _ 29.07.2020 17:29
IP: 46.219.219.---
Активіст активісту рознь. А хто за цією активісткою стоїть? Дубінський – зло, а що не так? СЛуги народу – теж? А чи не самі ви вибирали цю владу, а тепер так злісно виступаєте проте? Суб'єктивізм у кожному реченні, в кожному абзаці. Ваша стаття може й мати вплив, але на людей, які політично несвідомі, вірять телевізору і не фільтрують інформацію.
Олена Довгань _ 29.07.2020 17:22
IP: 193.106.59.---
Автор стати конечно постаралась, нарыла грязных фактов, что-то украсила, что-то приврала, еще и активистов приплела сюда.
Катя Маро _ 29.07.2020 17:17
IP: 88.155.32.---
Max Mykhaylenko:
Ну а якже, якщо критикуєш одразу зрада, зрозуміло)
Катя Маро _ 29.07.2020 17:15
IP: 88.155.32.---
Й доречі я пам'ятаю про це фото з пишним в вишневому з пишним, це була маніпуляція з спільним фото яку використали в нагоді його опоненти, ось так...
Микола Ковальов _ 29.07.2020 17:14
IP: 193.106.59.---
В Буче мер красава, дедает все для города при любой власти, ни вижу ничего плохого что он со СН начал сотрудничество.
Катя Маро _ 29.07.2020 17:10
IP: 88.155.32.---
Max Mykhaylenko:
А ви реальний активіст чи диванний?
Юлія Франко _ 29.07.2020 17:02
IP: 109.95.50.---
Якщо ця особо виклакає "жорсткий внутрішній спротив" – то це справа дуже навіть суб'єктивна. Бісить, що ваші активісти не допущені ні до чого? От вони так точно "наведуть свої порядки" в регіоні
ONLINE
Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Корупція1432 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter