18 серпня 2013, 11:30

FEMEN вимагає від міністра МВС України Захарченко В.Ю. приставити до активістів руху цілодобову охорону

FEMEN вимагає від міністра МВС України Захарченко В.Ю. приставити до активістів руху цілодобову охорону зважаючи на вчорашній напад на активістів FEMEN, що став вже п'ятим у низці кривавих розправ над активом руху.

FEMEN сподіваються, що такий захід стане ефективніше імітації розслідувань атак постфактум і дозволить схопити агресорів на гарячому.

В іншому випадку активістам FEMEN загрожує смертельна небезпека, відповідальність за яку неминуче ляже на силові структури України.

17 серпня в Одесі сталося чергове варварське побиття активістів FEMEN українськими спецслужбами.

Вчора близько 21.00 вечора в місті Одеса на лідера FEMEN Ганну Гуцол, активістку Олександру Шевченко і консультанта руху Віктора Святського напали співробітники українських спецслужб і жорстоко побили. Активісти FEMEN були перехоплені групою людей на виході з під'їзду одного з Одеських будинків. Напад було скоєно за відпрацьованою схемою: співробітники спецслужб вели попередній нагляд за активістами і вибравши зручний момент вчинили напад. Жорстоко побивши активістів FEMEN, злочинці зникли на автомобілі з водієм, що чекав своїх колег віддалік від місця скоєння злочину.

Всі 3 члени руху FEMEN були госпіталізовані службою швидкої допомоги і доставлені до Шевченківського райвідділу міліції Одеси для пояснень у кримінальній справі про напад і побиття.

Жіночий рух FEMEN нагадує, що кілька тижнів тому лідер руху Анна Гуцол піддалася нападам і була побита спецслужбами в одному з київських кафе, також один з консультантів FEMEN Віктор Святский був жорстоко побитий співробітниками спецслужб, 3 активістки FEMEN разом з російським фотожурналістом Дмитром Костюковим були побиті спецслужбами, викрадені і насильно утримувалися співробітниками міліції в одному з відділень.

Безперервні фізичні знущання над активістами FEMEN в Україні – це політичний тиск, здійснюваний злочинним урядом диктаторського держави.

FEMEN заявляє, що систематичні атаки проти членів руху організовані українською владою і здійснені за допомогою спецслужб з метою припинити діяльність жіночого руху FEMEN в диктаторських країнах, таких як Росія, Білорусь, Україна.

FEMEN закликає демократичну Європу допомогти протистояти кровожерливій ​​диктаторській машині на території пострадянських країн.

Руки геть від FEMEN!

FEMEN вимагає від міністра МВС України Захарченко В.Ю. приставити до активістів руху цілодобову охорону

FEMEN вимагає від міністра МВС України Захарченко В.Ю. приставити до активістів руху цілодобову охорону зважаючи на вчорашній напад на активістів FEMEN, що став вже п'ятим у низці кривавих розправ над активом руху...

Заклик FEMEN до повалення режиму

Активістка FEMEN Туніс Аміна Сбуі з черговим топлес фото-протестом виступає проти фальшивої моделі ісламістської "демократії", впроваджуваної владою Тунісу і закликає до революційного повалення ісламізму...

СБУшні переслідувачі FEMEN. ВІДЕО, ФОТО

FEMEN зафіксували співробітників СБУ, які вели тотальне спостереження за активістками. Жіночий рух FEMEN вимагає від СБ України дати відповідь на якій підставі агенти спецслужб ведуть зовнішнє спостереження за учасниками руху...

Фото підготовки до антипутінської акції в день Хрещення Русі, що були конфісковані СБУ/ФСБ

СБУ викинули в інтернет фотографії підготовки до антипутінської акції FEMEN насильно вилучені у побитого фотографа The New York Times Дмитра Костюкова...

Спецслужбы зверски избили политолога FEMEN

Только что сотрудниками спецслужб был зверски избит политолог женского движения FEMEN Виктор Святский. С размозженным лицом, подозрением на перелом нижней челюсти, выбитыми зубами, большой потерей крови Виктор был доставлен в больницу машиной скорой помощи...

Пожар в секстремистском центре FEMEN в Париже

В 5.30 утра по французскому времени вспыхнул пожар на третьем этаже секстремисткого тренировочного центра FEMEN в Париже. На месте пожара работают пожарные и полиция, причины возгорания выясняются...