Єгор Фірсов Народный депутат VII-VIII созывов; координатор в політичній силі "Альтернатива"

Вимагаємо безпеки! Акція під СБУ

05 червня 2017, 11:45

Політична сила "Альтернатива" проводить акцію "Вимагаємо безпеки!"

Ми вимагаємо рішучих дій від СБУ, оскільки безкарність колаборантів – це принципова проблема, що несе загрозу для національної безпеки України.

Акція відбудеться у вівторок, 6 червня, о 10:30 біля будівлі СБУ за адресою Володимирська 33.

Вже три роки в країні йде війна, яка почалася після того, як представники Російської Федерації за допомоги представників місцевої влади провели на Донбасі незаконний"референдум" та повалили конституційний устрій України. Однак, активні колабоарнти, які допомагали росіянам розпалювати війну, досі не покарані.

Ці люди добре відомі всій країні. Відео з доказами їхньої злочинної діяльності транслювали головні українські телеканали. Однак справи навіть самих одіозних колаборантів досі не доведені до суду. Андрій Шишацький, Олександр Лук'янченко, Сергій Богачев, Сергій Дунаєв, Сергій Сажко, Олексій Рева, Валентин Казаков, Сергій Кравченко, Валерій Гнатенко брали активну участь у розпалюванні ворожнечі та збройного конфлікту, вчиняли діі, направлені на знищення української державності, але уникнули відповідальності.

Минулого тижня був виправданий і відпущений на волю черговий колаборант – колишній мер Стаханова Юрій Борисов. Це вже далеко не перший подібний випадок, коли справи сепаратистів розвалюються в судах через те, що слідство проводиться неякісно. Є всі підстави вважати, що справи одіозних сепаратистів "зливаються" навмисно. При цьому СБУ, яка покликана дбати про безпеку держави і яка маєзайматися справами колаборантів, ніяк не реагує на те, що відбувається. Ні коментарів, ні офіційної позиції від глави служби Грицака – немає.

Нажаль, замість того, щоб займатися своєю безпосередньою роботою, керівництво СБУ погрожує журналістам, намагається приховати власний люксовий автопарк і кидає всі сили, щоб уникнути оприлюднення декларацій про доходи.

"Альтернатива" вимагає покарання колабораціоністів. Ми вимагаємо передати до суду справи по сепаратистам і помічникам бойовиків, чиї дії призвели до кровопролитного конфлікту на сході України. Адже до тих пір, поки злочинці не покарані, існує загроза повторення сценарію 2014 року.

"Альтернатива" закликає всіх небайдужих громадян прийти і підтримати акцію!

Загрузка...
Коментарі — 14
Николай Чаварга _ 07.06.2017 22:37
IP: 104.199.75.---
До цього часу ми говорили про просвітницьку роботу серед простих жителів Сходу і Півдня. Але практично така ж сама проблема є і серед політиків. Мова йде про закулісу – як українську, так і світову. Війна з Росією спеціально затягується тими, хто "по долгу служби" повинен працювати на перемогу. Чому так, і для чого це? – для повної приватизації українськогоо народу, з потрохами. Сьогодні в Україні робиться все, щоб знищити її до рівня, коли народ застогне і попросить віддати їм Землю, заводи, надра. Ясно, чому війна затягується? Як агітують за Землю??. Прості люди захочуть хоча би не вмерти, а етнічні українці при владі – пожити життям худоби в мерседесах. Не факт, що і ви, шановний Єгоре, не серед них.

Для того, щоб розуміти політику, вам треба обов'язково прочитати книги Едуарда Ходоса, особливо "Синдром-3" і "Еврейский фашизм", Джона Ріда "Спор о Сионе", Майн Кампф, Девіда Дюка, Матвія Шестопала, "Божий народ" Климова – читайте, успіхів!.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 22:13
IP: 104.199.41.---
Що тепер можна зробити східнякам для зменшення своїх гріхів перед Україною? Що можна порадити? Я би порадив боротися "м'яким" шляхом. Ніхто не може заборонити їм (в тому числі і на непідконтрольних територіях, вимагати для діток українських шкіл. Колишні бігуни на референдуми можуть таким способом зменшити сою вину перед українським народом, перед історією, на очах усього світу.

Ніхто не заборонить їм вимагати українського патріархату. Не хочуть в КП, хай ідуть в греко-католики, католики, в протестанти, в буддизм, але не в МП.

В націоналізованих санаторіях Карпат треба створити школи, куди на місяць-два направляти кращих і активних діток Сходу і Півдня, де прививати їм любов до свого народу, розвінчувати кисельовські отруйні для мозку міфи.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 22:01
IP: 104.155.66.---
Тепер ще раз відносно пропаганди на Сході, та і по всій країні. Людям треба дати зрозуміти, що дві мови в державі рано чи пізно приведуть до її повного розпаду,, причому на друзки. Люди всієї України, особливо Сходу і Півдня, повинні розуміти, що це основна мета таких як Пуйло, Мураєв, Азіров, та і всього Опоблоку-партії регіотів.

Іменно "Альтернатива" Фірсова могла би заповнити цей вакуум, бо у нас, на жаль, нема лівої патріотичної партії, – без лєніних, сталінів, марксів, камунізмів. На жаль, де-в-чому ці гади були праві – сильно подавляюча більшість злочинів тримається іменно на приватному капіталі. Трималася в минулому, тримається тепер, і буде триматися. Це простий закон Природи. Підозра є, однак, що ви сповідуєте "справедливий капіталізм", тобто злодіїзм. А я тут розпинаюся...

А чому в СССР-і було так багато свинства? – це окреме і велике питання.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 21:24
IP: 104.155.46.---
На передвиборних дискусіях треба говорити прості і ясні речі. Наприклад, по темі освіта треба говорити про повернення до старої системи оцінок. Шкільний матеріал зменшити мінімум в три-чотири рази. З історії – переважно те, що стосується нашої країни – щоб не було бажаючих зраджувати народ. Розказати історію язичництва. Ні в якому разі не фальсифікувати історію – це завжди виходить боком. Всю іншу історію – на екрани ТБ замість "Санти Барбари" і іже.

Простим дітям викладати тільки спрощену математику. Здібним – складнішу, але практичні заняття збільшити в кілька разів, навіть якщо в класі буде один учень, бо такі діти – то скарб народу. Талановиті діти не повинні прокладати собі шлях ліктями – ліктями випливає тільки гі_но, типу... "Скорпіонс"...

Різко скоротити географію. Я до цих пір пам'ятаю щось про Соколовсько-Сарбайський азотно-туковий горно-обогатітєльний комбінат костюмних тканєй – заставляли вчити.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 21:06
IP: 104.155.4.---
Продавив я таки заборонений текст – самі подивіться, що там крамольного
Николай Чаварга _ 07.06.2017 21:05
IP: 104.199.44.---
Далі розкажіть народу про "межу розселення", де вона проходила, хто і для чого її встановлював. Ви можете собі уявити, щоб Півн. В'єтнам, приймаючи в країну когось на постійне проживання, встановив для них межу розселення по колишній державній границі з Півднем?

Розкажіть, що ця межа проходила практично по колишній межі з Україною, і хто приймав рішення під брехню про єдиний народ. А таких прикладів є багато – росіяни ніколи не визнавали себе одним народом з русичами, в кінці-кінців організували Голодомор, карта якого майже повністю співпадає з картою розселення українців. І не треба спекулювати, що тепер Кубань – це Росія. В 20-ті роки українці становили біля 70% населення Кубані.

Отже, проблема не тільки в тому, що ми суттєво різні, а в тому, що росіяни самі вважають нас чужим і поневоленим ними народом.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 21:01
IP: 35.187.14.---
Я впевнений, що народ на виборах проголосує за Державну Партію, за державну власність. До цього треба додати:
1) Земля не може бути товаром, продати можна тільки присадибні участки разом з хатою.
2) За агітацію про перетворення Землі в товар карати як за кримінальнимй злочин.
3) В приватній власності можуть бути тільки дрібні підпримства, типу СТО чи ферми.
4) ЗМІ (окрім вузьконаправлених, типу мода, спорт, анекдоти),, фінанси, медицина, освіта – в державних руках.
5) Свобода слова. Ніяких заборонених тем. По будь-якій темі – набір протилежних думок з фактами. Фальсифікація фактів – кримінальний злочин.
6) До влади на будь-який рівень допускаються тільки люди, ніяк не пов'язані з бізнесом, не судимі.
7) Недоторканність чиновників і депутатів замінюється підвищеною відповідальністю, в тому числі і розстрілом, якщо підтвердять присяжні.
8) Прямі вибори президентів – це надувательство, підтвердили: Кравчук, Ку-Чмо, Ющ, Янукович і особливо Порошенко.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 20:41
IP: 104.199.75.---
Отже, на чому держиться це свинство, котре зробили з українцями Сходу і Півдня? – на міфі пра єдіньій народ і самьій вьісокій уровень культурьі "русскаго міра" (в першу чергу русскій шансон, звичайно, і обіс_ані туалети). Першим ділом нам треба повернути собі назву Києво-Русь, руське слово, русичі, русини, києвіти. Відповідно до цього – узаконити назву "московити", як рівноправну назві "русскіє".

Далі йде економіка. Пояснити народу, що Русь пограбована Закулісою через розумово неповносправних політиків типу антинародних рухуїв і величезної кількості зрадників, типу свобада/хуїв, пора/хуїв, батьківщина/хуїв, а також через елементарних злодіїв. Який вихід з цього? – тільки через націоналізацію засобів виробництва і т.д. Простий народ може знайти собі хоч якийсь захист від злодіїв, отримати нормальну освіту, полікуватися, захистити свою культуру, – тільки при Державній власності. Що буде в протилежному випадку? – подивіться навколо себе, а буде ще гірше.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 20:15
IP: 35.187.105.---
Чим було пояснено вбивство 200 тисяч чеченців – сахранєнієм гасударственнасті. А чеченці чим завинили перед Богом? А Україна чому не має права на те ж саме сахранєніє гасударственності? Якщо і справді не має (бо їсть не кошерне сало, тим і завинила перед чужим богом), то хто підписував гарантії в Будапештському надуватєльстві?

Чому росіяни, переселені на місце заморених Голодом, вигнаних в Сибіри, на Соловки і Гулаги українців, раптом отримали право на самаапрєдєлєніє и самаатдєлєніє? А як бути з Чечнею? То ж їх Земля!!

Чому Рєфєрєндум в Криму, проведений Росією в чужій державі, є законним, а за одну лише агітацію такого ж нового рєфєрєндума уже в" сваєй" странє, дают 5 лєт? Про це треба розказувати тим, хто вважає проведення подібних референдумів законним ділом, а про Чечню "тут не помню, тут забіл, тут опять не помню".

Сьоодні ми м'ягко говоримо про "референдуми", але ж мова йде про елементарну масову зраду своєї країни – називайте речі своїми іменами.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 19:55
IP: 130.211.63.---
Після отримання історичних фактів, треба розказати про теперішню історію, головне, чому Україна "захотіла" в ЄС. З одного боку, туди тягне Україну наша закуліса по командах зверху з метою додавити нас європейськими законами і забрати остатки ще не захопленого.

З другого боку, Росія своєю поведінкою активно сприяла цьому, скоріше за все, не розуміючи, що робить, не розуміючи реальності. Розкажіть, хто і як розвалював СНД, чому в тому СНД був величезний список російських товарів, які не могли вільно продаватися (спитайте у Кравчука). Розкажіть народу про суть Таможенного союзу – інакше бажання віддалитися від Росії виглядає незрозумілою дурістю.

Яскравим прикладом є Чеченські війни. Чечнці заявили про бажання самостійності на своїй землі . Вони ніколи не підписували Переславського надувательства. І що? – біля 200 тисяч загиблих. Зруйнований дощенту Грозний і менші міста.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 19:16
IP: 130.211.63.---
Програма не пускає звичайнісінький текст...
Николай Чаварга _ 07.06.2017 18:05
IP: 35.187.14.---
Зверніть увагу і українців, і росіян, і громадян Росії (якщо зможете до них донести інформацію), як об'єднуються колись штучно розділені народи – два В'єтнами, дві Німеччини, дві України – ніхто нікому не ставив умов – столиця одна, мова одна, історія одна і т.д.

А як "возз'єднувалися" Києво-Русь з Московією??!! Україна виторгувала право мати військо, зносини з іншими країнами, обирати собі "царя" і т.д. Натомісь брала на себе зобов'язання тримати московське військо, платити щось... Уявіть собі, що НДР-івці вимагають від ФРН-івців право мати своє військо, президента, зовнішні зносини, мову. Насправді все з точністю до навпаки – ФРН-ія зобов'язалася перенести столицю в Берлін, вкласти сотні мільярдів доларів на підтягування рівня НДР-ії і т.д. і перенесла, і вгатила і мільярди на підтягування рівня НДР-ії.

Народ має право, і навіть повинен, знати такі речі і факти. От ви і розказуйте народу.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 17:48
IP: 104.155.4.---
Генетичними слов'янами є тільки жителі Білгородщини, Ростовщини, Кубані.

З цього факту випливає і інструкція для подальшої поведінки – нам треба повернути собі назву Києво-Русь, русичі, русини, києвіти – як захоче народ. В цьому випадку і яничарам (якими кишить ваш Схід) і заблудшим овцам, і етнічним росіянам, які визнають Україну своєю державою, психологічно буде набагато легше повернутися до свого коріння. Це я так думаю, я так поступав би, маючи владу. Я думаю, що 99% московитів і не підозрюють, що до указу Петра від 1720 року ніякої Росії і росіян не було – одні лиш московити. Всі вони засвоїли Велику Московську Брехню про "єдиний народ", ось вона і працює, а не повинна працювати.

2) Народу України, особливо Півдня і Сходу, треба розказати, що за всі часи з моменту Переяславського надувательства, московити ніколи не вважали себе одним народом з русичами – розкажіть правду про те, що Україна мусила тримати в себе за свій рахунок московське військо і т.д.
Николай Чаварга _ 07.06.2017 17:07
IP: 35.187.105.---
Фірсов викликає у мене повагу, звичайно, але від питання Таксиста нема куди подітися. Питання законне. Я не знаю прикладу з історії, який ілюстрував би різку зміну активної поведінки "проти" на активну поведінку "за". Чи можливе таке різке прозріння?

З іншої сторони, не виключаю, що подібне могло відбутися під дією незаперечних фактів (в тому числі історичних), про які людина раніше не мала і зеленого поняття, плюс факти, які відбуваються на очах людини, особливо в Луган/доні. Напевно багато чого знає...

З третьої сторони, російське прізвище може ще нічого не визначати. З четвертої сторони, він ще не проходив перевірку "на вшивість" – яким є його відношення до державної власності? Якщо його "Альтернатива" перетвориться на "Державну партію", то це одне, а якщо він буде сповідувати "приватну власність при порядних політиках", то це або брехня, як у Скотиняки Тягнибоковича, або дитяча наївність і несамостійність мислення. Краще б друге, звичайно...- люди ростуть...
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter