Єгор Фірсов Народный депутат VII-VIII созывов; координатор в політичній силі "Альтернатива"

Заява політичної сили "Альтернатива" щодо необхідності прийняття нового виборчого законодавства

21 червня 2017, 08:01

Політична сила "Альтернатива" виступає за зміну діючого виборчого законодавства. Оскількі існуючи норми не забезпечують дієвості парламенту, стабільності партійної системи та можливості ротації політичних сил. Зобов'язання реформувати існуючу виборчу систему закріплено в коаліційній угоді, яка підписана у Верховній Раді VIII скликання. А також, обіцяння змін у виборчому законодавстві давали всі політичні сили представлені зараз у Парламенті.

Кожна людина розуміє, що виборче законодавство – це основа формування влади. Іншими словами, які правила існують на виборах, такою в результаті і буде влада. Дійсний закон "Про вибори народних депутатів" був ухвалений ще 6 років тому, і створювався поплічниками Януковича. Тодішня влада створювала закон під свої потреби, а саме задля монополізації та концентрації влади у власних руках. На виборах 2012 року Партія Регіонів та її сателіти Коммуністична партія разом отримали 43% підтримки виборців, чого було б недостатньо для формування коаліції. Але завдяки впровадженню змішаної виборчої системи, необхідна для отримання влади, кількість депутатів, була заведена по одномандатним округам. Також у виборчому законі Януковича було передбачено скорочення строку виборчої кампанії та введено заборону на виборчі блоки.

Всі політичні сили, які підтримували Коаліційну угоду (більше 300 депутатів) у Верховній Раді 7-го скликання, обіцяли змінити "закон Януковича" на новий закон про вибори народних депутатів з відкритими списками. Кандидати в президенти, включаючи переможця – Петра Порошенка, теж обіцяли це зробити.

Але минуло вже більше 2,5 років роботи парламенту і майже чотири роки каденції Порошенка, а ми так і не бачимо виконання розданих обіцянок. Більш того, зараз стало очевидно, що Петру Порошенку, як і колись Януковичу, вигідна саме така виборча система. У 2014 році вона вже принесла результат партії "Блок Петра Порошенка". Партія БПП посіла друге місце на парламентських виборах, пропустивши вперед "Народний фронт", таким чином, за списком БПП пройшло 80 депутатів. Але мажоритарна система дозволила протягнути ще 65 "своїх" депутатів. І саме завдяки цьому, зараз існує діюча парламентська коаліція.

Для того щоб прибрати несправедливість та викривлення виборчого закону, ми – політична сила "Альтернатива", суспільно-політичний рух "Хвиля", партії "Рух нових сил", "Громадянська позиція", "Самопоміч", "ДемАльянс", багато інших організацій та просто активні громадяни збираємося під Верховною Радою 21 червня о 10.00.

Нас дуже часто критикують, що ми весь час боремося проти чогось. Можливо, це і справедливо. Але зараз, саме ця акція – ЗА! За новий якісний закон, за справедливі правила гри на виборах. Ми всі повинні чітко для себе зрозуміти, новий склад парламенту не буде якісно краще, якщо збережуться старі правила.

Прийшовши 21 червня о 10 ранку до будівлі Верховної Ради, Ви допоможете домогтися: зниження виборчого бар'єру, жорсткого обмеження політичної реклами, можливості впливати на список кандидатів в депутати і скасування мажоритарної системи.

"Альтернатива" закликає українців підтримати зміни до законодавства. Тільки обєднавшись разом, ми змусимо владу виконати свої обіцянки.

Зустрінемося під Парламентом!

Загрузка...
Коментарі — 3
Николай Чаварга _ 23.06.2017 16:48
IP: 188.163.73.---
Чого це ви, Єгорушка, мовчите, чому не прокоментуєте пропозиції щодо гасел на вибори?

А може, ви тоже замішаний в злодійсменстві? Може наступна цитата і вас стосується?

////// в Украине преступность и власть срослись окончательно и бесповоротно.

"Роль криминалитета в стране все больше выполняют люди находящиеся во власти. В Украине преступность и власть срослись окончательно и бесповоротно./////
Николай Чаварга _ 21.06.2017 20:21
IP: 188.163.73.---
7) В зв'язку з високим рівнем зрадництва в СБУ, армії, силових структурах загалом, до державних таємниць і верховної влади допускаються тільки етнічні українці терміном до 50 років, а далі переглянути позиції – залежно від обставин. До державних таємиць не можна допускати всяких Царьових, Каліснічєнків, Бойків, Ківалових, Єфремових, Турчинових, Порошенків, Азарових, Януковичів і т.п.

8) Служби безпеки мають бути дві – одна підчиняється законодавчій владі, друга – виконавчій (щоб не було зловживань типу КГБ, ФСБ і прочая).

9) Держава має бути максимум самодостатньою, а її стратегію має забезпечувати науковий потенціал народу, а не злодії, які тим чи іншим способом дорвалися до влади.

10) Культуру народу має визначати і розвивати здоровий інтелект народу, а не підворотня через захоплені ЗМІ.

12) Основним завданням ЗМІ має бути виховання народу, підвищення освітнього рівня, агітація здорового способу життя, а вже потім розваги.
Николай Чаварга _ 21.06.2017 19:59
IP: 188.163.73.---
Єгор, ось зміни до законодавства, які хоче народ!
1) Державним чиновником будь-якого рангу може бути тільки громадянин, не замішаний на злодійстві (Скотиняка, наприклад, відпадає відразу). Злодіййство – те ж саме, що і злодійсмен, або просто бізнесмен.

2) Відповідальність чиновника за його злочини зростає пропорційну рівню щабля влади (в тому числі і виборчого ща-бля).

3) Корупція будь-якого виду вважається зрадою свого народу, і особливо корупція в судових органах, прокуратурі, поліції.

4) Вибори за партійними списками – це лазійка для багатих злодіїв.

5) Практично весь кримінал тримається на приватній власності на засоби – тримався в усі віки, тримається, і буде триматися. Висновок: народ в державі на приватній власності не має маєбутнього.

6) Земля, надра, середні, великі і стратегічні підприємства, алкоголь, сигарети, фармакологія, ЗМІ фінанси, охорона здоров'я, освіта, силові структури можуть бути тільки у державній власності.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter