18 липня 2019, 08:36

Сепаратизм на марші: Штепа, Королевська, Гнатенко, Солод

Завжди слідкую за подіями на рідному Донбасі. Там виборча кампанія перетворюється на абсолютний сюрреалізм. Відверті зрадники, які у 2014 році розпалювали війну і розколювали Україну, спокійно ведуть виборчу кампанію і готуються потрапити в нове скликання парламенту. Ті, хто ще зовсім недавно кликав на допомогу Путіна і займався організацією незаконного референдуму, успішно уникли покарання. І тепер знову вичікують зручного моменту, щоб в черговий раз це повторити. Можете не сумніватися – вони не перевиховалися. Вони просто зачаїлися до наступного разу.

Я вже якось писав, що безкарність сепаратистів обертається для нас новими бідами. Ми вимагаємо покарання для них, не тому що ми кровожерливі. А просто тому, що розуміємо: вони не заспокояться, поки не знищать країну.

Це не порожні слова. Судіть самі. П'ятнадцять років тому, у 2004-му, сепаратистський з'їзд у Сєвєродонецьку. Тоді представники Партії Регіонів відкрито заявляли про бажання відокремитися, розколоти Україну на дві частини. Уже тоді Борис Колесніков погрожував створити на південному сході України нову державу зі столицею в Харкові. Але "помаранчева влада" так і не зважилася притягнути до відповідальності відвертих ворогів України. Тому через 10 років, ми дорого заплатили за тодішню великодушність. У 2014 сепаратистам в союзі з Росією вдалося частково реалізувати свій план, якого вони особливо і не приховували.

Покаранням за м'якотілість в 2004-му стали повноцінні військові дії в 2014-му. Втрата частини територій, тисячі жертв і сотні тисяч зруйнованих доль. Така доля безкарності злочинців.

Мені хотілося вірити, що політики-патріоти врахують минулі помилки, що відповідальність для тих, хто хотів знищити суверенітет України – обов'язково настане. Що тепер уже напевно покарають усіх винних. Але я помилявся, на старі граблі не просто наступають знову, на них стрибають з розгону. За 5 років не покарали абсолютно нікого, всі організатори "російської весни" на волі. Гарні і грізні гасла президента Порошенка, виявилися порожніми словами. Маючи всю повноту влади, Порошенко так і не спромігся відновити справедливість і залучити сепаратистів до відповідальності. Втім, фактів, що підтверджують лояльне ставлення Порошенка до Бойка і Медведчука більш ніж достатньо, і я не буду їх тут перераховувати.

Куди більш важливіше, звернути увагу вже нової влади на цю проблему. Що ж зараз відбувається на Донбасі? Відома всім сепаратистка – Неля Штепа, яка радо вітала в Слов'янську бойовиків Гиркіна, тепер балотується у парламент за списком партії Опозиційна платформа "За Життя" (ОПЗЖ). І крім цього, Штепа активно допомагає обратися до парламенту чоловікові Наталії Королевської, Юрію Солоду. Разом з яким Королівська займалася контрабандою кольорового металу і обмахнула український бюджет на сотні мільйонів гривень.

Для тих, хто вже призабув події 2014 року, я приведу лише одну цитату Штепи: "Я дуже вдячна Путіну за те, що він увійшов до Криму. Він зупинив на Полтаві " Правий сектор ". Якби Крим не перейшов до Росії, нас би змели з лиця Землі, як дуже багатьох, і зараз в Слов'янську перебували б не ополченці, а "Правий сектор".

А сьогодні Штепа і Солод ведуть агітацію на ринках Слов'янська, в якому через політику регіоналів гинули люди. Фактично, відкрита сепаратистка робить все, щоб чоловік Королевської став народним депутатом України. Чого нам чекати від такого депутата? Чию сторону він займе, якщо гібридна війна отримає новий поштовх розвитку? Я просто переконаний, що такі як Солод і Штепа знову виведуть людей і блокуватимуть пересування нашої техніки, даючи перевагу агресору.Наведу ще один яскравий приклад реваншу. Крім мера Слов'янська, таким же зрадником і сепаратистом є міський голова Дружківки – Валерій Гнатенко. Він також сприяв бойовикам в 2014 році і успішно уникнув покарання. П'ять років тому він говорив: "Нам необхідно налагоджувати відносини з Росією. І чим швидше ми це зробимо, тим швидше ми підтримаємо економіку нашого міста... Нам потрібно через якийсь референдум дізнатися, куди нам іти". Чим же ця людина зайнята сьогодні? По-хорошому, він повинен відбувати покарання за гратами, або ховатися десь в районі Ростова.

Але сьогодні Валерій Гнатенко також є кандидатом в народні депутати України від партії ОПЗЖ. І Гнатенко дуже близький до того, щоб пройти в парламент. До речі, вести виборчу кампанію йому допомагає чинний депутат від БПП – Максим Єфімов. І знову, дивним чином ми бачимо співпрацю людей близьких до Порошенка з людьми Медведчука.Я навів лише кілька фактів, насправді їх набагато більше. На Донбасі йде повноцінний реванш проросійських сил. Вони представлятимуть значну силу в новому Парламенті. Не буду описувати ті загрози, які несе поява активної та агресивної проросійської фракції, думаю ви і самі це розумієте. Але що ж робити?

По-перше, ще не все втрачено, ми можемо не пустити сепаратистів у парламент за мажоритарними округами. Поділіться цим текстом зі своїми друзями і колегами, чим більше людей буде знати про те, що відбувається, тим менше ймовірність того, що сепаратисти не переможуть. По-друге, ми повинні консолідувати патріотичні сили в парламенті. Я особисто, і партія "Громадянська позиція" зробимо все від нас залежне, щоб вплив фракції ОПЗЖ на порядок денний парламенту – був мінімальним. Ми будемо робити все, що від нас залежить, аж до фізичного протистояння, щоб реванш проросійських сил з Донбасу, не перекинувся на всю країну. По-третє, ви можете відмовити у підтримці тим політикам і політичним силам, які лояльні до ОПЗЖ і Медведчука. Не потрібно підтримувати тих, хто своєю злочинною бездіяльністю допустив можливість реваншу. І по-четверте, я і наша партія, докладемо всіх зусиль, щоб розірвати порочне коло безвідповідальності за злочини проти державності. Ми притягнемо до відповідальності всіх, хто співпрацював з бойовиками, всіх, хто закликав до референдуму, всіх, хто чинив опір нашим військовим. Необхідно раз і назавжди покласти край будь-яким розмовам про відділення або особливий статус якихось частин України. Досить проявляти м'якотілість і слабкість. Кожен, хто посміє зневажати суверенітет України, повинен відповідати за всією суворістю закону! Пам'ятайте, крім нас самих, нас ніхто не захистить. Не можна нескінченно покладати на Америку і Європу. Час самим навести порядок у себе в країні!

Радіаційна небезпека у Донецьку

У Донецьку колись працював стратегічно важливий для України завод з виготовлення боєприпасів та промислової вибухівки – Донецький казенний завод хімічних виробів...

Питна вода для України: початок важливої реформи

Україна нарешті може почати масштабну модернізацію водного господарства. Якщо парламент підтримає ініціативу міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова – законопроєкт N5723...

Хто хоче знищити Озеро Вирлиця? Список зрадників.

Цей блог я пишу, щоб усі кияни знали, хто з обраних ними депутатів Київської міської ради хоче знищити зелені зони Києва, зокрема, Озеро Вирлиця, – закатати його у бетон і побудувати там черговий торгівельний центр, яких і так в Києві десятки...

Комунізм для Калєтніка: суд повернув Бучанське Межигір'я

Калєтнік повернув собі "Бучанське Межигір'я", 14 гектарів лісу знов огороджені 10-ти метровим парканом. Давайте згадаємо цю історію детальніше...

Сором Кличка. Київ перетворюють на смітник.

На тему київського сміття я написав багато текстів, провів купу акцій, командою виходили на прибирання, але ситуація у столиці не змінюється...

Екологічна відповідальність: курс на підвищення

Нещодавно я робив огляд Указу Президента "Про виклики та загрози національній безпеці України в екологічній сфері", там дуже багато надважливих ініціатив, які можуть радикально змінити екологічну політику країни...