Єгор Фірсов Народний депутат VII-VIII скликань; Екс-голова Держекоінспекції України

Годі труїти киян!

09 липня 2020, 19:14

Звертаюся до киян, і передусім – до мешканців Лівого берегу, адже мова піде про Дарницьку ТЕЦ. Головного місцевого забруднювача повітря, який отруює життя сотням тисяч людей.

На підприємство надходить багато скарг, але власникам байдуже. Декілька днів тому менеджмент ТЕЦ вчергове не пустив інспекторів з екоінспекції на перевірку. Просто взяли, і не пустили.

Півроку я працював головою ДЕІ, і за час моєї роботи інспекторів так само нахабно не пускали 2 рази. Тоді у складі делегації були і народні депутати, але їхня присутність теж не допомогла.

Екоінспекція – це той орган який має зробити заміри, проаналізувати стан очисних споруд та викидів, і виписати санкцію у вигляді штрафу, у разі порушення. Санкції у випадку з такою брудною ТЕЦ можуть бути мільйоннні. Підприємство розуміє це – тому і не пускає. Плює на закон, на екологію та на здоров'я киян.

10 років тому Дарницьку ТЕЦ приватизував пан Шкрібляк. З того часу він не зробив нічого для реконструкції та покращення очисних споруд. Більш того, він продовжує спалювати на ТЕЦ вугілля, та викидати золу під житлові будинки людям. І влада нічого не може з цим зробити. Але далі так тривати не може. Ненормально, коли у місті, яке претендує на статус європейської столиці, у житлових кварталах працює брудне старе підприємство та золовідвал.

Кожен день ми, мешканці Лівого берегу, бачимо і відчуваємо роботу цього підприємства на собі.

Дарницька ТЕЦ досі спалює вугілля – хоча може працювати на газу. Франція планує повністю відмовитись від спалення вугілля до 22 року, британія до 25 року. А нас навпаки – навіть у Києві спалюють брудне паливо за технологіями ХІХ століття.

Отже, що робити? Є дві пропозиції. Перша. Готувати колективний позов до підприємства. Вимагати стягнення компенсації. Зараз ми готуємо проект відповідного позова і мешканцям Дніпровського та Дарницького районів запропонуємо підписатись.

Друге.Я знаю, що підприємство більш за усе боїться суспільного тиску. Чиновників можуть купити. З депутатами домовитись. А з людьми, які страждають кожен день домовитись важко.

Ми – ініціативна группа мешканців столиці – вирішили вийти на акцію протесту під стіни Дарницької тец. У нашу ініціативну групу входять: Громадський Активіст Віктор Гайдуков; Денис Казанский – відомий блогер та журналіст, Олександр Коваль – громадський активіст. А також інші мешканці Дарницького та Дніпровского районів. Покажемо керівництву Дарницької ТЕЦ що ми є, і з нашими інтересами треба рахуватися.

Приходьте на акцію у п'ятницю, 10 липня, о 20:00 за адресою вул. Гната Хоткевича 20. Це важливо. Досить заробляти за рахунок нашого здоров'я та здоров'я наших дітей, які вимушені дихати цим брудом.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Grenader45 _ 11.07.2020 14:10
IP: 77.123.93.---
Влад Дорошенко:
Kiev peoples life matter
...) The life of the left-bank people of Kiev matters.
Влад Дорошенко _ 11.07.2020 11:04
IP: 93.72.24.---
Kiev peoples life matter
Grenader45 _ 10.07.2020 12:13
IP: 77.123.93.---
...Єгорку, коли тебе двічі не пускали на територію ТЕЦ, у бутність твою головою ДЕІ, щось ти не бив у барабани, не сурмив у сурми, не малював заяви в МВС/СБУ.
"Чиновників можна купити", кажеш?))
А тепер ще хочеться "компенсації" за "активізм", собі і "ініціативній групі"?) Забавно.
Не забудь "на акцію" пару лійок і пару відер із попелом, покажеш їм "шокуючий експеримент" – "занесуть" як миленькі.) Вони ж не такі принципові, як сінгапурці...
Юрій Чорноіван _ 10.07.2020 07:21
IP: 93.126.79.---
Ідіть у сраку. Живете у ЖК побудованих за хабарі у захисній зоні? Страждайте! Я живу у Дарниці тридцять років і не мав ніяких проблем з ТЕЦ-4. Опалення дешеве. Гаряча вода. Якщо завдяки вашій дешевій тусовці цього не стане, я піду пікетувати вас.
ONLINE
Україна та Європа1108 Зеленський48 Aтака Путіна1268 Уряд реформ415 Донбас21
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter