Єгор Фірсов Народний депутат VII-VIII скликань; Екс-голова Держекоінспекції України

Екологічна альтернатива – підсумки виборів

27 жовтня 2020, 10:38

75 днів тому ніхто навіть не чув про команду "Екологічна Альтернатива".

Перед початком виборчого процесу, ми вагались, йти чи ні. У нас не було нічого: ані грошей, ані чіткого плану, і навіть осередку. Була лише команда однодумців, класна ідея і велике бажання спробувати. Це бажання і перемогло.

Я переконаний, що ми не помилились. Так, ми не подолали бар'єр, ми набрали 1 % – це більше ніж 8 тисяч голосів. Ми змогли обійти "За майбутнє", "Еко партію", "РПЛ Ляшка", "Наш край", "Пропозицію" та інших, які витратили мільйони (борди, агітатори, реклама на ТБ та радіо).

Тоді як вся наша кампанія проходила або на вулиці, або через діджитал. У нас не було жодного борда та жодного ролика на центральних каналах.

Але ми змогли спрацювати ефективно і за нас проголосували тисячі людей. Це свідчення того, що наші ідеї перетворення Києва на екомісто потрібні людям.

Що ж далі? Найближчим часом ми будемо відкривати осередки по всій країні. Ми актуалізуємо найбільші проблеми довкілля, які є в Україні. Разом з командою, ми плануємо запустити масштабний рух за довкілля по всій країні.

Дякую тисячам киян, які в нас повірили і проголосували за нас. Ми не припинимо боротьбу у Києві. Навпаки, ми лише посилимо тиск на новий склад Київради!

Дякую усім нашим кандидатам та волонтерам. Дякую громадським організаціям, які нас підтримували, підприємцям та звичайним людям, які робили пожертви. Окремо дякую і ворогам, які критикували нас та протидіяли. Завдяки вам ми стали сильнішими.

Приєднуйтесь!

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Log Log _ 27.10.2020 19:41
IP: 46.133.226.---
Киевский Петро:
Как обычно что бы
"Как обычно", старый кретин из Воронежской области продемонстрировал свой идиотизм,
ЧТОБЫ получить копейку от Пригожина.
Русофоб ненавидит русский язык, за полвека не научился читать.
Идиот пытается быть похожим на Соловьёва, но тупое рыло потомка гитлеровских
оккупантов торчит как шило из мешка.
Украине слава, а безграмотным Путлеровским троллям позор...
Вова Дарницький _ 27.10.2020 11:13
IP: 91.200.182.---
На жаль, про Єгора чи Левченка і т.д. ніхто "з пересічних не знає", тому він ніколи самостійно не попаде в Київраду чи Верховну раду. А таки гидоти як Пальчевські та інші там будуть там представлені.
Я ось уже більше чверті століття ніяк не можу зрозуміти. чому розумні і навіть геніальні люди під час виборів поводять себе як звичайні довбні – кожен іде поодинці з вірогідністю проходу у владу на рівні 1%. Якби нормальні політики (зараз на виборах в Київраду це душ десять) зібрались, випили по чарці і кинули на пальцях – на кого попало, той і йде на вибори як представник товариства. Тоді б був шанс. Заодно і в інших був би шанс щось реально зробити і втілити свої ідеї.
Але цього не буде, бо це – українці.
ВАм
Василий Васин _ 27.10.2020 11:05
IP: 77.123.93.---
Це перемога однозначно. Цілий відсоток, це вам не хухри-мухри. Вітаю з перемогою!
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter