Антон Геращенко Народний депутат Украіни

Війна за демократію в Україні

16 лютого 2017, 21:58

З почуттям піднесення, з одного боку, та страшної тривоги, з іншого, вийшов з прем'єрного показу стрічки Олеся Саніна та Марка Джонатана Харриса:

"Переломний Момент: Війна за демократію в Україні".

Це, на мою думку, наймасштабніша на цей час стрічка про Майдан, Революцію Гідності, Народну війну за збереження Української Держави.

Фільм дуже на часі і має бути показаний найвпливовішими телеканалами Україні, демонструватися на добровільних засадах у школах, вищих навчальних закладах, військових частинах, добровольчих батальонах тощо.

Це потрібно для того, щоб ми всі пам'ятали, заради чого загинули Герої Небесної сотні, та вмирали тисячі українців на Сході та в Криму.

Вони вмерли не дарма – вони загинули за Свободу, Народовладдя та Гідність, які на жаль і зараз є під загрозою, можливо ще більшою, ніж були три роки тому.

За цей час ми встигли зробити багато помилок, за які нам має бути соромно перед історією та тими, хто загинув за Україну.

Загроза Української Незалежності з боку путинської Росії нікуди не зникла, вона лише посилилась та змінила свій вигляд.

Замість лобових військових атак, українців продовжують протиставляти один одному, та отруювати їх свідомість пропагандою, замаскованою під турботу про майбутнє Україні.

Стрічка Олеся Саніна – це найсильніші лікі для тих, хто майже втратив віру в те, що в Україні не все втрачено, що Майдан досяг своєї мети, та неоціненні жертви всієї країни, об'єднаною почуттям гідності та вірності європейським цінностям, не були марними.

Дякую Олесю Саніну, та його творчій команді, яка створила цей визначний документальний фільм про новітню історію України, яка бореться за своє щастливе майбутнє та обов'язково переможе!

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=15KbznNoFSI

Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте