Про трагедію в Миколаєві і ''долугу'' владу
Один з коментаторів мого попереднього тексту зробив закид, що, мовляв, мало хто з блогерів написав про трагедію у Миколаєві. Перш за все, юристу не дуже личить коментувати конкретну справу, маючи досить обмежену інформацію з Інтернету та ЗМІ. Але я все ж вирішив сказати кілька слів, не про саму трагедію, а про реакцію суспільства.
У мене склалося враження, що надто бурхливу реакцію викликало повідомлення про те, що підозрюваних "відпустили".
В той же час, взяття під варту – запобіжний захід, не більше.
Дійсно важливим є не арешт, а належне розслідування, справедливий суд і покарання по заслугам. І вкрай важливо, щоб овинувачуваний, яким би мерзотником він не виявися відповідно до судового вироку, реалізував своє право на захист. А захищатися, перебуваючи за гратами, значно складніше.
Додам, що саме такі жахливі випадки наші правоохоронці люблять використовувати для виправдання необґрунтованих арештів.
Не втримаюся від кількох слів і стосовно чергового тексту шановного пана Костенка. Одразу видно, що пан Костенко точно знає, хто може замінити "недолугу владу" і стати владою "долугою", здатною "нахилитися і підняти".
От тільки, хіба влада має "нахилятися і піднімати"? Нахилятися і піднімати мають підприємці. І вони це зроблять, якщо влада перестане заважати.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.