18 липня 2019, 10:45

Труба, повістки і податки

Виступ постійного представника РФ Небензі у на засіданні Ради безпеки ООН 16 липня 2019р., під час якого той широко цитував заяву Портнова і згадував українське ДБР, розвіяв будь-які сумніви стосовно мети і замовника активності тандему Портнов-Труба з написання, реєстрації та "розслідування" заяв стосовно Петра Порошенка.

Можна з впевненістю сказати, що Портнов з Трубою, а також ті, хто їх підримує з владних офісів в Україні, виступають як мінімум агентами впливу РФ.

Загальний напрямок діяльності групи, до якої очевидно входять Портнов і Труба як основні виконавці, як кажуть,"не біном Ньютона". Всі їх дії спрямовані на блокування європейського напрямку розвитку України, повернення України до сфери впливу РФ.

В рамках загального напрямку можгна виділити Їх тактичні цілі.

Послабити позицію України у справі захоплених Російською Федерацією моряків, поставити під сумнів рішення Міжнародного трибуналу з морського права, утруднити або зробити неможливим виконання рішення про повернення моряків додому. Ну і щоб Небензя мав хоч щось сказати на засідані Ради безпеки.

Перешкодити участі у виборах Петра Порошенка і очолюваної ним політичної сили.

З урахуванням сказаного вище годі дивуватися обізнаності Портнова у справах ДБР. У них, можливо, один куратор.

З урахуванням вищенаведеного також зрозуміло, чому Директор ДБР Труба робить такі заяви:

"Оскільки Петро Порошенко сьогодні не з'явився на допит, він буде повторно викликаний для проведення слідчих дій.

Я розраховую, що він прийде і надасть повністю показання і матеріали, якими він володіє, щоб слідчі встановили істину.

...Наступний виклик відбудеться після 21 липня".

Найперше питання, звідки пану Диретору ДБР відомо, кого і коли буде викликано на допит?

У кримінальному провадженні особу виклакає слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд.

Директор ДБР не є слідчим, за інформацією Генеральної прокуратури він навіть не є реєстратором Єдиного реєстру досудових розслідувань. А своїми заявами пан Труба демонструє той очевидний вже факт, що слідчі ДБР не є самостійними, а знаходяться під постійним позапроцесуальним контролем і впливом тих, чиї політичніі інтереси так запопадливо взявся обслуговувати пан Директор.

Пану Директору ДБР пора вже зрозуміти, що повторному виклику за логікою передує перший виклик.

І що передача повістки або іншого документа чи інформації пану Портнову належним способом повідомлення про виклик будь-кого, крім самого пана Портнова, відповідно до кодексу не є. Тому першого виклику не було, отже, не може бути і повторного.

Вишенькою на торті став потік свідомості пана Директора ДБР стосовно "можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу".

Буквально за день до того пан Труба заявляв про відсутність претензій до жодного співробітника ДФС.

А податківці претензій стосовно ПрАТ "ЗАВОД "КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ" не мають. Ні актів, ні податкових повідомлень-рішень.

То про яке "можливе ухилення" йде мова?

Навіть великий фантазер пан Портнов нічого конкретного вигадати не зміг і обмежився у своїх заявах загальнимими фразами.

І нарешті, якщо питання стосуються податків, то чи не слід допитувати менеджмент підприємтсва, а не кінцевого бенефіціарного власника, тим більше, вже колишнього?

Вищенаваедене свідчить, що за нормальних обставин провадження давно були б закриті, як закрите провадження стосовно моряків і кораблів.

Але справи продовжується виключно з метою політичного тиску на Петра Порошенка і його політичну силу.

powered by lun.ua

Про РНБО, санкції і відписки

Британський інвестор доручив нашому адвокатському об'єднанню звернутися до Президента України Зеленського, як голови Ради національної безпеки і оборони України, з проханням запровадити санкції проти фізичних та юридичних осіб, які фінансують окупантів...

Привіт Бігусу

Тут дехто сумнівається, що у нас вистачить часу, терпіння і натхнення вивести на чисту воду пропагандистів-розслідувачів Бігуса. Тому у відосик з записами "врізали" такий собі жарт...

Про Бігуса і його вибачення

Пропагандист-розслідувач Денис Бігус у сьогоднішньому відосику змушений був "трішечки перепросити у адвокатів Порошенка". Пана Бігуса було спіймано на явній брехні...

Наші люди на таксі

Вже багато років вважаємо своїм обов'язком "по крапельці" витискати з нашого життя спадок "совка". "Наши люди в булочную на такси не ездят!" А цивілізованому світі їздять...

Знову про ДБР, Печерський і Окружний адміністративний суди Києва

Є сумний жарт (жарт?), що в Україні необов'язково знати закон, потрібно знати суддю. Однак суддів багато, всіх знати неможливо. Тому хитромудрі "рєшали" зазвичай прив'язані до конкретного суду...

Боржник – Державне бюро розслідувань

Державно бюро розслідувань заборгувало Станіславу Кунянському. За рішенням суду ДБР має повторно розглянути запит про надання інформації, а конкретно копій наказу (наказів) про надання відпустки (відпусток) першому заступнику Директора Державного бюро розслідувань О...