9 вересня 2023, 14:43

Кузьмін і дешеве шоу ОПУ та ДБР

Офіс Генерального прокурора безсоромно повідомив про здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно підозрюваного у держзраді колишнього народного депутата від забороненої партії "ОПЗЖ" Рената Кузьміна.

Знайшли прокурори час і натхнення. Максимально використавши свої надпотужні інтелектуальні здібності, вони зрозуміли, що колишній народний обранець напередодні та після повномасштабного вторгнення РФ в Україну розміщував у соціальній мережі та мобільному додатку пропагандистські матеріали на шкоду країні.

В результаті глибокого аналізу соціальних мереж, сайту та Телеграм-каналу Кузьміна, прокурори не одразу, але все ж якось допетрали, що тамтешні публікації мали пропагандистський характер, формували в суспільстві антиукраїнський настрій та впливали на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Тільки чому прокурорів зацікавили дії Кузьміна з березня 2021 по березень 2022 років? Хіба пан Кузьмін до того часу був ні разу не проросійським щирим патріотом України?

Але ж ще 17.12.2019 р. Кузьмін Р.Р. разом зі спільниками, серед яких були такі персонажі, як, Скорик М.Л., Загородній Ю.І., Шуфрич Н.І., Бурміч А.П., Славицька А.К., Макаренко М.В., Христенко Ф.В., Качний О.С., Німченко В.І. та Лукашев О.А., подали до Національного антикорупційного бюро України заяву про вчинення кримінальних правопорушень N14-ДЗ (далі – заява), в якому з посиланням на ЗМІ повідомили про пограбування України на 100 млрд дол. США скоєне колишніми президентами США Обамою Б., України – Порошенком П. О., Віце-Президентом США Джозефом Байденом, а також нібито захоплення влади в Україні адміністрацією екс-президента США.

Дії цієї групи були явно спрямовані на завдання шкоди стосункам України з ключовим союзником, тобто – на допомогу агресору.

Кузьмін прямо вказував у категоричній формі про те, що "екс-президент України П. Порошенко та його поплічники розікрали і вивели з України більше 100 млрд. дол. США, третину вкраденого привласнили Порошенко та його оточення, а 70% коштів передавались членам демократичної партії США Х. Клінтон та Д. Байдену.

І всі ці свої вигадки Кузьмін поширював у соціальних мережах.

Однак Офіс Генерального прокурора і ДБР тоді Кузьміна, Шуфрича та інших їх спільників "прикрили". Службові особи Центрального апарату ДБР без жодного розслідування двічі постановами закривали кримінальне провадження проти Шуфріча та Кузьміна. Наведені постанови двічі скасовувалися судом як незаконні. Суди двічі фіксували факти нездійснення розслідування та двічі вказували на це слідчим, однак, розідування так і не проведено й досі.

Майже аналогічний епізод діяльності Кузьміна Р.Р., пов'язаний з поданням останнім Генеральному прокурору заяви від 05.08.20 N71-ДЗ про нібито вчинення кримінальних правопорушень П. Порошенком, О. Турчиновим, Д. Жванією, А. Яценюком, П. Клімкіним, В. Кличком, А. Парубієм, С. Пашинським, М. Мартинюком, В. Кондратюком та іншими особами у 2013-2014 та 2020 роках. На підставі цієї заяви Офісом Генерального прокурора було розпочато кримінальне провадження, яке ДБР "розслідувало" півтора роки.

Чи не тому Офіс Генерального прокурора "забув" про діяльність Кузьміна до березня 2021, що у той час проросійські агенти, що і досі сидять і у прокуратурі, і у ДБР, спільно і скоординовано разом з кузьміними і шуфричами діяли на шкоду Україні?

І що у Офісі Генерального прокурора думають про вищезгаданих Скорик, Загороднього, Шуфрича, Бурміча, Славицьку, Макаренка, Христенка, Качного, Німченка, Лукашева та інших?

Особливо цинічним є повідомлення:

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління ДБР".

ДБР? Розслідує? Проросійську діяльність Кузьміна?

Це те ДБР, що вилучало на догоду росіянам клістрони у ППО і секретні документи в українських штабах? Називало російську агресію в офіційних документах "конфліктом на Сході України"? Незаконно закривало зареєстровані за фактами проросійської діяльності того ж Кузьміна провадження?

Вони нарозслідують.

Спочатку треба спільників Кузьміна в ОПУ і ДБР викрити і нейтралізувати.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Поправки для поганих танцюристів

Всі знають, що заважає поганим танцюристам. А от непрофесійним та ледачим слідчим, прокурорам і навіть детективам заважає набагато більше всякого...

Верховний Суд та інтервʼю Президента Зеленського

Іноді адвокат радіє судовому рішенню у "програній" справі. Завершився багаторічний судовий процес стосовно інтерв'ю Президента Зеленського, яке він дав придворній Н...

Ці страшні таємниці слідства

23 листопада 2023 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду ухвалив рішення про задоволення позову адвоката нашого об'єднання Артема Сульженка та адвоката Дмитра Ільченка і визнав протиправним та нечинним рішення Вищої ради правосуддя від 20...

План задум Безуглої

Уособлення світогляду і інтелекту "Слуг народу", членкиня комітету нацбезпеки, оборони та розвідки, Марʼяна Безугла хоче від головнокомандувача ЗС України план задум на 2024...

Дубінський і Деркач між ДБР і НАБУ

Як повідомляють джерела, ДБР і СБУ знову прийшли з обшуками до Дубінського. За даними джерела УП, справа стосується скандальної пресконференції "Нові факти про міжнародну корупцію, "Бурісму" та схему доведення України до банкрутства", яку Дубінський провів у 2019 році за участю позбавленого нині громадянства України екснардепа Андрія Деркача (вже має підозру в держзраді)...

Про "чому ми не в НАТО", перетин кордону і Верховний Суд

Тому більше року, а саме у травні 2022, влада не вперше і не востаннє продемонструвала, "чому ми не в НАТО". Зірвала участь П'ятого Президента України Петра Порошенка у Парламентській асамблеї країн НАТО...