7 червня 2024, 15:49

Мустафа Найєм і шапка Міллера

Шапка Міллера спалахнула на голові Мустафи Найєма.

Цікаво розвивається історія про НАБУ, братську любов і Міллер, юридична компанія.

Стало більш-менш зрозуміло, чого Мустафа Найєм і Масі Найєм так поспішно почали відмежовуватися від адвоката Олексія Носова, що його НАБУ запідозрило у нехорошому.

Виявляється, батько адвоката Олексія Носова працює на керівній посаді у державному відомстві, що очолює Мустафа Найєм.

І Мустафа Найєм явно мав якісь лихі передчуття, оскільки вирішив перестрахуватися і завчасно отримати від Національного агентства з питань запобігання корупції такий собі лист-індульгенцію.

У тому листі, адресованому Голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафі-Масі Найєму написано:

"Інформація про те, що кандидат на посаду начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури Носов С.Г., є батьком Носова О.С., який є співзасновником адвокатського об'єднання "Юридична компанія "Міллер", партнером якого являється Ваш рідний брат, безпосередньо не свідчить про наявність у Вас як Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України приватного інтересу (як однієї зі складових конфлікту інтересів) під час призначення на посаду начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури Носова О.Г."

Надійний папірець, як писав відомий письменник-українофоб – броня.

От тільки. Як я вже писав, серед засновників АДВОКАТСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ"МІЛЛЕР", ідентифікаційний код юридичної особи 45267048, зареєстрованого 28 вересня 2023р. Олексій Носов є, а Масі Найєма – немає.

Масі Найєм є учасником іншої юридичної особи зі схожим найменуванням – АДВОКАТСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ "МІЛЛЕР", ідентифікаційний код юридичної особи 41045080, зареєстрованого 22 грудня 2016р.

Слід зазначити, що в обох адвокатських об'єднаннях є спільний учасник – ПАНЧЕНКО КАРІНА АРТЕМІВНА.

Щоправда, у листі вказано, що рідний брат Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України не засновник АО "ЮК "МІЛЛЕР", а партнер.

Але який зміст вкладав Мустафа Найєм у цей термін? Якийсь неформальний вплив?

До речі, адвокатське об'єднання – організаційна форма здійснення адвокатської діяльності. А відповідно до Єдиного реєстру адвокатів України, право на заняття адвокатською діяльністю Найєма Масі-Мустафи зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 25.10.2022 на підставі заяви від 25.10.2022 року.

І ще, Мустафа Найєм почав цікавитися чи може він призначити батька Олексія Носова на посаду менш ніж через місяць від дня реєстрації АО "ЮК "МІЛЛЕР", серед засновників якого його брата немає, але партнером якого з невідомих поки що причин Мустафа Найєем свого брата впевнено вважав.

Curiouser and curiouser, сказала б відома англійська дівчинка Аліса.

P.S. А ось так виглядає на момент публікації цього тексту сайт https://millerlawfirm.ua/

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

Президент Зеленський і глобальні проблеми перекладу

Як помітив мій прискіпливий колега Станіслав Кунянський, Президент України Зеленський та віцепрезидентка США Камала Гарріс відвідали 15-16 червня 2024 року у Швейцарії різні саміти...

Вербальне сприяння підривній діяльності як ноу-хау ДБР

Я вже писав про епохальне досягнення ДБР і переконаного "дбрівцями" генпрокурора – "вербальне сприяння підривній діяльності". З кволого зародку у вигляді туманного дежавю у голові першого заступника директора ДБР Олександра Удовиченка, "вербальне сприяння підривній діяльності" стало ноу-хау ДБР в розслідуваннях...

Мустафа Найєм і шапка Міллера

Шапка Міллера спалахнула на голові Мустафи Найєма. Цікаво розвивається історія про НАБУ, братську любов і Міллер, юридична компанія. Стало більш-менш зрозуміло, чого Мустафа Найєм і Масі Найєм так поспішно почали відмежовуватися від адвоката Олексія Носова, що його НАБУ запідозрило у нехорошому...

Про НАБУ, шок, біль, братську любов і адвокатуру

Не секрет, що ставлення суспільства до нас, адвокатів, не завжди цілком позитивне. І часом не без підстав. Саме тому я багато пишу про те, наскільки важливо здійснювати адвокатську діяльність з дотриманням всіх передбачених законом формальностей...

ДБР і дежавю

Спеціалісти стверджують, що у психічно здорових людей дежавю проявляється досить рідко і стан цей продовжується лічені секунди. Перший заступник директора ДБР Олександр Удовиченко розповів про своє дежавю в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"...

5-6 менеджерів і Велика Палата Верховного Суду

Велика Палата Верховного Суду задовольнила моє клопотання і розглядатиме апеляцію у справі про 5-6 менеджерів Президента Зеленського за моєї участі...