Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

ПІД ПОКРОВОМ НОЧІ ГОТУЄТЬСЯ ЗЛОЧИН: передача армійських десантників до складу Внутрішніх військ МВС Захарченка

28 січня 2014, 02:22

Інформація перевірена і достовірна. Із надійних джерел у Кабінеті Міністрів і Міністерстві оборони.

Сьогодні зранку на закритій нараді в Кабміні Микола Азаров поставив завдання міністру оборони Павлу Лебедєву терміново передати до складу Внутрішніх військ два армійських з'єднання – 95-ту окрему аеромобільну бригаду (Житомир) і 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду.

Виконання цього завдання розпочалося негайно і продовжується навіть зараз, уночі, у Міністерстві оборони спільно з представниками командування Внутрішніх військ МВС.

Міністр оборони готує директиву на передачу, однак він вніс певні власні корективи: як і визначив Азаров, Внутрішнім військам мають передати 25-ту окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду, а от замість Житомирської бригади Лебедєв вирішив передати 79-й окремий аеромобільний полк (Миколаїв).

Чому такі зміни? Достеменно невідомо, можливо, Лебедєв сумнівається у лояльності десантників, які дислокуються у Центральній Україні, й більше він довіряє тим, що базуються на Півдні країни.

Таким чином, солдат і офіцерів, які обрали по життю професію воїна, причому елітного воїна-десантника, аби захищати країну і народ від зовнішнього ворога, одним розчерком пера хочуть перетворити на поліцейських, які захищатимуть владу від власного народу. Під керівництвом міністра внутрішніх справ Захарченка...

Не маю сумніву, що міністр Лебедєв виконає цей наказ, він уже його виконує, без жодних докорів сумління.

Але маю підстави стверджувати, що далеко не всі офіцери й генерали з цим ганебним і антинародним дійством погодяться...

powered by lun.ua
Коментарі — 69
Pictus _ 28.01.2014 17:15
IP: 91.124.214.---
Віра Сила:
Подібна практика була використана в Азербайджані.
Для розгону демонстрації солдатам видали саперні лопатки загострені з обох боків як ножі.
Після кривавого розгону демонстрації прийшлось залишити все і терміново евакуювати із Баку дружин і дітей військових у спеціальних вагонах та поїздах.
Прийшлось терміново виводити і самі війська.
Це тільки прискорило розпад СССР.
- – - – -
Лопатки были в Тбилиси.
Pictus _ 28.01.2014 17:11
IP: 91.124.214.---
dimarobocop:
Гриценко не полный баран. Просто, чтобы свою тупую значимость повысить в глазах себя лично и дыбилов как сам, нужно нести бред.
ВДВ подчиняются министерству обороны. Только Рада 226 голосов.
МОРАЛЬНЫЙ АСПЕКТ, ДЕСАНТ ПРОТИВ НАРОДА НЕ ПОЙДЕТ. Гриценко об этом знает, но гамнокиданием ради своей информированности будет.
Главное, я хочу знать, откуда у Гриценко такая информация. На секретных заседаниях принимаются беспредельные решения, за это голову оторвут, но странным образом Гриценко все известно??????????????????????????????????????????????? А не провокатор ли этот сраный полковник без полка, отметившийся только развалом армии, верней довалил начатое до него...
- – - –
Дима,
1) не задавайте глупых вопросов "откуда";
2) лучше 10 раз подуть на холодную воду, чем по полной отхлебнуть кипятка. В любом случае спасибо и Гриценко и людям, которые ему помогают.
3) Робокоп – "робот – полицейский" – не лучший ник для нынешнего времени:)
kubis _ 28.01.2014 15:40
IP: 95.133.201.---
На 15:30 в кінці вул. Бориспільської, 1км від м. Червоний хутір розгортаються військовів намети, працюють військовики років 25-30. Чи не НС готується? Інформація для всіх, хто може донести цю новину в штаб спротиву.
Олександр Рачек _ 28.01.2014 15:16
IP: 37.115.151.---
Вся діяльність Партії регіонів, як і КПУ, базується на хамстві і обмані. Дивлюсь на їх зухввалі і ситі рожі і думаю, наскільки народ України затурканий і холуйський, щоб утримати таких прохвостів у владі.
dimarobocop _ 28.01.2014 15:11
IP: 37.57.194.---
Гриценко не полный баран. Просто, чтобы свою тупую значимость повысить в глазах себя лично и дыбилов как сам, нужно нести бред.
ВДВ любые подразделения подчиняются министерству обороны. Передать, одолжить, отдать никаким сраным указом Азарова и Лебедева невозможно. Даже Янукович по закону это не сможет сделать. Только Рада 226 голосов.
МОРАЛЬНЫЙ АСПЕКТ, ДЕСАНТ ПРОТИВ НАРОДА НЕ ПОЙДЕТ. Гриценко об этом знает, но гамнокиданием ради своей информированности будет.
Главное, я хочу знать, откуда у Гриценко такая информация. На секретных заседаниях принимаются беспредельные решения, за это голову оторвут, но странным образом Гриценко все известно??????????????????????????????????????????????? А не провокатор ли этот сраный полковник без полка, отметившийся только развалом армии, верней довалил начатое до него.
САМ ГРИЦЕНКО ТУПОЙ НИКЧЕМНЫЙ ГЕТЬМАН.
Ксения Пономарева _ 28.01.2014 13:59
IP: 176.36.184.---
А що заважає нам дописувати вимоги Майдану так само, як постійно дописують свої ультиматуми владні ви родки? Чому перелік наших вимог значно менший? Чому ми дозволяємо їм змушувати нас постійно захищатися?Якщо вже й десантників перефарбують у ВВ-шників... І все вночі... Таке враження, що денне світло змушує їх плазувати (пресмыкаться), а вночі вони показують своє справжнє обличчя. Ну і де гарантія, що вони стануть іншими? Ні, тільки відставка Януковича із наступною відповіддю в Гаазі за свої дії!!!
Net Imeni _ 28.01.2014 13:30
IP: 74.125.18.---
Настоящие Десанты не будут стрелять в свой народ, тут даже к бабке не ходи, это дело чести. Но приказы типа перекрыть и т.д. выполнять будут – люди военные. Радует, что ВВ, судя по всему, послало януковичей на йух. Либо не хотят мараться в крови больше, чтобы счета не залочили за бугром, будут пытаться заставить замараться в крови тех, кого не жалко потом слить – не секрет, что армия, даже контрактная – получает копейки и надежду когда-нибудь получить жилье, может быть в следующей жизни.
anno_domini _ 28.01.2014 13:00
IP: 109.106.20.---
Поки йде засідання парламенту, а тим часом війська під проводом бандитських вказівок готуються до вбивства народу. Вже людяності ніякої не видно, зовсім розум не працює в доброму напрямку, щоб залишити людям життя. Таке враження, діють по -своєму: "Ви там – в парламенті- приймайте що завгодно, а ми зробимо, що ми хочемо". З такими провідниками держави розмовляти більше не можна, брешуть на кожному кроці. То зверніться до нижчих офіцерів, щоб вони встали на захист свого же народу й свого життя.
Volodymyr Ovod _ 28.01.2014 11:46
IP: 74.125.18.---
Гриценко действует, я надеюсь, от имени Майдана и, будем надеятся, его его работа результативна. Мне кажется, что мы, здесь в Интернете, тоже должны делать что-то полезное. У нас, к сожалению, очень мало информации от оппозиции. Они, однако, в переговорном процессе и не могут все наперед оглашать. Но есть Майдан (инициатор протестов), уже создана и работает Всеукраїнська конференція майданів, есть Манифест и Обращения конференции. Документы Майдана подготовлены очень профессионально, я очень надуюсь, что оппозиция руководствуется ими в преговорном процессе. Есть, однако, большая проблема Майдана – его информация с требованиями народа, фактически, не распространяется. Два-три блога Огризко, где он представил документы Планов и Требований Майдана, были фактически, заблокированы для обсуждения. Это подтверждения того, что они ВЕРНЫ! Я призываю читать их и тиражировать любыми способами и каналами именно эти документы Конференции Майданов. Там ТРЕБОВАНИЯ, ПЛАН, КАРТИНА НАШЕГО БУДУЩЕГО
kyjanyn _ 28.01.2014 11:20
IP: 74.125.18.---
Хлопці готуйтеся

Партія Регіонів влаштовує у ВР разводняк.

Повна готовність і мобілізація

ВСЕ БУДЕ МАЙДАН!!!
Марк Меерович _ 28.01.2014 11:12
IP: 188.115.145.---
Если это – правда (о передаче ВДВ в ведение МВД) то становится понятной "отставка" Азарова: Янык в очередной раз подставил своего холуя, заставив его принять такое решение (перед этим – еще пример – заявление Лукаш о МинЮсте), и теперь свалит на Азирова всю ответственность – "Я не знал!!!"
УЧИТЕ НРАВЫ КРИМИНАЛА – рыгоаналы!
Ваш пахан "сольет" вас всех, спасая СВОЮ шкуру – так у них заведено!
Ваш последний шанс хоть как-то спасти свою репутацию – это арестовать его и сдать суду народа!
Или, как минимум, проголосовать за недоверие президенту и СРОЧНО назначить новые выборы!
Андрій Перебийніс _ 28.01.2014 10:53
IP: 82.144.207.---
Записываем Министр обороны Украины Павел Лебедев – криминальное преступление Кримінальний кодекс України Стаття 111. Державна зрада. ПОЛНАЯ ЛЮСТРАЦИЯ. НЕ ПОВТОРИМ ОШИБКУ 2004 года. Иначе всё повторится.
Мужики офицеры ВДВ – скажите своё слово этой криминальной власти, Зекохряк и беркута наложат в штаны и это будет день ПОБЕДЫ НАРОДА И АРМИИ над криминалом. А потом будет длинная дорога по строительству новой, свободной Украины. ЧЕСТЬ И СЛАВА ЧЕСТНЫМ ОФИЦЕРАМ!!! Тяжело быть первым...
Україна тим часом шукає Народного Героя, ним без сумніву стане хтось із командирів підрозділу МО чи МВС, що перший прийде у повному складі на підтримку Майдану! АРМІЯ ДЕ ТИ! ПРОСТІ ГРОМАДЯНИ ГИНУТЬ ВІД БОЙОВИХ КУЛЬ БАНДИ......важко бути першим. Достатньо простої заяви для ЗМІ і піде ланцюгова реакція. Тільки так влада піде БЕЗ КРОВІ. Крім чоловіків про це благають АРМІЮ жінки, старики і діти, деякі з яких позавчора і вчора залишилися без батька!
Владимир Замякин _ 28.01.2014 10:24
IP: 178.219.84.---
так вони ж підставляють сім'ї всих офіерів і контрактників, якщо вони підуть проти народу то народ просто почне їх знищувати по всій Україні...
Margarita Filipova _ 28.01.2014 10:21
IP: 95.134.108.---
Народ говорит что в Днепропетровской области резервистов срочно вызывали в военкомат. Были ли они десантниками- не знаю.
Віра Сила _ 28.01.2014 09:59
IP: 46.200.136.---
Подібна практика була використана в Азербайджані.
Для розгону демонстрації солдатам видали саперні лопатки загострені з обох боків як ножі.
Після кривавого розгону демонстрації прийшлось залишити все і терміново евакуювати із Баку дружин і дітей військових у спеціальних вагонах та поїздах.
Прийшлось терміново виводити і самі війська.
Це тільки прискорило розпад СССР.
Вітвіцький Вячеслав _ 28.01.2014 09:51
IP: 95.158.8.---
Старческий маразм азирова КРЕПЧАЕТ не по дням, а по часам!
Передать часть можно за один час, - НАУЧИТЬ убивать свой собственный народ НУЖНЫ годы!
Четыре года понадобилось действующему режиму власти, что бы ПРЕВРАТИТЬ спецназ МВД, - в убийц собственных жён и матерей!!!!
За один день такие вещи не происходят!
Я УВЕРЕН, -десантники, в составе МВД сумеют ОБЕЗВРЕДИТЬ беркутню!
Проявив свой гражданский сознательный ДОЛГ!
Долг перед своей Родиной и своими родными!!!!
Pliashechnyk _ 28.01.2014 09:50
IP: 74.125.181.---
Схоже не чергову інформаційну атаку напередодні засідання ВР. Таке вже було перед 16 січня. Тоді наш шановний екс-міністр теж здіймав галас.
Усі балачки про розгони – лише для відлякування людей від Майдану. Якби могли розігнати Майдан – вже давно б його розігнали. Не можуть – бо світить Гаагський трибунал за військові злочини, які, як відомо, не мають терміну давності.
Александр Кульчицкий _ 28.01.2014 09:40
IP: 93.74.173.---
zrywkoren:
Тільки но Гриценко оббрехав генерала внутрішніх військ посилаючись на "достовірну" інформацію за що в наступному блозі був змушений вибачитися. Пропоную йому вибачатися за брехню відразу, в тому ж блозі, в якому вона викладена щоб заощадити власний час, такий необхідний для "героїчної" боротьби.
В данному випадку краще вибачитися ніж не попередити
Spirito _ 28.01.2014 09:36
IP: 93.72.89.---
Якщо це так – треба комусь іти до Президента.
Генрих Мохорт _ 28.01.2014 09:36
IP: 95.132.127.---
Валик Аким:
Всё правильно!
Генрих Мохорт _ 28.01.2014 09:33
IP: 95.132.127.---
Влада сама собі риє яму: щодня вона глибшає. Визізти з неї вони вже не зможуть. Янукович, як завжди, хоче всіх обманути. Після всіх обманів, хто ж йому повірить?
Gala SS _ 28.01.2014 09:31
IP: 46.203.30.---
Вячеслав Рудков:
У этого Гриценка уже крыша едет. Ему каждую ночь на протяжении 2 месяцев какие -то передислокации российского спецназа кажутся. Ну и где же хоть одна подтвержденная информация. "Директор" птицефабрики по разведению уток. Если кажется – крестится надо.
++ А ти повіриш тільки тоді, коли до тебе в хату через вікно заїде танковий ствол?
P.S. "Лучше перебдеть, чем недобдеть" (c)
Андрей Погребняк _ 28.01.2014 09:29
IP: 74.125.18.---
Понеслась
iip _ 28.01.2014 09:29
IP: 109.95.50.---
Юрій Романенко:
Sigurd:
Аге Вик:
Десант не худоба й не піде на це. Хоч окремі суки й можуть погодитись.
Вже думали, що ВВ (колишня Націонаьна ґвардія) не піде проти народу. І ШО?
Треба готуватися до великої крові, у порівнянні з котрою Тяньаньмень покажется дитячим майданчиком. Там топили в крові комуністи – "слуги народу", а тут бандити, котрі навіть не приховують свого окупаційного характеру.
ВВ-шники зараз стоять, як дурні пні. Адже це у більшості своїй пацани строкової служби. Вони навіть толком вдарити нікого не здатні. Бьють і стріляють розкормлені морди з "Беркуту" та ін "спецури". Їм зараз, як мерзенним найманцям, добові платять за кров...Десант бити людей не буде.
Ljuba Markovets _ 28.01.2014 09:23
IP: 74.125.18.---
Александр Конкин:
Валик Аким:
Воры никогда не строили лагерей- они там сидели, хотя и помогали против политических. Строили лагеря чекисты, а потом научившиеся у них фашисты. Сейчас продолжается война с чекистами, с административной системой, с господством чиновников.По сути война с дармоедами. Вон их сколько собралось на круглый стол.
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter