Президенту від українки, що ''миє посуд'' у Барселоні і ''любить Україну в інтернеті''
Авторки цього допису я не знав раніше. Але допис виявився нестандартним серед інших відгуків на тему #какаяразница. Є, звичайно, різні люди в трудовій еміграції, різні мотиви. Для Президента тут все однозначно, у нього є вже схема, як і в ставленні до багатьох інших речей. Тому вважаю, що з цією думкою п. Малиновської з Дніпра варто ознайомити ширший загал. Може прочитають і в команді Зеленського, його спічрайтери (майже напевно), а може прочитає й сам Президент. Отут я не певен, хоча він сам говорить, що читає інтернет (але який?) не певен, що читає УП. Venceremos! No pasaran!
Vika Malynovska
3 січня о 12:14 ·
Всі вже висловились щодо #какаяразніца, але є ще одна річ, яка образила мене особисто у новорічному роліку того, хто називає себе українським президентом. Я же не лише потрапила у групу домогосподарок і патріотів, прирівняних до ватників. Я же з тих, хто живе за кордоном і "любить Україну по інтернету".
Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю. Не всі українці, що живуть за кордоном, миють посуд в Італії або будують багатоповерхівки за східним кордоном європейської цивілізації. Ми, Вова, high skilled migrants. Тобі не зрозуміти, що це, бо твої скіли нікому нафіг не потрібні за межами плеканого тобою пост-совка. Але ми є. Нас багато, у Барселоні, Берліні, Амстердамі, на Кіпрі, в Каліфорнії, навіть, уяви собі, у Польщі.
Ми їдемо не на "заробітки". Багато з нас переїжджає навіть на менший чистий прибуток, бо в Європі і Штатах треба платити справжні податки, і життя тут скажено дороге. Ми їдемо за цікавою роботою і новим досвідом. Ми перемагаємо конкуренцію на ринку праці престижних високооплачуваних професій у громадян ЄС і США. Нас релокейтять, бо наші знання і досвід цінують топові світові компанії.
Ми кожний день розвінчуємо міфи, які ти, Вова, вперто транслюєш на весь світ, що українці поза межами своєї країни не здатні більше ні на що, окрім мити унітизи і збирати мандарини. Ми створюємо імідж українців як людей з гарною освітою і високими професійними навичками.
Ми в своїх містах виходимо на мітинги, щоб привертати увагу місцевих урядів до російської агресії проти України. Ми збираємо кошти на армію і приймаємо бійців на реабілітацію. Отак ми любимо Україну "по інтернету", Вова. Ми – важлива частина української дипломатії й інтеграції у цивілізований світ. Але хіба нам є місце у твоїй малороській свідомості?
На фото звичайна домогосподарка миє посуд в Італії і будує багатоповерхівку у Новосибірську.
Іще один її пост:
Vika Malynovska з Аллою Рибіцькою та Victoria Narizhna.
3 січня о 15:54 ·
Дорогі мийники італійського посуду, будівельники запорєбріков та інші небайдужі! Є прекрасний шанс полюбити Україну по інтернету. Один з найбільших культурних проектів у Дніпрі (і точно найбільший книжковий, хоча там далеко не лише про книжки), фестиваль BookSpace збирає спільнокошт на розвиток і вдосконалення.
Наприклад, на BookSpace-2019 я відхопила щойно видані книжки супер-талановитих Halya Kerosina Shyyan та Karpa Irena, відвідала їхні презентації і там же на місці отримала підписи від авторок. А ще потанцювала під Жадана на Фестивалці (!!!) і зустріла багато прекрасних цікавих знайомих і незнайомих людей. Це лише найяскравіше, всі три дні були насичені і зробили Дніпро без перебільшень культурною столицею України на той період.
Нам потрібні такі події! Підтримайте, будь ласка!
Посилання на спільнокошт: https://biggggidea.com/.../knizhkovij-festival-book-space-u-.../
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.