Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Президенту від українки, що ''миє посуд'' у Барселоні і ''любить Україну в інтернеті''

05 січня 2020, 11:12

Авторки цього допису я не знав раніше. Але допис виявився нестандартним серед інших відгуків на тему #какаяразница. Є, звичайно, різні люди в трудовій еміграції, різні мотиви. Для Президента тут все однозначно, у нього є вже схема, як і в ставленні до багатьох інших речей. Тому вважаю, що з цією думкою п. Малиновської з Дніпра варто ознайомити ширший загал. Може прочитають і в команді Зеленського, його спічрайтери (майже напевно), а може прочитає й сам Президент. Отут я не певен, хоча він сам говорить, що читає інтернет (але який?) не певен, що читає УП. Venceremos! No pasaran!

Vika Malynovska

3 січня о 12:14 ·

Всі вже висловились щодо #какаяразніца, але є ще одна річ, яка образила мене особисто у новорічному роліку того, хто називає себе українським президентом. Я же не лише потрапила у групу домогосподарок і патріотів, прирівняних до ватників. Я же з тих, хто живе за кордоном і "любить Україну по інтернету".

Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю. Не всі українці, що живуть за кордоном, миють посуд в Італії або будують багатоповерхівки за східним кордоном європейської цивілізації. Ми, Вова, high skilled migrants. Тобі не зрозуміти, що це, бо твої скіли нікому нафіг не потрібні за межами плеканого тобою пост-совка. Але ми є. Нас багато, у Барселоні, Берліні, Амстердамі, на Кіпрі, в Каліфорнії, навіть, уяви собі, у Польщі.

Ми їдемо не на "заробітки". Багато з нас переїжджає навіть на менший чистий прибуток, бо в Європі і Штатах треба платити справжні податки, і життя тут скажено дороге. Ми їдемо за цікавою роботою і новим досвідом. Ми перемагаємо конкуренцію на ринку праці престижних високооплачуваних професій у громадян ЄС і США. Нас релокейтять, бо наші знання і досвід цінують топові світові компанії.

Ми кожний день розвінчуємо міфи, які ти, Вова, вперто транслюєш на весь світ, що українці поза межами своєї країни не здатні більше ні на що, окрім мити унітизи і збирати мандарини. Ми створюємо імідж українців як людей з гарною освітою і високими професійними навичками.

Ми в своїх містах виходимо на мітинги, щоб привертати увагу місцевих урядів до російської агресії проти України. Ми збираємо кошти на армію і приймаємо бійців на реабілітацію. Отак ми любимо Україну "по інтернету", Вова. Ми – важлива частина української дипломатії й інтеграції у цивілізований світ. Але хіба нам є місце у твоїй малороській свідомості?

На фото звичайна домогосподарка миє посуд в Італії і будує багатоповерхівку у Новосибірську.



Іще один її пост:

Vika Malynovska з Аллою Рибіцькою та Victoria Narizhna.

3 січня о 15:54 ·

Дорогі мийники італійського посуду, будівельники запорєбріков та інші небайдужі! Є прекрасний шанс полюбити Україну по інтернету. Один з найбільших культурних проектів у Дніпрі (і точно найбільший книжковий, хоча там далеко не лише про книжки), фестиваль BookSpace збирає спільнокошт на розвиток і вдосконалення.

Наприклад, на BookSpace-2019 я відхопила щойно видані книжки супер-талановитих Halya Kerosina Shyyan та Karpa Irena, відвідала їхні презентації і там же на місці отримала підписи від авторок. А ще потанцювала під Жадана на Фестивалці (!!!) і зустріла багато прекрасних цікавих знайомих і незнайомих людей. Це лише найяскравіше, всі три дні були насичені і зробили Дніпро без перебільшень культурною столицею України на той період.

Нам потрібні такі події! Підтримайте, будь ласка!

Посилання на спільнокошт: https://biggggidea.com/.../knizhkovij-festival-book-space-u-.../

powered by lun.ua
Коментарі — 124
Елена Величко _ 05.01.2020 15:38
IP: 35.235.226.---
Щодо того, що нижче – то не виправдовування того, що робиться у державі.
Уряд треба міняти, але щоб прийдешні ЧІТКО НАПИСАЛИ перші 10 кроків та
що ЗРОБЛЯТЬ зразу та за 1 рік.
Вже цілком зрозуміло, що коли держава не годує своїх громадян – вона буде годувати...
30 майже років – то ПРІРВА – то вже вирок...то потребує аналізу як таке сталось взагалі.
Бо держава НЕ МОЖЕ існувати ані без території, ані без економіки, ані без армії, ані без медицини,
ані без освіти...ані БЕЗ ГРОМАДЯН...
САНДРО _ 05.01.2020 15:36
IP: 35.235.226.---
lohik:
Чого причепились до Президента, який хоче зшити докупи розпорошену чварами Україну?...Щоб не втратити державу...Він ще нічого не продав і не віддав...
Ах, ти ж с у к а продажная!
А ну брысь,в свою подворотню.
И не тявкай!
Елена Величко _ 05.01.2020 15:33
IP: 35.235.226.---
Автору.
Адже ви політконсультант? А політика – то ПРО ЕКОНОМІКУ, про життя громадян – напишіть тоді про тотальне природніх прав громадян та Конституції – це ж саме про скіли.
Напишіть, що саме повинна регулювати держава відносно громадян, бо ОДИН виходиш проти махіни,
що й ви створили. Написане в Конституції та підкріплене законами, що не може людина МАТИ менше прожиткового мінімуму, при чому ДІЙСНОГО...От напишіть як реалізувати, – ЦЕ Ж ПРО СКІЛИ. А чи готовий реєстр, щоб отримати СВОЇ 2га, бо вже помели ті, ХТО ТЕЖ МАВ ПРАВО – тобто ТЕЖ НЕ СКОРИСТАВСЯ, чого ж про це не згадують.
Тобто МЕХАНІЗМИ для життєдіяльності громадян – НЕ ПРАЦЮЮТЬ.
ЧОГО ВИ ПРО ЦЕ НЕ ПИШЕТЕ? У касі гроші ще дають...моя хата з краю...
Oleh Nykyforchyn _ 05.01.2020 15:13
IP: 35.235.226.---
Характерно, що захищати опариша, як по команді, збіглись усі традиційні кацапоботи, яких вивертає від української мови, українських героїв, від повільного, але неминучого здихання малоросійства як комплексу національної неповноцінності.

Це ще раз підкреслює, для кого Вовочка свій.
Grenader45 _ 05.01.2020 14:47
IP: 35.235.226.---
...це що за дешевка, Сашко?
Підставити у свій блог, замість своєї, апріорі ангажованої думки, якийсь допис, якоїсь дівчини, який при наближеному розгляді купи не тримається. Причому представити наче якийсь "всеохоплюючий глас заробітчан". Це по твоєму "сильний" хід? На кого цей примітив розрахований?
На заполошних "дякул"? Так їм і так "все давно було ясно". І до "привітання" і після.
На прихильників Зеленського? Так вони ткнуть у явні невідповідності у пості цієї Віки, і утвердяться у свої правоті.
На адептів Фаріон, Тягнибока? На виборців жопоблоку? На ольгинських тролів?... На кого?
Міркую, Сашко, це все від безнадії. А жалюгідні сподіванням "політконсультантів", що це якось допоможе сивочолому (у цьому ж суть)))) – марні.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 05.01.2020 14:44
IP: 35.235.226.---
Log Log:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Поц местечковый, заткните своё хлебало.
Вы и ваш Недоросль ногтя не стоят этих людей.
Пока он пи*дел об эбонитовых палочках и туалетах, они Родину защищали.
Где его "прекращение огня", в Омане?
Поц, хлебало, пи*дел – нелепейшая и в то же время занятнейшая картина: престарелое че.пушило, вышедший на пенсию бухгалтер малинского "Хамнаглотреста" примеряет на себя одежды брутального мэна. Пока что одежды эти висят на его рахитичной фигуре, как чехол для "Жигулей" на мопеде "Верховина". Ржунимагу. Как говорится "Аффтар, пеши исчо".
Log Log _ 05.01.2020 14:20
IP: 35.235.226.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Эти вытираны
Поц местечковый, заткните своё хлебало.
Вы и ваш Недоросль ногтя не стоят этих людей.
Пока он пи*дел об эбонитовых палочках и туалетах, они Родину защищали.
Где его "прекращение огня", в Омане?
Maxim Danielis _ 05.01.2020 13:58
IP: 35.235.226.---
Вона навіть не уявляє на скільки вона права. А "Вова" – це непорозуміння, совок, для совків.👍
Елена Величко _ 05.01.2020 13:41
IP: 35.235.226.---
Нічого образливого стосовно тих, хто поїхав рілокейтить НЕМА у зверненні Президента,
якщо дописувач не зрозуміла МЕСЕДЖІ, то треба пояснити.
Зміст у тому, що Президент ПІДКРЕСЛИВ проблему, про яку й ви кажете:
скіли талановитих українців НЕ ПОТРІБНІ у власній державі – по всьому світу цінуються знання, винаходи, математики, фізики, ІТ...ще й з освітою світового рівня, – в нас жебракують, не потрібні.
Якщо треба розробити продукт – беруть за кордон. ОТ про що мова – ДНО в нас для фахівців,
усі соціальні стандарти – ЖЕБРАЦЬКІ та ще гірше, державне управління – НУЛЬ...
Але погане те, що НІЧОГО НЕ РОБИТЬСЯ та загострюють проблеми до того,
що люди просто НЕ МАЮТЬ виходу – ОТ ЩО СТРАШНЕ, а звернення було цілком АДЕКВАТНЕ,
але у стилі, що мені якось у КМ відповіли, коли я звернулась з тим, що НЕМА ДЕ ПРАЦЮВАТИ професіоналам та просто громадянам – НІЧОГО не роблять окрім ГІРШЕ –
МЕНІ ВІДПОВІЛИ знаєте що? – тільки не смійтесь..."МИ ЗНАЄМО"- це було 2 роки тому-от що страшне.
Sergiy Stadnyuk _ 05.01.2020 13:24
IP: 35.235.226.---
Чи не символічно, що до Президента почали вже досить нерідко звертатись "по-домашньому": Вова?
Андрій Маковецький-Левенгук _ 05.01.2020 13:19
IP: 35.235.226.---
Oleh Nykyforchyn:
Андрій Маковецький-Левенгук:
Дуже відповідний тон для бикучого до ветеранів пацана сарака трйох лєт, каторий нє лох, а прєзідєнт етай страни. Інакше б не дійшло. Хоча і так не дійде.
Эти вытираны должны быть благодарны Зе за то, что он повел себя с ними так, как повел, а не так, как должен был. В любом правовом государстве непонятную группу лиц, не желающих сдавать незаконно хранящееся оружие, отказывающихся подчиняться представителям власти, игнорирующих приказы Главнокомандующего и грозящих сорвать международные договоренности государства, ждали бы длительные сроки тюремного заключения.
Патриот2004 _ 05.01.2020 13:18
IP: 35.235.226.---
Дивно спостерігати, як ковбасить галицьких "патріотів" те, що Зеленський не хоче бути тільки галицьким президентом з їх "галицькою ідентичністю", а хоче бути Президентом всіх українців і всієї України.
Адже він ніколи й не обіцяв бути президентом тільки галицької частини України...
Peter Verba _ 05.01.2020 13:04
IP: 35.235.226.---
А так все хорошо, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо...
Віктор Совщак _ 05.01.2020 12:58
IP: 35.235.226.---
Прочитайте тут -нижче, вийдыть на вулицю – у себе, проїдте в транспорті, подивіться програми потелевізору, з ВР, Президента і коментарі до всього цього... А ще аодивіться на себе в люстерко... І це все люди УКраїни... Та колись моя ковдра (мати щила сама) була з меншої кількості клаптиків тканини (дуже різних) чи зараз люди... І з ними треба якось знаходити мову... Жуть.
Myro Huk _ 05.01.2020 12:46
IP: 35.235.226.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Хамоватая форма обращения к Президенту ("Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю") позволяет идентифицировать Вику Малиновскую как МарусяЗверобой-лайт. Типаж – из разряда "быкующая тёлка". Фи.
З чого почав Вова? З "новорічного" хамства. Далі було хамство з аналізами (на наркотики він так і не здав аналізи), хамство "стадіонне". Ви забули "принцип бумерангу"? Щоб Вам було зрозуміліше – "Как аукнется, так и откликнется"...
Шинкарьов Олександр _ 05.01.2020 12:27
IP: 35.235.226.---
Екс-міністр зв'язку РФ Борис Миронов розкрив правду про Бандеру (Відео) (погугліть, подивіться)
Log Log _ 05.01.2020 12:19
IP: 35.235.226.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Хамоватая форма обращения к Президенту ("Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю") позволяет идентифицировать Вику Малиновскую как МарусяЗверобой-лайт. Типаж – из разряда "быкующая тёлка". Фи.
Местечковый поц, что отличает Вашего нынешнего кумира так это как раз хамство.
Ваш прежний кумир (который, по Вашим же словам, "наделал в штаны", и удрал) хоть и носил
кличку ХАМ (то есть Вашу нынешнюю), не "тыкал" так часто как Зеленский.
Чьё бы мычало, адвокат хамов и безмозглых истопников.
Andrii Lytvynenko _ 05.01.2020 12:15
IP: 35.235.226.---
Ганьба губернатору Малоросії, який так і не став Президентом Вільної країни.
Oleh Nykyforchyn _ 05.01.2020 12:12
IP: 35.235.226.---
Андрій Маковецький-Левенгук:
Хамоватая форма обращения к Президенту ("Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю") позволяет идентифицировать Вику Малиновскую как МарусяЗверобой-лайт. Типаж – из разряда "быкующая тёлка". Фи.
Дуже відповідний тон для бикучого до ветеранів пацана сарака трйох лєт, каторий нє лох, а прєзідєнт етай страни. Інакше б не дійшло. Хоча і так не дійде.
Oleh Nykyforchyn _ 05.01.2020 12:10
IP: 35.235.226.---
Пост Віки Малиновської розумний і доречний, але не має шансів дійти до свідомості преЗЕдента. У того важливі речі обмежуються постсовковим "культурним" середовищем, асфальтованими дорогами і задобрюванням сусідів, щоб не стріляли. Висловлюючись зрозумілою йому мовою, "Не в коня корм!"
Roman Romaniv _ 05.01.2020 12:09
IP: 35.235.226.---
Вірю у марність роботи ботів.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 05.01.2020 12:03
IP: 35.235.226.---
Хамоватая форма обращения к Президенту ("Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю") позволяет идентифицировать Вику Малиновскую как МарусяЗверобой-лайт. Типаж – из разряда "быкующая тёлка". Фи.
lohik _ 05.01.2020 11:28
IP: 35.235.226.---
Чого причепились до Президента, який хоче зшити докупи розпорошену чварами Україну?...Щоб не втратити державу...Він ще нічого не продав і не віддав...
Peter Verba _ 05.01.2020 11:13
IP: 35.235.226.---
Такого предательства еще не было никогда и нигде в истории:
Продам родину вместе с ее землей и жителями, которым она принадлежит по закону -
а мы, крутые, законы не читаем, мы их пишем!
Україна та Європа1085 Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter