Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Президенту від українки, що ''миє посуд'' у Барселоні і ''любить Україну в інтернеті''

05 січня 2020, 11:12

Авторки цього допису я не знав раніше. Але допис виявився нестандартним серед інших відгуків на тему #какаяразница. Є, звичайно, різні люди в трудовій еміграції, різні мотиви. Для Президента тут все однозначно, у нього є вже схема, як і в ставленні до багатьох інших речей. Тому вважаю, що з цією думкою п. Малиновської з Дніпра варто ознайомити ширший загал. Може прочитають і в команді Зеленського, його спічрайтери (майже напевно), а може прочитає й сам Президент. Отут я не певен, хоча він сам говорить, що читає інтернет (але який?) не певен, що читає УП. Venceremos! No pasaran!

Vika Malynovska

3 січня о 12:14 ·

Всі вже висловились щодо #какаяразніца, але є ще одна річ, яка образила мене особисто у новорічному роліку того, хто називає себе українським президентом. Я же не лише потрапила у групу домогосподарок і патріотів, прирівняних до ватників. Я же з тих, хто живе за кордоном і "любить Україну по інтернету".

Хочу відкрити тобі, Вова, велику таємницю. Не всі українці, що живуть за кордоном, миють посуд в Італії або будують багатоповерхівки за східним кордоном європейської цивілізації. Ми, Вова, high skilled migrants. Тобі не зрозуміти, що це, бо твої скіли нікому нафіг не потрібні за межами плеканого тобою пост-совка. Але ми є. Нас багато, у Барселоні, Берліні, Амстердамі, на Кіпрі, в Каліфорнії, навіть, уяви собі, у Польщі.

Ми їдемо не на "заробітки". Багато з нас переїжджає навіть на менший чистий прибуток, бо в Європі і Штатах треба платити справжні податки, і життя тут скажено дороге. Ми їдемо за цікавою роботою і новим досвідом. Ми перемагаємо конкуренцію на ринку праці престижних високооплачуваних професій у громадян ЄС і США. Нас релокейтять, бо наші знання і досвід цінують топові світові компанії.

Ми кожний день розвінчуємо міфи, які ти, Вова, вперто транслюєш на весь світ, що українці поза межами своєї країни не здатні більше ні на що, окрім мити унітизи і збирати мандарини. Ми створюємо імідж українців як людей з гарною освітою і високими професійними навичками.

Ми в своїх містах виходимо на мітинги, щоб привертати увагу місцевих урядів до російської агресії проти України. Ми збираємо кошти на армію і приймаємо бійців на реабілітацію. Отак ми любимо Україну "по інтернету", Вова. Ми – важлива частина української дипломатії й інтеграції у цивілізований світ. Але хіба нам є місце у твоїй малороській свідомості?

На фото звичайна домогосподарка миє посуд в Італії і будує багатоповерхівку у Новосибірську.Іще один її пост:

Vika Malynovska з Аллою Рибіцькою та Victoria Narizhna.

3 січня о 15:54 ·

Дорогі мийники італійського посуду, будівельники запорєбріков та інші небайдужі! Є прекрасний шанс полюбити Україну по інтернету. Один з найбільших культурних проектів у Дніпрі (і точно найбільший книжковий, хоча там далеко не лише про книжки), фестиваль BookSpace збирає спільнокошт на розвиток і вдосконалення.

Наприклад, на BookSpace-2019 я відхопила щойно видані книжки супер-талановитих Halya Kerosina Shyyan та Karpa Irena, відвідала їхні презентації і там же на місці отримала підписи від авторок. А ще потанцювала під Жадана на Фестивалці (!!!) і зустріла багато прекрасних цікавих знайомих і незнайомих людей. Це лише найяскравіше, всі три дні були насичені і зробили Дніпро без перебільшень культурною столицею України на той період.

Нам потрібні такі події! Підтримайте, будь ласка!

Посилання на спільнокошт: https://biggggidea.com/.../knizhkovij-festival-book-space-u-.../

powered by lun.ua
Коментарі — 116
Максим Ваас _ 25.02.2020 18:40
IP: 46.211.102.---
Ты для не люби Украину с расстояния а приедь и сдай мужа или сына в АТО. НЕДАБОР У НАС ТУТА.
Maxim Vaas _ 25.02.2020 18:37
IP: 46.211.102.---
Овца тупорылая! Ещё и закрыла свой профиль на фб от камментов. Одной 10 000 удалось выиграть грант на работу так думает от все такие. Тварь. Хай скиллед понимаешь...хай анбрэйн
Олександр Лагутін _ 10.01.2020 13:17
IP: 35.235.226.---
"Ми їдемо за цікавою роботою і новим досвідом". – автор довго шукав автора)))
Ярослав Савченко _ 09.01.2020 18:28
IP: 35.235.226.---
25% порохоскотка (куча авок), что любит страну из далека и поехала четко из-за ЗП.
Log Log _ 09.01.2020 12:12
IP: 35.235.226.---
Скоп Андрій:
Українці за кордоном посуд не миють. Але якщо і миють то у цьому винен Зеленський. Я вірно розумію автора?
Безумовно ні. Хіба винна у чомусь лялька-маріонетка, яка старанно відпрацьовує написану роль,
а коли потрібно говорити не по ролі, чуємо дурню типу: "Я не лох"?
_ABM_ _ 09.01.2020 11:08
IP: 35.235.226.---
Скоп Андрій:
Українці за кордоном посуд не миють. Але якщо і миють то у цьому винен Зеленський. Я вірно розумію автора?
Ні, не вірно.
Автор,Vika Malynovska, каже, якщо людина не розуміє про що йдеться мова, то їй не те, що викладати в європейському університеті, а і миття посуду не можна довіряти.
Скоп Андрій _ 08.01.2020 23:36
IP: 35.235.227.---
Українці за кордоном посуд не миють. Але якщо і миють то у цьому винен Зеленський. Я вірно розумію автора?
Василина Царик _ 08.01.2020 14:22
IP: 35.235.227.---
Патриот2004:
Українці – патріоти мають бути вдячні галичанам (як Ви кажете), хоча не тільки галичани не дають владі положити Україну під російсько-кеге*істкий чобіт. Якби не західняки – україна була б там де киргизія.
majorvihr _ 08.01.2020 13:02
IP: 35.235.227.---
Цікаві дописи і тема автором піднята важлива. Президент моєї країни виріс в радянській сім'ї, що намагалась уникати конфліктів з владою та жила як всі. Володимир Зеленський, по суті, перебував в пізній радянщині ще дитиною, а дорослішав в роки "накопичення післясоціалістичного капіталу". Він, думається не встиг, а можливо не захотів проникнутись українством, залишившись " бізрідно-безплемінним". Тому він і нав'язуєься нам "свеодноїдом",навіть не усвідомлюючи своєї неукраїнськості".
В Швеціїмені прораби-шведи казали, що ні араби, ні латини-робітники, ні інші ніколи не задають питання про вдосконалення роботи, а лише українці весь час змінюють умови роботи під себе і вдосконалюють шведські робочі стандарти. Це їх дивує весь час!
Теодор Дяків _ 07.01.2020 23:29
IP: 35.235.226.---
Вова – дебіл, це ж давно відомо... Пожаліти його треба чи що...
Log Log _ 07.01.2020 21:18
IP: 35.235.226.---
Leo Uxmal:
Leonid Shpak:
А хто сьогодні виконує роль українського головнокомандувача? Через міжнародне напруження може статися так, що на морському кордоні Оману і Ірану навіть літаки перестануть літати, тоді повернення з курорту буде довгим.
Начитался сепарской страна.уа
А Ви що читаєте?
Сайт ОП, де було написано:
"стороны договорились продолжить практику российско-оманских бизнес-форумов"?
Да, швидко справили, але було.
Не намагайтесь відмити чорного кобеля.
Зеленський вляпався по вуха.
А хамство по відношенню до Порошенка тільки підкреслює Вашу дурість.
Leo Uxmal _ 07.01.2020 14:25
IP: 35.235.226.---
lohik:
Порохоботи по Інтернету запустили каку на нового Президента у#какаяразница...Різниця в кількості процентів на минулих виборах...В надії, що прах здутого пороха ще оживе та знову зможе всіх ощасливити...
Не, Порошенко может остановить только осиновый кол
Leo Uxmal _ 07.01.2020 14:23
IP: 35.235.226.---
Leonid Shpak:
А хто сьогодні виконує роль українського головнокомандувача? Через міжнародне напруження може статися так, що на морському кордоні Оману і Ірану навіть літаки перестануть літати, тоді повернення з курорту буде довгим.
Начитался сепарской страна.уа
iip _ 06.01.2020 19:51
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:

Колян! Ты, понятно дело, корчиш из себя хитрожопого мокшанского зомбячка.
Та теперя ты сидиш, как дерьма в рот набрал – и вертиш жопой, как пропеллером.
А всё потому, что канадцы таки вдули мокшанцев, а ты поспешил парад устроить, та табуретка поломалася.

И по этому поводу у ботоксного шизофреника Пу случился сильный приток мочи в голову.

Судя по тому, как ты тут суетишся – в январе тебе премии (мешок ботвы) точно не видать.
Или таки расскажеш нам – как тебе понравился хокей?:::)))))))
Oleksandr Stryzhak _ 06.01.2020 17:48
IP: 35.235.226.---
Mike_Kharkov:
Распоряжаться, это когда можешь и решать и определять направление любого применения объекта... а вот управлять, это определять применение функциональных свойств объекта...
ViHo _ 06.01.2020 16:57
IP: 35.235.226.---
Mike_Kharkov:
В совєтській системі у номенклатури не було жодної потреби в приватизації підприємств. В монополізованій совєтській системі, де держава виступає єдиним покупцем продукції цих підприємств, приватизовані були не підприємства, а бюджетні фінансові потоки. І зроблено це було ще на початку 30-х років минулого століття. Бо, якщо в ти не маєш такого фінансового потока, твоє підприємство перетворюється на купу цегли і металобрухту, що і сталося з більшістю українських підприємств після 1991-го року, коли власники їх фінансових потоків залишились по інший бік поребрика. В совєтській системі підприємства виступають не засобом виробництва продукції з метою продажу і отримання прибутку, а інструментом освоєння бюджетних коштів з метою їх розподілу і формування соціальної ієрархії, що забезпечує соціальну базу режиму. А виробництво продукціїї в совєтській системі – це тільки побічний наслідок діяльності. Тому і таке ставлення виконавців до роботи – на тяп-ляп, аби спихнути.
Mike_Kharkov _ 06.01.2020 15:04
IP: 35.235.226.---
ViHo:
... А совєтська система нікуди не ділася після 1991 року, вона собі спокійно еволюціонувала за програмою, закладеною в її генах, а не за бажаннями якихось особ чи спільнот. І те, що ми маємо зараз в Україні – це результат природньої еволюції совєтської системи...
Это огромная ошибка. Принципиальное невидение произошедшегов 91-м году.
Советская система была основана на коллективной собственности, распоряжаться которой могла лишь номенклатура. но только распоряжаться, а не приватизировать и передавать в наследство. Это и было причиной 91-го.
В 91-м номенклатура ввела частную собственность как один из элементов демократии. В результате вся "народная" собственность перекочевала в несколько семей в виде уже частной, а демократия работает только для олигархов, парализовавших народ и опустивших его уровнень политразвития на несколько веков под личиной возвращения к истокам.
Log Log _ 06.01.2020 14:47
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
С африканских стран
Безграмотная амёба, по-русски пишется "из".
Кретин, пытаешься унижать, а раз за разом демонстрируешь идиотизм.
Пишешь как говорят в Воронеже, калькой с украинского языка.
Ха-Ха-Ха, недоумок-украинофоб пишет почти по-украински.
Пошел вон, дегенерат.
Log Log _ 06.01.2020 14:39
IP: 35.235.226.---
Leo Uxmal:
Задолбали ПЕСы.
Мал клоп, да вонюч.
Всего за 4 месяца Зеленского, то, что Порошенко блокировал годами: снятие недоторканности, восстановление ответственности за незаконное обогащение, запуск антикоррупционного суда, перезапуск ДБР и т.д. и т.п. И, кстати, в бюджете 2020 военный бюджет в 1.5 раза больше, чем при Порошенко. Который выкупает своего подельника, посылавшего некачественные бронежилеты в армию, ребят на смерть
Недоросль не відмиється від Оману, скільки би Ви його не відмивали.
Оман під санкціями, а невіглас поперся.
Leonid Shpak _ 06.01.2020 14:12
IP: 35.235.226.---
А хто сьогодні виконує роль українського головнокомандувача? Через міжнародне напруження може статися так, що на морському кордоні Оману і Ірану навіть літаки перестануть літати, тоді повернення з курорту буде довгим.
lohik _ 06.01.2020 14:09
IP: 35.235.226.---
#какаяразница?...В зарплаті за кордоном і у нас за однакову роботу...
lohik _ 06.01.2020 14:05
IP: 35.235.226.---
Нехай краще наші їдуть за кордон та заробляють, ніж тут тут сидять без роботи...Не треба їх за це засуджувати...Не треба, як дехто надіється на появу гарного Президента, який їм дасть все готове...Чєловек!...Помоги себе сам!...
lohik _ 06.01.2020 13:50
IP: 35.235.226.---
Безвізовий режим дозволив легко українцям виїзжати за кордон...Цей не буде вічно...І кількість робочих місць за кордоном також обмежене...Цей процес з часом припиниться, коли критична маса українців бажаючих там працювати і виїхати закінчиться...
lohik _ 06.01.2020 13:39
IP: 35.235.226.---
Николай Ромманов:
Брьісь в паРашу на свои Кисєльсайтьі!...
lohik _ 06.01.2020 13:35
IP: 35.235.226.---
Порохоботи надіються, що прах здутого ідола ще оживе та зможе ще всіх ощасливити...
Корупція1434 Україна та Європа1126 Уряд реформ420 Зеленський67 Свобода слова579
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter