Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Треба просто почути ветеранок

13 березня 2020, 10:13

Фонд "Демократичні ініціативи" провів дослідження потреб жінок-ветеранок, які пройшли АТО/ООС. Ознайомитись можна тут

Це була кропітка робота, оскільки про жінок-ветеранок майже не говорять (виняток – дослідження "Невидимий батальйон" та "Невидимий батальйон 2.0").

Вони не потрапляють на перші шпальти і переважно занурені у свої повсякденні проблеми.

Але вони є і заслуговують на належну увагу та ставлення з боку держави.

Серед них немало жінок, які втратили домівку на окупованих територіях, але досі нічого не отримали від уряду.

Вони нічого не вимагають від нової влади, але остерігаються, що за розмовами про мир про них забудуть і взагалі перестануть цінувати те, що вони боролися на рівні з чоловіками за свободу і незалежність України.

Президент Володимир Зеленський, вітаючи жінок з 8 березня, наголосив на необхідності допомагати у всьому цим жінкам, які дійсно "боронять Батьківщину, навчають дітей, лікують і рятують життя". Тож сподіваємося, що новий міністр у справах ветеранів уважно ознайомиться з результатами та рекомендаціями дослідження про нагальні потреби жінок-ветеранок. Зі свого боку ми завжди відкриті до співпраці.

Окрема подяка Фонду "Східна Європа" та посольству Великої Британії, які організували та підтримали таке дослідження в рамках проекту по психологічній та менторській підтримці ветеранів.

powered by lun.ua
Коментарі — 6
Александр Черных _ 15.03.2020 12:15
IP: 94.244.158.---
Цікаво,а чому автор згадав про ціх жинок лише через 6 років після початку війни на Донбасі?
Чи вони ті попередьні роки жили гідно і щасливо,а тут раптом усе кординально змінилося.
majorvihr _ 14.03.2020 01:04
IP: 188.150.163.---
Влад Дорошенко:
Твои страхи, фейковьій Вадик, однозначно имеют место. Ибо пока имеются ветераньі в достаточном количестве, будет кому научить подростающее поколение как "вьібивать зубьі" новьім покорителям чужих территорий, которьіе как подростают, лезут в Украину как саранча на благодатньіе поля. Велика Россия, а драпают русичи в маленькие страньі, чтобьі там успокоить душу.
Влад Дорошенко _ 13.03.2020 18:23
IP: 93.72.24.---
Ще повоюємо років 15, то в країні буде більше ветеранів, ніж інших (не ветеранів = совєцьких стариків (які раніше відслужили, не порушивши Присяги), можновладців і їх дітей, що кричать "рускіє в Лондонє").
Grenader45 _ 13.03.2020 11:18
IP: 77.123.93.---
..."Вони нічого не вимагають від нової влади"...
Лукавий автор, зненацька прозрівши, перейнявся проблемами жінок-ветеранок. Залишаючи у стороні лицемірство і цинізм політконсультанта, наче лише вони, жінки-ветеранки, "заслуговують на належну увагу та ставлення" – хочеться поцікавитись у "учасника багатьох "авантюрних" проектів", можливо жінки-ветеранки нічого не вимагають по причині, що вже все отримали від минулої влади? Або минула влада, упевнила тих же жінок-ветеранок, що вимагати чогось у влади – апріорі марна справа?
Питання звичайно риторичні, стаття – очевидно маніпулятивна, автор – підкреслено послідовний у написанні замовних писульок.
Всім гарного дня!))
Mike_Kharkov _ 13.03.2020 11:09
IP: 134.249.228.---
Насколько я понимаю, западные фонды дают деньги на социальную, психологическую адаптацию ветеранов, т.е., на залечивание психологических травм от войны. Именно это стало основным, например. в штатах после войны во Вьетнаме. И нашим "патриотам" лучше бы не выпячивать "що вони боролися... за свободу і незалежність України.", т.к. со временем вполне может найтись и наш, местный "доклад Макнамары", и (дай бог!) местный Спилберг. Так что, "патриотам" лучше бы извиниться перед ветеранами. а не продолжать накручивать их, и поучиться мотивациям у тех же западных фондов.
Alexandr Zeleny _ 13.03.2020 10:51
IP: 194.44.153.---
"за розмовами про мир про них забудуть і взагалі перестануть цінувати"

Отож, треба вести розмови виключно про війну. Жінкам це особливо має сподобатись.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter