Володимир Горбач Політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва

Нова Конституція – Чому? Коли? Як?

11 лютого 2008, 11:52

Колеги,

запрошую вас взяти участь у круглому столі, який проводиться з ініціативи громадських організацій, об'єднаних у Громадянському конституційному комітеті.

Круглий стіл проводиться з метою створення умов для фахового обговорення конституційної реформи в Україні політиками, експертами, а також широкими колами громадськості та є першим заходом у рамках проекту Громадянського конституційного комітету "Участь громадськості у конституційному процесі".

Круглий стіл відбудеться 12 лютого 2008 у Залі засідань НАН України за адресою: вул. Володимирська, 55 (2 поверх), з 10-00 до 13-30. Реєстрація учасників розпочнеться з 9-30.

До участі у роботі круглого столу запрошуються представники депутатських фракцій у Верховній Раді України, члени профільних комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Секретаріату Президента України, судді Конституційного Суду України, а також науковці та представники громадських організацій.

Під час круглого столу планується розглянути питання, що торкаються проблем реалізації чинної Конституції України та можливості скликання Конституційної Асамблеї для підготовки нової редакції Конституції України для винесенням її на затвердження всеукраїнським референдумом.

Доповіді (регламент 10 хв.):

1) "Проблеми конституційного регулювання організації та діяльності вищих органів державної влади в Зеленій книзі конституційної реформи" – Ігор Коліушко, Голова правління Центру політико-правових реформ

2) "Проблеми конституційного регулювання місцевого самоврядування та територіальної організації держави" – Анатолій Ткачук, Радник Президента України

3) "Референдум як спосіб вирішення конституційної кризи" – Віктор Мусіяка, професор кафедри цивільно-правових наук Національного університету "Києво-Могилянська академія"

4) "Проблеми конституційного регулювання прав людини та громадянина" – Євген Захаров, Співголова Харківської правозахисної групи

5) "Можливості вдосконалення конституційного регулювання діяльності виконавчої влади" – Вадим Авер'янов, д.ю.н., професор, заввідділом Інституту держави і права НАН України

Виступи в обговоренні (регламент 5 хв.):

Учасники круглого столу отримають купу роздаткових матеріалів. Там буде "многа букав". На шару:)

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Reader_ _ 11.02.2008 19:41
IP: 80.91.186.---
Бесполезняк. Уже этих проэктов написано было столько, что страшно сказать, некоторые даже под эгидой Межларламентской Ассамблеи и Конгресса США, но всё пошло прахом.
Володимир Горбач _ 11.02.2008 14:26
IP: 213.130.25.---
Протягом 3-х місяців проведемо серію круглих столів у регіонах.
На виході планується Біла книга конституційної реформи – практичні рекомендації: що, коли і як з нею робити. В ідеалі має бути сформоване суспільне замовлення на нову Конституцію та спосіб її ухвалення.
Vlad_iz_Kharkova _ 11.02.2008 13:45
IP: 195.26.93.---
Коллега, а что дальше будет с результатами – рекомендациями, резолюциями или какими-то иными документами, которые примет комитет? Кто его будет читать кроме участников и посетителей политических сайтов?
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter