Гліб Канєвський Голова експертної організації StateWatch, Антикорупційна група РПР

Тендер, на якому переміг "Авіас", перевірять правоохоронці

23 лютого 2015, 16:20

За повідомленням прокурора м. Дніпропетровськ Олексія Чернова, за ст. 190 ККУ (шахрайство) Бабушкінським районним відділом Дніпропетровського міського управління міліції розпочате кримінальне провадження N12015040640000538 через інформацію про порушення під час тендеру, на якому переміг ТОВ ВТФ "Авіас"."03" листопада 2014 року КП "Дніпроводоканал" (м.Дніпропетровськ) за результатами державних закупівель підписало договір з ТОВ "Авіас" на постачання палива на суму 4,55 млн. гривень. Окрім, "Авіасу" на торгах прийняли участь ще дві компанії. ТОВ "Т.О.Н." запропонувало паливо за ціною 4,69 млн. гривень. ПП "Окко-Бізнес контракт" – за ціню 4,19 млн. гривень. Втім, тендерний комітет Водоканалу відхилив найдешевшу пропозицію через відсутність ряду довідок у складі пропозиції "Окко".

Як встановили експерти Центру політичних студій та аналітики, ТОВ "Авіас" та ТОВ "Т.О.Н." мають спільне коріння. Згідно даних Єдиного державного реєстру, одним із засновників ТОВ ВТФ "Авіас" виступає ХЕЛІФІЛД ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД, яке зареєстроване в Белізі за адресою 35 Баррак роуд, Беліз сіті. За цією ж адресою зареєстрована БІКСЛІ ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД – засновник ТОВ "Т.О.Н.".

У державному реєстрі юридичних осіб ТОВ "Т.О.Н." знаходиться за адресою Дніпропетровськ, вул. Карла Лібкнехта, 11. За інформацією з сайту ТОВ "Авіас" за цією ж адресою знаходиться офіційна торговельна точка "Авіас".

Більш детально в статті: "З новим тендером, Ігоре Валерійовичу!"

Закон про закупівлі таке співпадіння класифікує, як змова учасників. А Антимонопольний комітет України за такі змови відправляє порушників до "чорного" списку. Після чого, змовники більше не мають права приймати участь в тендерах протягом трьох років.

Звернення до прокуратури міста Дніпропетровськ надіслав народний депутат Олександр Кодола, після повідомлення експертів Центру політичних студій та аналітики.

Загалом протягом 2014 року фірма "Авіас" отримала контрактів на постачання пального у Дніпропетровській області за бюджетні кошти на 137,7 млн. гривень.

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Oleh Diakov _ 23.02.2015 21:59
IP: 178.93.15.---
Мені от цікаво. Кременчуцький НПЗ переробляє яку нафту? Імпортну чи внутрішню?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter