Гліб Канєвський Керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос"

Рух ''Під контролем'': ловіть корупціонерів, а не активістів

25 серпня 2016, 00:21

На День незалежності в Миколаєві сталася подія за сюжетом схожа на мемуари радянських дисидентів. Місцеві специ СБУ запросили ввечері на зустріч координатора антикорупційного Руху "Під контролем" в області, редактора популярного медіа "НикВести", Олега Деренюгу. Після чого з хлопцем обірвався зв'язок.

Через три години Деренюгу випустили. Відомому у регіоні розслідувачу інкримінують... анонімні повідомлення про мінування! Ніби-то Деренюга на День незалежності зранку щось "мінував". І це при тому, що Олег першу половину дня провів з компанією друзів на Кінбурнській косі.Активісти Руху "Під контролем" вважають це нахабною політичною розправою зі своїм колегою, з яким зводять рахунки місцеві корумповані князьки. Протягом літа на порталі "НикВести" були опубліковані резонансні розслідування Руху про політиків, які лобіюють бізнес-інтереси в Миколаєві. Чи політиків, які контролюють комунальні підприємства та інші. Втім, місцева СБУ ані пари з вуст.

Та часи, коли вільно мислячих людей забирали на вулицях українських міст минули 25 років назад. І тому Всеукраїнський рух проти політичної корупції "Під контролем" вимагає від керівництва СБУ негайно розпочати незалежне розслідування факту переслідування незалежного журналіста в Миколаївській області.

Загрузка...
Коментарі — 4
Victoria Nansen _ 22.11.2016 08:44
IP: 91.234.2.---
Тримайся, хлопче! Саме та таких, молодих (хоча вік не має значення, просто часу більше попереду), безстрашних, патріотичних уся надія в нас, народу, ви майбутня політеліта. А народу треба не сидіти по хатах, а в День незалежності, в День свободи і гідності виходити на Майдани, не палити шини (іноді й палити), а показувати, що ми є і разом нас багато, тож можемо подолати все, і владу, яка краде й обдурює, теж.
A1B2 _ 25.08.2016 12:40
IP: 104.155.127.---
тест
Вячеслав Ерин _ 25.08.2016 08:15
IP: 95.215.40.---
Николай Мирошниченко:
Вчера целый день из уст украинцев только и слышал, Россия напала, Россия хочет поработить украинцев и подобная чушь, но украинцы очень горды и очень независимы и конечно целый день "Слава Украине"
Но что видим от гордых независимых украинцев на которых напала Россия:
- Президент Пётр Порошенко прекрасно ведёт бизнес в России
- Украина не стыдясь, берёт деньги за транзит газа с России
- Украина покупает в России электроэнергию, уголь и газ и не краснеет от этого
- Украина обижается, что Россия не покупает её сало
Разве Гитлер обижался на СССР, когда воевал с ним?
Смени публикации
Новая методичка пришла
Adam Viter _ 25.08.2016 01:45
IP: 178.92.10.---
Прості Люди з'їхались у великі міста святкувати День Незалежності і Соборності Держави.
Свято напрочуд вдалося. Люди добре відсвяткували, відпочили, розслабилися, потанцювали на сценічних концертах і на відкритих площах, коло кафе.
А виїхати назад у свої приміські зони не можуть, адже автобуси так пізно не ходять?
Влада у Києві має можливість продовжили роботу метро, а маршрутні автобуси за містом працюють по своєму звичайному графіку і давно закінчили роботу.
Дорожній поліції потрібно допомогти таким людям, щоб доїхати додому, за місто, на попутних авто.
Україна та Європа904 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте