Гліб Канєвський Голова експертної організації StateWatch, Антикорупційна група РПР

Семочко і Валендюк – нові герої часів Порошенка

03 жовтня 2018, 10:38

Те що СБушник Сергій Семочко попри мільйонні статки та російські зв'язки призначений президентом Петром Порошенком керувати зовнішньою розвідкою – це не симптоми. Це – невиліковний діагноз системі державної безпеки, яку будували за програмою "Жити по-новому".

Мало хто знає, що до Семочка в зовнішню розвідку був працевлаштований недолюстрований прокурор, улюбленець Пшонки, Олег Валендюк. Останній нині призначений президентом на посаду керівника Служби безпеки України в м. Києві та Київській області замість того ж таки Семочка. Хоча вже давно мав бути зметений з державної шахівниці хвилею люстрації.Герой нашого часу Сергій Семочко

Ще раз. Офіс президента по черзі довіряв зовнішню розвідку, тобто ключовий орган в невидимій боротьбі з Росією, двом пристосуванцям, які неймовірно збагатилися на державних посадах. Якщо про мультимільйонера в погонах Сергія Семочка стало відомо на днях після розслідувань команди Дениса Бігуса. То про елітну столичну нерухомість матері Валендюка відомо давно.

І тепер питання до всіх тих органів безпеки СБУ та зовнішньої розвідки: чому ви не бачите всі ці маєтки і мільйони, які за лічені хвилини знаходять журналісти у відкритих реєстрах? А може ви просто не хочете їх бачити під страхом конфлікту з Адміністрацією президентам, куди по вечорам навідується Валендюк? Питання не риторичне і відповідь очевидна.

На жаль, саме такі як Валендюк і Семочко стали героями нашого часу. Саме риси наживи та пристосуванства допомагають таким "державним діячам" брати один пост за іншим в часи Порошенка.Герой нашого часу Олег Валендюк

Можна тільки здогадуватися як відчувають себе ті хлопці та дівчата, які за покликанням прийшли в органи безпеки хоробро боротися з ворогами. І б'ють російських диверсантів. І викривають російську контру. І потім... отримують в начальники Валендюка-Семочка. Мабуть через це і з'явилися копії російських паспортів дітей Семочка у мережі. Мабуть ще є чесні офіцери, які не збираються миритися зі свавіллям недалеких політиків.

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Yaroslav Znych _ 07.10.2018 14:26
IP: 35.235.226.---
Реалії сьогоднішнього дня. Тільки дурень так робить. Він – дурень? Ми – дурні? Вибори покажуть. Автору подяка!
Anatol Zubenko _ 07.10.2018 09:08
IP: 35.235.226.---
Я правильно зрозумів,що нашим СБУ і зовнішньою розвідкою керує...Путін? Щоправда, я й раніше про це здогадувався...
Індра _ 07.10.2018 08:21
IP: 94.76.81.---
Петька є молдавський жид і агент КГБ з студентських чсів, про що всім відомо. Всі його гопники разом з ним мають бути розтріляні, повішані, потоплені, забити електричним сртрумом та отруєні в газовій камері. Це можна буде зробити ввівши воєнний стан на пару тижнів пов сій країні. А наразі офіцери СБУ, яких автор називає чесними, мали б пришивати цю падаль прямо в їх робочих кабінетах. Способів є безліч. Наприклад, Семочка чи Валендюк застрелилися в своєму кабінеті, чи випадково захлинулися при умиванні в туалеті, а могли б ще й випасти з вікна... Та ми не чуємо про це! Чому? Бо в тій клоаці під назвою СБУ немає порядних совістливих офіцерів. Не тіште себе ілюзіями. Держава прогнила наскрізь і гине пришвидшеними темпами. Порятунок можливий лише при прямому правлінні Богом (правда, можливо ще раптом Мішель Терещенко стане президентом – в мене на вулиці на Печерську весь будинок вже хоче голосувати за нього на наступних президенстких виборах; а це 45 помешкань)
Ігор Смотренко _ 03.10.2018 22:22
IP: 46.149.80.---
Петр 1 и последний
meua _ 03.10.2018 19:23
IP: 93.72.11.---
Все просто: дерьмо липнет к дерьму.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter