Гліб Канєвський Голова експертної організації StateWatch, керівник проекту "Марлін"

Вистава на Банковій "Незалежні суди та "Мотор Січ"

07 серпня 2020, 13:19

На Банковій розпочали виставу з "незалежними" судами, аби легітимізувати китайських інвесторів в "Мотор Січ".

Головний глядач – США, які мають повірити, що ОПУ жодним чином не може вплинути на розірвання угоди між олігархом Богуслаєвим та китайською компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

Головні актори – Офіс президента, СБУ та Ярославський.

Центральний сюжет вистави розгортається навколо стратегічного підприємства "Мотор Січ", яке виготовляє двигуни для авіації.

Згідно з аналітичними висновками концерну "Укроборонпром", які лягли на стіл РНБО в часи Петра Порошенка, 80% вертольотів, вироблених у Російській Федерації, оснащено двигунами з біркою "Мотор Січ". У тому числі – гордість російського авіапрому, ударний вертоліт "Нічний мисливець".

Китаю теж потрібні фахівці "Мотор Січі" та конструкторська документація, яка десятиліттями розроблялася інженерами екстракласу спочатку Союзу, а потім незалежної України.

Але проти такої угоди США. У Вашингтоні вже давно проаналізували: якщо Пекін отримає потужності "Мотор Січ", то стане гегемоном у східному регіоні. Так як китайці створять власний бойовий гелікоптерний флот.

Без виграшу не залишиться і Росія, якій легше буде домовитися про співпрацю з Китаєм, ніж з Україною.

Проблемний договір між Богуслаєвим та китайською стороною Зеленський отримав у спадок від попередника. Але за рік не зробив нічого, щоб вийти із глухого кута.

Понад рік повністю підконтрольний Антимонопольний комітет не виніс жодного рішення у справі про концентрацію акцій китайською компанією... Хоча міг розірвати угоду.

Вже три роки СБУ розслідує "диверсію" під час продажу акцій стратегічного підприємства... Але жодних підозр у справі не оголошено.

І ось замість того, щоб поцікавитись про конкретні результати у справах АМКУ та СБУ, президент Володимир Зеленський звертається листом до прем'єра Шмигаля з вимогою зробити оцінку впливу продажу "Мотор Січі" на економічну безпеку. Хоча такі оцінки зроблені СБУ ще за часів Петра Порошенка.

А група DCH олігарха Олександра Ярославського заявляє, що буде розвивати "Мотор Січ" разом з китайською стороною.

На завершення прем'єр Денис Шмигаль повідомив, що доля "Мотор Січ" буде вирішуватися у судах.

Якщо зв'язати всі ці заяви до купи, то оголюється прихований контекст вистави.

АМКУ та СБУ в штучній комі.

Для США та громадськості в Україні підготували улюбленого олігарха Зеленського Ярославського як бірку Made in Ukraine на китайську угоду.

І власне сама угода буде освячена в самому "незалежному" українському суді.

Та головне – фахівці та технології "Мотор Січ" таки поїдуть до Піднебесної.

На тому і кінець українським національним інтересам.

Finita la comedia

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Rodion Velychenko _ 08.08.2020 10:28
IP: 93.74.227.---
Finita la comedia українським національним інтересам настала ще тоді, коли дозволили "червоному директору" Богуслаєву прихватизувати державне стратегічне підприємство. Коли це сталося? При Януковичу? При Ющенку?
Все інше – це лише наслідки цього факту. Без розслідування массового розкрадання держпідприємств власним же менеджментов наприкінці 1990х – початку 2000х, коли сам директор спочатку доводив своє підприємство до банкрутства, а потім приватизував його за виведені (вкрадені) звідти гроші, нічого не буде. АМКУ з цим точно не впорається, тут треба копати глибше, але ніхто цього не хоче, бо там були прихватизовані ледь не 90% держпідприємств і зараз приватні власники не захочуть цього перегляду.
Alex Kovtun _ 08.08.2020 07:45
IP: 91.199.93.---
Если с продажей мотор сич ещё сложно понять, удастся ли Украине защитить свои суверенные права как государства от влияния иностранных государств, то с Каневским все ясно, сделка прошла успеша, продался.UnitedStatesWatch
Log Log _ 07.08.2020 17:35
IP: 46.133.195.---
Егор Шконда – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области
"Сосиська" безграмотная, ты понятия не имеешь где ставятся точки, а где запятые.
Умственно отсталый дегенерат, который не держал в руках книги, возомнил
себя писателем. Пукай в церкви за копейку от Пригожина, это у тебя получается лучше.
Віктор Совщак _ 07.08.2020 14:28
IP: 188.163.12.---
Головний глядач – США, які мають повірити, ...А Медведчук каже що США нами керують як хотять... То хто розумніший Канєвський чи Медведчук? Чи мо обоє розумні чи навпаки?
\
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter