Віктор Коваленко Журналіст, PR менеджер

Вимагаю зірвати погони з генерала – брата Литвина

28 серпня 2009, 21:03

Нарешті я, як журналіст, докопався до суті – який бюрократ розлучив мене недавно із моєю дружиною. І ним виявився... рідний брат голови Верховної Ради України Володимира Литвина – Микола. Він є головою Державної прикордонної служби України. Я, як громадянин України, вимагаю зірвати погони з цього генерала Миколи Литвина, який своїм рішенням порушив Конституцію України і права людини!Сьогодні, 28 серпня англомовна газета України "Kyiv Post" надрукувала статтю "Іноземці потерпають в Україні від обставин і бюрократії".

Це якраз та необхідна журналістська відповідь на ту кричущу проблему, про яку я пару тижнів тому різко писав тут у блозі "Яка ж ти мама?", який дістав багато відгуків. (Я незабаром перекладу згадану статтю з "Kyiv Post" на українську і опублікую повністю в своєму блозі на "Українській правді").

Але вже зараз я мушу заявити, як громадянин України, що генерал Микола Литвин був, за деякими данними, ідеологом і лоббістом постанови Кабінету Міністрів України N445 від 6.05.2009, яка внесла зміни до "Правил в'їзду іноземців і т.д.", затверджених постановою Кабінету Міністрів України N1074 від 29.12.1995 р. Тому цей офіцер мусить бути позбавлений посади і з нього мусять бути зірвані генеральські погони за... зухвале порушення Конституції України і прав людини.

Йдеться про порушення державним службовцем високого рангу статті Конституції України N 51, яка стверджує, що "Сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою". Ви, Миколо Михайловичу, вивчили питання про необхідність воз'єднання сімей, перш ніж вводити нову "залізну завісу"?

Насправді, ідеологія, яку приніс у Державну прикордонну службу України Микола Литвин (при потуранні брата Володимира), полягає в тому, ЩОБ СТАТИ РЕКЕТИРАМИ ДО ІНОЗЕМЦІВ, БО ТІ ЗАВЖДИ МОВЧАТЬ, НЕ ХОЧУТЬ СВАРИТИСЯ З ДЕРЖАВОЮ. І тому державні рішення братів Литвинів направлені на заробляння грошей, де тільки можна. "На кордоні можна? – Прекрасно!"

Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин не думає про те, як треба в Україні вибудовувати розумну імміграційну політику. Бо він живе в "совковій" традиції влади – забороняти, обмежувати, дерти гроші, знущатися і... не нести за це жодної відповідальності.

У справжніх українських офіцерів має бути честь. І якщо хтось із них пішов проти народу – мусить нести відповідальність! Чи Вас, Миколо Михайловичу, у разі чого "прикриє" і "відмиє" впливовий братан?!

Нагадаю, що недавно голова Верховної Ради України Володимир Литвин з подачі брата Миколи запропонував стягати зайві гроші з усіх іноземців прямо на кордоні у вигляді якоїсь плати за в'їзд. Бо, як кажуть "Нєфіг шастать!". Цитата з В. Литвина: "Україна безвізовий режим ввела і нічого з цього не одержує..." Добре, що завдяки зусіллям журналістів і публічному розголосу, ця ідея братів Литвинів не була втілена в життя!

За моїми данними, як журналіста, зараз виношується інша ідея, як заробляти на іноземцях і туристах – НА ІМІГРАЦІЙНИХ КАРТКАХ ХОЧУТЬ РОЗМІЩУВАТИ РЕКЛАМУ. І ніхто у Державній прикордонній службі, в Кабінеті міністрів навіть не замислюється, що законодавством України ЗАБОРОНЕНО РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ В ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТАХ. Ну уявіть собі, що у паспорті громадянина України, у свідоцтві про народження буде міститися реклама якогось алкогольного напою?!!

Я вже навіть не згадую, що чинний голова Верховної Ради України Володимир Литвин (який зараз користується недоторканністю і послугами охоронців... за кошти платників податків, за наші з вами кошти...) може зовсім скоро виявитися замовником убивства українського яскравого журналіста Георгія Гонгадзе і може бути засуджений за кримінальний злочин.

От бачите, як два брата-акробата керують Україною!?:-)

Але хто цих братів-Литвинів повернув до влади і укріпив у ній? Правильно – Юлія Володимирівна Тимошенко! Задля чого вона пішла на це? Правильно: щоб самій утриматись при владі!

Утримається при владі ЮВТ далі? Я, як виборець, не певен.

Нагадаю, що згідно законодавства України зірвати погони з генерала в Україні має право тільки вищий офіцер, а це – головнокомандувач, себто Президент України Віктор Ющенко. Сподіваюся, що він прочитає свою ранкову пошту і мудро розгляне цю ситуацію.

ДОПОВНЕННЯ ДО БЛОГУ:

Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН переконаний, що буде наступним Президентом України. Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЛИТВИН сказав 29 серпня на брифінгу, перебуваючи в соляній шахті міста Соледар. Відповідаючи на запитання журналіста, якими будуть його подальші дії, якщо він стане Президентом України, В.ЛИТВИН сказав: "Чому "якщо"? Я ним буду. Я якщо ставлю цілі, я їх вирішую".

Моя оцінка: На жаль, ті цілі (а саме утриматись при владі, при "кормушці"), які ставлять перед собою брати Литвини, не мають нічого спільного з демократією, правами людини і суверенністю України, як такої. Це я стверджую, оскільки знайомий з Володимиром Литвином особисто...

Як жаль, що у нас на 18 рік незалежності до безмежної влади рвуться з "піною на губах" такі совкові, радянські бюрократи!!! Брати Литвини говорять одне, а тим часом підкилимно роблять геть інше! Популізм, суцільний популізм.

powered by lun.ua
Коментарі — 30
John_Dow _ 04.09.2009 18:48
IP: 72.28.80.---
Віктор Коваленко:
Насправді, це анкдотично спостерігати за спробами деяких останніх анонімних коментаторів "відмазувати" Миколу Литвина:-))) Серйозних аргументів на його користь так ніхто і не знайшов.

І дуже показово було сьогодні спостерігати, як після розмови з Ющенком, Володимир Литвин враз став говорити про... необхідність розпуску Верховної Ради:-))) Він раптом виступив о 18 годині по українському державному радіо, о 21 – на "5 каналі" з одними і тими ж тезами:-))) Невже Литвини вирішили зробити ставку на Ющенка?:-))) Ну-ну. Юлія Тимошенко втрачає... втрачає... втрачає...:-)))
ты смотри – трезвый. в кои то веки. бабки закончились?:):):)
Віктор Коваленко _ 04.09.2009 02:29
IP: 77.91.128.---
Насправді, це анкдотично спостерігати за спробами деяких останніх анонімних коментаторів "відмазувати" Миколу Литвина:-))) Серйозних аргументів на його користь так ніхто і не знайшов.

І дуже показово було сьогодні спостерігати, як після розмови з Ющенком, Володимир Литвин враз став говорити про... необхідність розпуску Верховної Ради:-))) Він раптом виступив о 18 годині по українському державному радіо, о 21 – на "5 каналі" з одними і тими ж тезами:-))) Невже Литвини вирішили зробити ставку на Ющенка?:-))) Ну-ну. Юлія Тимошенко втрачає... втрачає... втрачає...:-)))
John_Dow _ 31.08.2009 14:30
IP: 74.13.124.---
nitnatsok:
Автор зазначає, що він є помічником-консультантом народного депутата України.
.
А якщо автор не є? Хто ту бiографiю перевiряв?:):)
nitnatsok _ 31.08.2009 12:32
IP: 193.19.152.---
Автор зазначає, що він є помічником-консультантом народного депутата України.
Помічнику законотворця варто знати, що постанови Уряду не приймаються керівниками міністерств чи інших центральних органів виконавчої влади. Навіть якщо проект змін до цієї злощасної постанови Уряду внесено Державною прикордонною службою, то такі документи по-перше опрацьовуються 3-5 іншими зацікавленими центральними органами виконавчої влади, в тому числі й МЗС. По-друге отримують висновки Мінюсту (без позитивних не приймаються в КМУ) та вносяться на розгляд Кабміну за позитивними експертними висновками секретаріату Кабміну. Затверджуються на засіданні Уряду міністрами.
Осмомисл _ 31.08.2009 11:15
IP: 95.135.228.---
Автору ганьба!
всі його побудови викладені на тому, що хтось за чиїмись даними був лоббістом чогось там, а інший може виявитись кимось... А ще й Юлю сюди...Я є її повним антагоністом, але автор пише дурниці! З таким успіхом ми можемо стверджувати, . що за чиїмись даними, автор може виявитись маньяком -підофілом, що продає наркоту по школам та ночами ходить цвинтарями та ганьбить могили...
харківський _ 31.08.2009 10:07
IP: 92.113.141.---
Питання дуже серйозне, але автор сам несерйозно до нього поставився. Є певні особисті емоції, що виправдано, але є і купа заангажованих штампів із запасів дешевих політтехнологів, а подекуди і хамство. Це і нівелює гостроту поставленого на початку питання. Як на мене, офіцера зі стажем, доречніше було б змістити акценти. Вішати дохлих кішок на Литвина за те, що він виконує постанови Кабміну трохи недолуго. А от замислитися над "талантами" сімї Литвинів є сенс. До речі, є ще третій брат -Петро Литвин, очевидно, теж генерал, але в Збройних Силах. Прочитайте біографію М.Литвина і задайтесь питанням як може людина без блату стати генералом перескакуючи через посади і звання і це при тому, що закінчував не прикордонне училище. Це навіть не кумівство, а прямо монархія, коли царь саде своїх бояр на "злачні" місця пожиттєво.
John_Dow _ 31.08.2009 05:26
IP: 74.13.124.---
У всіх бідах пана Коваленка винуваті президент, премьєр-міністр і брати Литвини. В дзеркало давоно дивилися, пане Коваленко? Чи яке там в сраку зеркало, вже все давно пропито?!?
Сергій_Трегубенко _ 29.08.2009 19:25
IP: 95.133.129.---
Карлик:
Ты,урод фанатичный,когда перестанешь свое гавно писать в прессу?Ты мозохист или просто даун?Ты про себя расскажи,а потом про других праведные статейки пиши из которых говно так и льется.Возрадуюсь,когда такому дауну как ты кто-то голову оторвет,чтоб меньше говна в мире было.Ты в детстве не высрался достаточно,что бумагу загрязняешь и в монитор свой калл выкидываешь.
Здається, людину всеціло поглинуло почуття глибокої любові до Юлії Володимирівни. Як правило, воно саме подібним чином і проявляється.
Що ж, доброго вечора, Карлик. Радий Вас бачити.
Мабуть змінили Yuri_D... Жаль, хотів трохи з ним поспілкуватися.
Віктор Коваленко _ 29.08.2009 16:55
IP: 77.91.128.---
Yuri_D:
Коваленко, в мене таке враження, що вам з трегубенками гроші платять лише за негатив про Тимошенко.
Ні, ніхто не платить.:-) Нуль копійок.:-) Уявіть собі – я відстоюю свою громадянські права сам і безкоштовно!:-)

повернув цих братів до влади той єфрейтор чи сержант, кого Ви величаєте "вищим офіцером".


Віктор Ющенко за посадою є Головнокомандувач, незалежно від звання, яке він мав на момент інаугурації. Ви колись у законодавство заглядаєте, га?:-)

І хоч я в армії відслужив лише два роки лейтенантом
Ото, погано Ви, мабуть, служили. Серйозно. Я теж лейтенант (запасу).
Віктор Коваленко _ 29.08.2009 16:47
IP: 77.91.128.---
Адамович:
Тут повне нерозуміння природи нормативних актів.


Повірте, я був автором поправок до кількох законопроектів, які були втілені в життя і допомогли людям реально.:-) Тому з приводу нерозуміння природи нормативних актів – це до когось іншого... І до Вас, зокрема.

Когось "розлучили" з дружиною, яка при укладенні шлюбу говорила: " І тільки смерть розлучить нас!". Чи не говорила?


Чин вінчання, Таїнство подружжя: "І обоє їх в одне злучив... і прилучиться до дружини своєї, і будуть двоє, як одне тіло; і кого Бог злучив, людина нехай не розлучає"

Так от – генерал Микола Литвин пішов не тільки проти закону, він пішов проти волі Божої! І буде за це покараний 100%. В нього є шанс – терміново піти до церкви, сповідатися, причаститися і скасувати своє помилкове рішення.
Yuri_D _ 29.08.2009 16:45
IP: 95.134.100.---
Коваленко, в мене таке враження, що це я Вам нагадав, що вам з трегубенками гроші платять лише за негатив про Тимошенко. Тому й поспішно письнули доповнення
Але хто цих братів-Литвинів повернув до влади і укріпив у ній? Правильно – Юлія Володимирівна Тимошенко!
Щодо ваших "правильно" – це ви кому – дітлахам-першокласникам? Так вони ще виборчого права не мають! Бо насправді (якщо є чим подумати) повернув цих братів до влади той єфрейтор чи сержант, кого Ви величаєте "вищим офіцером". І хоч я в армії відслужив лише два роки лейтенантом, але такій людині не довірив би навіть командувати відділенням в своєму взводі.
zuof8 _ 29.08.2009 15:52
IP: 91.124.69.---
Ющенко – "вищий офіцер"? Ну Ви, пане, і відчебучили!
"Країні потрібен Литвин!" Ну може й потрібен. А брати-генерали Петро та Микола на додачу? "В нагрузку", так би мовити?
Хто там про хабарі з застав писав?...
Віктор Коваленко _ 29.08.2009 15:19
IP: 77.91.128.---
bob222:
слишь, Вітьок. аткрой для сібя Твіттер, там пагаварім
Мій Твіттер давно існує. Приєднуйтесь: http://twitter.com/VKovalenko
Віктор Коваленко _ 29.08.2009 13:54
IP: 77.91.128.---
Сергій_Трегубенко:

І третій варіант. Почати методично і послідовно відстоювати свої громадянські права. Що, до речі, Віктор Коваленко і робить.
Дякую Вам, Сергію, за підтримку! Ми спільними зусиллями змусимо цю владу поважати права людини.
Yuri_D _ 29.08.2009 11:42
IP: 95.134.69.---
Сергій_Трегубенко _ 29.08.2009 08:50
п.Трегубенко, жирний шрифт аж ніяк не додасть вагомості Вашим пустопорожнім порадам і фантазіям, від яких віддає Кампанелою чи Томасом Мором.
І третій варіант. Почати методично і послідовно відстоювати свої громадянські права...
Ви забули про найбільш реальний. В корумпованій системі, де громадянські права лише на папері, – вибір політичних сил і лідерів, спроможних реформувати систему, є набагато ефективнішим способом боротьби, ніж поодинокі записи в книгу скарг і пропозицій.
Чиї "права" відстоюєте Ви – очевидно навіть з того, що в Вашому коменті більшість речень присвячена куськанню Тимошенко. Адже в нинішній реальній ситуації очевидно, що агітація "проти Тимошенко" або "проти всіх" еквівалентна агітації за маріонеткового Януковича (Яценюк, Ющенко такі ж, але непрохідні), що насправді означає пролонгацію гнилої кучмо-ющенківської системи беззаконня і безвладдя ще на невизначений термін.
Сергій_Трегубенко _ 29.08.2009 08:50
IP: 95.133.204.---

Коли виникає якась проблема, ну от як у Віктора Коваленко, то є декілька варіантів поведінки.
Перший, це спробувати забути, мовляв, може само розсмокчеться.
Другий, зайти якогось стовпа. Чи у вигляді пам'ятника Леніну, чи звичайного з написом "Вона працює!". Впасти перед ним на коліна і почати прохати тієї справедливості, за котру варто боротися, а не прохати.
І третій варіант. Почати методично і послідовно відстоювати свої громадянські права. Що, до речі, Віктор Коваленко і робить.
Крім того, подібні проблеми повинні обговорюватися публічно. Бо тут ми (крім зомбованих звісно) будемо думати про те, як наше життя зробити зручним. А та несправедливість, що засіла у владних кабінетах, думає тільки про одне – як обідрати народ, частину коштів пустити собі на платтячка, а частину роздати людям у вигляді подарунків від влади до виборів.
І замість того, щоб нападати на Віктора Коваленко, давайте запросимо сюди братанів Литвиних, нехай пояснять, що і навіщо роблять.
Адамович _ 29.08.2009 07:47
IP: 91.124.64.---
А брати Литвини – звичайні маргінали і "Ім'я їм – легіон" у нашій владі.
Адамович _ 29.08.2009 07:45
IP: 91.124.64.---
Нарешті я, як журналіст, докопався до суті
Який фахівець – така і суть!
Адамович _ 29.08.2009 07:37
IP: 91.124.64.---
Я не бачу тут PR менеджера. Тут навіть не чорний ПіеР. Тут повне нерозуміння природи нормативних актів. Когось "розлучили" з дружиною, яка при укладенні шлюбу говорила: " І тільки смерть розлучить нас!". Чи не говорила? Генерал прикордонний (В.Литвина не сприймаю) має діяти за принципом: " Палочки мають бути попиндикулярні", а не філософією займатись!
sergm _ 29.08.2009 02:32
IP: 93.74.75.---
А де ж знаменита "ср..."???:-)
Чопік _ 28.08.2009 22:55
IP: 194.44.241.---
___Шо,опять?!!!
bob222 _ 28.08.2009 22:53
IP: 85.249.223.---
слишь, Вітьок.

мая панімай, шо ти даражіш Прітуловскім блогом, і вряд лі напішеш тут.
но всьо равно, раз ти наєхал на младшєнького Літвіна, прітула тєбє нє прастіт.

так можєт пара асваївать інтєрнєт
аткрой для сібя Твіттер
там пагаварім

а то ето навєрна мой паслєдній пост
прітуліни шавкі нє спят...

чіірс:)
Віктор Коваленко _ 28.08.2009 22:47
IP: 77.91.128.---
bob222:
кагда Валодя Літвін парол Прітулу
Знаешь, чувак, я тебе отвечу таким образом. Я знаю Алену Притулу с 1994 г. Надеюсь, понятно?
bob222 _ 28.08.2009 22:43
IP: 85.249.223.---
слишь, Вітьок.

біть по братєльніку шарашо, а вот хватіт лі у тібя боллз ударіть по "самому".
я панімаю, ти в 2000-м, кагда Валодя Літвін парол Прітулу, ти под стол хаділ.
тагда паспрашівай старшіх таваріщєй.
і раскруті любовний трєугольнік – Гія, Альона, Валодя.

вот гдє таітся тайна убійства Гангадзе, е нє какіє то палітічєскіє інтрігі.
ганна-ахметова _ 28.08.2009 22:32
IP: 93.72.158.---
werassa:
Так шо, вже МАМА невинувата? Винуватий ПАПА або БРАТИ?
- стопроцентово!
добре, що ПАПА не читає УП і не встиг відлупцювати МАМУ, може ще встигне зірвати погони з одного з БРАТІВ і засадити до кічі другого
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter