Іван Крулько Народний депутат України

"БАТЬКІВЩИНА" РОЗПОЧИНАЄ ПІДГОТОВКУ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ ЩОДО РОЗПРОДАЖУ ЗЕМЛІ

05 березня 2020, 19:48

Учора на позачерговому засіданні Верховної ради ми так і не почули від президента та його нового уряду позиції щодо ринку землі.

Хоча, перше, що мав би зробити парламент, констатуючи помилки попереднього уряду – це зупинити розгляд закону про розпродаж сільгоспземлі, відкликати його і розробити принципово новий законопроект, який відповідатиме національним інтересам України і розвиватиме фермерство, а не знищуватиме його.

За останніми соціологічними опитуваннями, понад 70% громадян України проти розпродажу української землі. Але влада цього не бачить і не чує. Хоча першою обіцянкою Президента у передвиборчій програмі було "народовладдя через референдум".На жаль, замість реалізації курсу, як виводити Україну із кризи та робити її багатою і сильною, ми побачили єдине бажання і ціль – якнайшвидше "продавити" своєю більшість недолугий закон про ринок землі і пустити з молотка національне багатство.

Чекати, що влада отямиться, більше не можна!

"Батьківщина" розпочинає збір підписів на проведення Всеукраїнського референдуму проти розпродажу землі.

Постановою Верховного Суду України від 25 жовтня 2019 року підтверджено, що після скасування останньої редакції закону про референдум, почав діяти закон про референдум від 3 липня 1991 року.

"Як вірно зазначено судами, рішенням Конституційного Суду України від 26 квітня 2018 року у справі N4-р визнано таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), Закон України "Про всеукраїнський референдум" від 6 листопада 2012 року. Аналізуючи техніку з відновлення попередньої редакції нормативно-правового акту, яка застосовується Конституційним Судом України, суди дійшли вірних висновків про те, що з дати прийняття вказаного рішення Конституційним Судом України відновив свою дію Закон України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми" від 3 липня 1991 року".

Тобто сьогодні є механізм прямого народовладдя. Проводити референдум можна!

Закликаємо всіх небайдужих українців, опозиційні партії, аграрні асоціації, фермерів, місцеві ради долучитися до організації всенародного голосування відповідно др чинного Закону "Про всеукраїнський та місцеві референдуми".

Захистимо наше право розпоряджатися власною землею! Захистимо наше майбутнє!

Зробимо міжнародних спекулянтів і їхніх маріонеток разом!

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Александр Черных _ 07.03.2020 21:02
IP: 94.244.158.---
Народная мудрость гласит-:"Для каждого мудреца довольно простоты."
Для начала Тимошенко и ее партия пусть добьется исполнения воли народа на прошлом всеукраинском референдуме,если она так печется об украинском народе.А то,как-то за все прошедшие после этого референдума годы,она со своими однопартийцами по этому поводу молчат,как рыбы.Вот тогда можно будет и подумать об искренности их намерений.А пока все от лукавого.
И немного логики.Если,как заявляет Тимошенко,75% населения против продажи земли,то кто же ее будет продавать?Зачем же тогда выдавать желаемое за действительное?
Интересно, что на это ответит автор?
Влад Дорошенко _ 07.03.2020 19:25
IP: 93.72.24.---
Зараз земля державна (в кишені у чиновника) і в тіньовому порядку служить наживою олігархам і їх слугам. В наших магазинах: китайський часник, узбецька цибуля, багато єгипетської і білоруської картоплі, фрукти практично всі імпортні. Укр картопля часто бита – в тріщинах. Укр гречка по 28 грн/кг (дорожча імпортного рису) = нема кому вирощувати гречку, бо гонять зернові з комбайна вагонами за рубіж.
Оце все хоче залишити Тимошенко. "Бореться" за фермерів, продукції котрих в укр магазинах не бачили і не побачимо. А фактично хоче продовженя вивозу сільгосп сировини (через Кіпр) олігархами, що давно тримають в тіні за копійки укр замлю.
Бореться за фермерів (у США в аграрному секторі працює 1,5% населення всієї країни), а укр промисловість падає = нікого не цікавить, Тимошенко байдуже.
Типошенко = другий Тягнибок.
Віктор Совщак _ 05.03.2020 20:25
IP: 188.163.12.---
Лозунг "Зробимо міжнародних спекулянтів і їхніх маріонеток разом!", а також видозмінені лозунги --Вся власть советам – Земля крестьянам кажуть про комуністичний нахил в політсилі Батьківщина" Але коли це Тимошенко стала замість Симоненка нет помітив.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter