Іван Крулько Народний депутат України

Україна зможе стати організатором Всесвітніх Універсіад і Гімназіад

12 липня 2020, 15:54

Днями Президент України підписав закон N2077 "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту", авторства народних депутатів від "Батьківщини" (Крулька І.І., Кожем'якіна А.А., Лабунської А.В., Цимбалюка М.М.).

Цей закон передбачає підтримку вітчизняного студентського та учнівського спорту, у тому числі фінансову, перехід від пострадянської до європейської моделі організації студентського та учнівського спорту.

Зокрема, документ упорядковує та узаконює діяльність і статус Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту, що є всеукраїнськими громадськими об'єднаннями, визнаними Міжнародною федерацією університетського спорту (FISU) і Міжнародною федерацією учнівського спорту (ISF).

Вони прирівнюються до Національного Олімпійського Комітету та Національного Паралімпійського комітету України, але у студентському та учнівському спорті. А, отже, зможуть спільно із національними спортивними федераціями займатись відбором і підготовкою українських молодих спортсменів до міжнародних змагань, пошуком фінансів під це, організацією поїздок за кордон та різноманітних змагань, у тому числі міжнародних, в Україні.

Раніше вони були дещо обмежені у своїх можливостях, маючи розгалужену мережу по всій Україні.

З прийняттям же закону Спортивна студентська спілка України та Українська федерація учнівського спорту зможуть залучати різноманітну підтримку, у тому числі фінансову, від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів освіти, установ, підприємств, організацій державної та комунальної форм власності відповідно до закону про організацію і проведення спортивних заходів, включених до державних програм з розвитку фізичної культури і спорту.

А також організовувати різноманітні міжнародні змагання серед студентів та учнів в Україні – Чемпіонати Європи та світу, Всесвітні Універсіади та Гімназіади.

Усе це дасть додаткові стимули для розвитку різних видів спорту серед молоді в України, залучення інвестицій у вітчизняну спортивну інфраструктуру. А також сприятиме вихованню здорового способу життя, патріотизму, вивченню іноземних мов серед молоді, налагодженню дружніх відносин між учнями і студентами з різних частин світу, відкриттю світу для української молоді та України – для зарубіжної молоді, розвитку волонтерства.

Крім того, це підвищуватиме імідж України у світі, адже фактично наша держава зможе на повну влитись у міжнародний університетський та учнівський спортивний рух, який часто є певним трампліном до спорту великих досягнень.

Українська молодь, яка брала участь у великих міжнародних змаганнях за кордоном за участі спортсменів з 50-100 країн світу, жила у спортивних студентських містечках, де всі – велика спортивна родина, відкрила для себе Європу, знає, який заряд і стимул для розвитку себе і країни, це дає!

Вірю, що спортивна і мобільна молодь сьогодні – це здорова та успішна нація завтра!

powered by lun.ua
Коментарі — 2
Влад Дорошенко _ 03.08.2020 12:28
IP: 94.158.95.---
Будуть гмназіади, як Крулько верне міліарди від скруток.
Рєдкая птіца долетит до сєрєдіни Днєпра
Рідкий топчиновник не очманіє від безмежних можливостей:
організації будь-чого за держкошти та дерибану держбюджету, купівлі ОВГЗ, написання законів під свої забаганки чи своїх олігархів, виводу грошей на офшори чи Кіпр, величини теплої ванни, в якій його триматимуть підлеглі.
САНДРО _ 12.07.2020 20:18
IP: 91.224.24.---
"А також організовувати різноманітні міжнародні змагання серед студентів та учнів в Україні – Чемпіонати Європи та світу, Всесвітні Універсіади та Гімназіади."

"Вірю, що спортивна і мобільна молодь сьогодні – це здорова та успішна нація завтра!"

Пане Крулько!
Вас поздоровляю!
Ваші проекти та рішення- це те що потрібно країні у цей час!
Супер просто!
Проблем більш нема, все Ок!

Ви мене просто дивуєте, і як би Ви особисто і ви, як Батьківщина не намагалися бути сильними та впевненними- пісец подкрадається дуже швидко.
І на виборах у жовтні Ви шо будете розповідати збіднілим виборцям- про гімназіади, а що це таке взагалі чи їм цікаво!
А в жовтні очікується другий раунд реваншу після першого з перемогою Слуг, а потім є небеєпека, що все буде ОПЗЖ.
Ще раз поздоровляю!
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter