Аксинья Куріна Кінознавець, журналіст, учасник громадських рухів "Стоп цензурі!", ЧЕСНО

Почему "молодые политики" поддерживают кандидата с неонацистской идеологией?

08 жовтня 2014, 17:09

Отсутствие политических убеждений – одна из самых печальных особенностей нашего времени. Позиция "за все хорошее, против всего плохого" – часто оборачивается элементарной неспособностью к различению социально-опасных явлений. В этом отношении вполне репрезентативно мнение "молодых политиков", подписавших заявление с требованием согласовать в округах кандидатов от демократических партий. Цель вполне достойная – не пустить коррупционеров в новый парламент, но по факту в результате, скажем так, ценностной неразборчивости, единым кандидатом от демократических партий в 217 округе может стать человек ценности демократии решительно отрицающий:

"З принципу Соціальності випливає наше повне заперечення демократії та лібералізму, які породжують розбиттгя Нації на ізольовані одиниці та владу сірого натовпу над видатними особистостями (охлократію)."

Или вот еще достойная внимания "молодых политиков" цитата:

"Українці – це частина (причому одна з найбільших і найякісніших) європейської Білої Раси. Раси-Творця великої цивілізації, найвищих людських досягнень. Історична місія нашої Нації у це переломне сторіччя – очолити й повести за собою Білі Народи всього світу в останній хрестовий похід за своє існування. Похід проти очолюваного семітами недолюдства".

Мне говорят, что автор этих строк командир батальона "Азов" Андрей Билецкий – герой, ну а с его взглядами неудобно получилось, поэтому о них лучше промолчать, со временем поумнеет, перерастет, и т.д. Призыв к замалчиванию – опасное заблуждение, потому что неспособность или нежелание демократических сил размежеваться и дать оценку подобного рода идеологии, приводит к дискредитации Украины на Западе и по полной программе используется в информационной войне, которую ведет РФ против нас в ЕС. Патриотам-горячим головам, утверждающим, что неважно что они там про нас думают, отвечу сразу: без поддержки Запада Украина не выстоит. Наша цивилизованность – это залог нашего выживания.

Да, мы знаем, что ультраправые не пользуются поддержкой украинцев, они маргиналы, но обескураживает сам факт поддержки кандидата в ВР с такой позицией со стороны людей, которые декларируют свою поддержку европейского выбора Украины.

Советник губернатора Таруты умнейший Алексей Ковжун дал британской The Guardian успокоительный комментарий по-поводу взглядов бойцов батальона "Азов":

"The views of some of them is their own affair as long as they do not break the law," said Kovzhun in written answers to questions. "And the symbol is not Nazi. Trust me – some of my family died in concentration camps, so I have a well-developed nose for Nazi shit."

Ок, символика батальона "Азов" это не то, что мы подумали, не нацистский "волчий крюк", но вот этот вот текст, если это не nazi shit, то что это тогда такое?

Андрій Білецький

Український расовий Соціал-Націоналізм – ідеологія Організації "Патріот України"

"Патріот України" – це бойова організація, що сповідує ідеологію Українського Соціал-Націоналізму. Наше завдання -боротьба за створення потужного Соціал-Націоналістичного руху, що охопить собою всю Націю і здобуде владу в Державі.

Основною містичною ідеєю Соціал-Націоналізму є витворення, замість купи розрізнених індивідуумів механічно об'єднаних назвою "українці" та наявністю українського паспорта, Національної надспільноти – єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей – фізично, інтелектуально й духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини – Надлюдина.

Соціал-Націоналізм спирається на ряд основоположних принципів, що чітко вирізняють його серед інших правих рухів. Це своєрідна тріада: Соціальність, Расовість, Великодержавність.

І. Соціальність. Ми змагаємо до створення гармонійної Національної спільноти. Ми стверджуємо, що різка соціальна розмежованість призводить до загнивання й розпаду Духу національної спільноти, а також до плекання егоїзму. Ми не відмітаємо існування багатих (за умови, якщо матеріальні цінності здобуті ними чесною та соціально-корисною працею), але відкидаємо можливість існування бідних. Кожен Українець без уваги на характер виконуваної роботи повинен мати гідний соціальний статус і матеріальне забезпечення. "Соромно бути бідним у багатій країні, ще більш соромно бути багатим у бідній країні".

З принципу Соціальності випливає наше повне заперечення демократії та лібералізму, які породжують розбиттгя Нації на ізольовані одиниці та владу сірого натовпу над видатними особистостями (охлократію). Замість цього ми висуваємо ідеї Національної солідарності, природньої ієрархії та дисципліни, як основи нашого нового суспільства. Не "демократичне голосування" юрби, яка не може дати ради власному життю, не те що життю Держави, а природній відбір найкращих представників Нації – природжених вождів-провідників. Той, хто вважає, що подібна система влади є неприйнятною, нехай подумає, а чи прийнятна сучасна владна система, за якої проститутка й академік мають рівне право голосу, де здеградований наркоман або педераст однаково цінується на виборах із командиром танкової дивізії. Люди від природи народжуються з різними здібностями та можливостями і тому найбільше щастя людини – коли вона знаходить власне місце в Національній ієрархії та сумлінно виконує своє життєве завдання.

ІІ. Расовість. Весь наш націоналізм ніщо – замок на піску, без опертя на фундамент крові, фундамент Раси. Традиційному (післявоєнному, постоунівському) націоналізму притаманно ставити воза поперед коня – заявляти, що Нація це мовний, культурний або територіально-економічний феномен. Ми, безумовно, не відкидаємо значення духовного та культурно-лінгвістичного чинників, а також територіального патріотизму. Але, на наше глибоке переконання, все це – лише похідні від нашої Раси, нашої Расової природи. Якщо Українська духовність, культура та мова унікальні, то це тільки тому, що унікальною є наша Расова природа. Якщо Україна – земний рай, то лише тому, що наша Раса перетворила її на нього.

Відповідно, лікування нашого Національного організму необхідно починати з Расового очищення Нації. І тоді в здоровому Расовому тілі відродиться здоровий Національний Дух, а з ним культура, мова і все інше. Крім питання чистоти, ми повинні звернути увагу також на питання повноцінності Раси. Українці – це частина (причому одна з найбільших і найякісніших) європейської Білої Раси. Раси-Творця великої цивілізації, найвищих людських досягнень. Історична місія нашої Нації у це переломне сторіччя – очолити й повести за собою Білі Народи всього світу в останній хрестовий похід за своє існування. Похід проти очолюваного семітами недолюдства.

ІІІ. Великодержавність. Ми заміняємо гасло "Незалежна Україна" гаслом "Велика Україна". Українці – Нація з давньою імперською історією. Упродовж свого існування Українці мали щонайменше дві наддержави – Велику Скіфію і Київську Русь. Завдання нинішнього покоління створити Третю імперію – Велику Україну. І це питання, як не дивно, не стільки політичне, скільки біологічне. Будь-який живий організм у природі стремить до розширення, розмноження, збільшення. Цей закон універсальний і для інфузорії-туфельки, і для людини, і для Нації-Раси. Зупинка, припинення розвитку означає в природі згасання – смерть. Гальмування зросту чисельності населення приводить до біологічної смерті Нації, припинення політичного розширення і занепаду Держави. Тисячі разів ми чули стенання псевдо-націоналістів про пригноблення нас поляками й Москвою, їх прокльони на адресу імперій. Соціал-Націоналізм не такий, він стверджує – якщо ми сильні, то ми візьмемо все, що належить нам за правом і навіть трохи більше, ми побудуємо свою Наддержаву-Імперію – Велику Україну, яка буде законною правонаступницею Скіфської та Києво-Руської імперій. Якщо ж ми слабкі, то нам і місце серед підкорених помираючих народів. Тому що така Природа! Вибір за нами!

Таким чином, Соціал-Націоналізм піднімає на щит усі давні Українські Арійські цінності, забуті в сучасному суспільстві. Тільки їх відродження і втілення в життя групою фанатичних борців може призвести до остаточної перемоги Європейської цивілізації у світовій боротьбі.

На цьому стоїмо, і не можемо інакше!

Слава Україні!

Оригинал здесь

powered by lun.ua
Коментарі — 244
Іван Півторак _ 07.04.2017 16:56
IP: 77.121.111.---
Степан Фаріон:
А ця дурепа ще виступає проти білої раси. Расистка.

Білецький за білу расу, а ця Аксінья – проти. То хто з них расист? Аксінья!
Іван Півторак _ 07.04.2017 16:54
IP: 77.121.111.---
Аксінья, пішла ти нах*й зі своїм "антирасизмом", "антинацизмом" і лібералізмом. І коли тебе зґвалтує купка "нещасних сирійських біженців", тоді згадаєш слова Білецького.
Anton Varnava _ 26.05.2015 13:58
IP: 93.77.120.---
Не вийшло у автора дискредитувати Андрія) Він пройшов до Верховної Ради і зараз на передовій захищає нашу державність, а журналісти тільки й можуть строчити заказуху, дискредитуючи справжніх патріотів України. Слава Білецькому! Слава полку "Азов"!
Leonid Tonkovyd _ 24.10.2014 10:37
IP: 94.76.66.---
Alex Kovelsky:
Автор, не плутайте нацизм із націоналізмом! Звісно, шкода, що Білецький пише тексти так, що людям із слабким мозком вони можуть здатися схожими на нацистські... Але то не його проблема!
А, ну, так! Він же, напевне, ВЕЛИКИЙ! Тож, не його проблема, що йому бракує інтелекту писати так, щоб його не розуміли не так.;)
Leonid Tonkovyd _ 24.10.2014 10:31
IP: 94.76.66.---
Люди, а давайте подякуємо героєві Білецькому за геройство, та й подумаємо, чи подобалося б нам жити в державі, де панує та ідеологія, де "великодержавність", "расовість", "надлюдина" і "недолюдство"?...
Великодержавність кровожерна. Вона не задовільняється обороною.

Великодержваність – це те, за що я ненавиджу російську імперію. Я не хочу, щоб моя рідна країна перетворилася в ТАКЕ.

Расовість – це те, що поділить людей, в тому числі українців, на сорти. Враховуючи історію етногенезу українців, це привід для "вибраковування" будь кого. І це ставить українців у ганебну та огидну зверхню позицію перед гідними поваги людьми інших рас. Не хочу такої ганьби для українців.

"Надлюди" та "недолюди" – це взагалі просто сміх людям. Гординя в самозабутті.

Геройство геройством, а перетворювати на ідеологію держави подібну маячню хворої гордині – вибачте, я пас.
Robin Spaeth _ 23.10.2014 16:50
IP: 74.125.18.---
Все вірно сказав Білецький. Голосуватиму за нього.
Robin Spaeth _ 23.10.2014 16:29
IP: 74.125.18.---
rabun:
я вас розчарую, шановний талмудист.
"В самому розумінні іудеїв" 10 заповідей відносяться тільки до них.
не вкради – значить "не вкради в єврєя"
і дальше по тексту...
красти, вбивати, трахати жінку сусіда гоя – це богоугодне діло.

і так вся біблія, рядок за рядком
100% правда.
Roman Puzhnyak _ 22.10.2014 22:56
IP: 74.125.19.---
I believe Ukraine will step on the path to a strong, prosperous state only if more true patriots like Biletskii will enter parliament and other branches of government. Only the people who care for the future of Ukraine and its nation are capable of making the necessary changes for the better. Needles to say none of the "liberal" or "conservative" parties today or for the past 23 years care of what happens to Ukraine. The oligarchs (most of whom are not Ukrainians as is well known anyway) who finance these "liberal" parties and the author's think tank, what to continue plunder Ukraine – not build a strong state for all.
Mark Shlemazl _ 16.10.2014 03:37
IP: 74.125.183.---
Наконец-то нашелся смелый и честный журналист.

Аксинья – молодец. Всем, кто пишет на политические темы в Киевских газетах и берет интервью у Билецкого/Однороженко, при этом прикрывая их идеологию – стыд и срам.
Анна Черкасова _ 15.10.2014 12:52
IP: 37.73.238.---
Все вірно сказав Білецький. Дякую авторці блогу, що відкрила мені мого однодумця.
Bogdan Stashinsky _ 14.10.2014 15:01
IP: 74.125.18.---
"Слава Украине!" -"Sieg Heil!" Только так и "пэрэможэте")))
Степан Фаріон _ 14.10.2014 11:19
IP: 194.44.203.---
Тупорила україноненависницька курка. Головний принцип демократії, для курки – ігнорування державної мови, неповага до справжніх героїв.
А українську мову вивчити і розмовляти нею – "ну єта излишєства".
Воно забуло анекдот, який закінчується словами: "краже б ти українську мову вивчила...."
Александр Прачёв _ 13.10.2014 18:04
IP: 74.125.17.---
А чего Вы все так всполошились? Обижают героя? Ну, да – он герой. А что герои не могут иметь не правильные представления? Могут. Собственно об этом и говорит автор.
Ни кто не преуменьшает заслуги Билецкого, но это факты. Идеология "Патриота" неонацисткая. Дело ведь не в атрибутике, отсутствии нацистских приветствий и не поклонению Гитлеру.
Нацизм от национализма, а тем более традиционного украинского национализма Степана Бандеры, отличает прежде всего расизм. В украинском национализме все ЛЮДИ, кто поддерживает национальное государство и борьбу националистов за Украину – побратимы. Без разницы – негры, желтые, евреи, арабы, да хоть питекантропы-эректусы. В украинском традиционном национализме нет теории белой расы. Поэтому когда Бандеру называют нацистом я ржу в морду лица.
Идеология Билецкого это совсем другое и тут нельзя отмахиваться – автор совершенно внятно и правильно высказывает беспокойство. Украина многонациональное государство, здесь живут не только украинцы.
Федір К _ 13.10.2014 00:55
IP: 93.127.39.---
Госпожа Курина, а еще командиры призывают бойцов сломать хребет (откровенный садизм) рашистской мрази (отпетый шовинизм), уничтожать нещадно колорадских иуд (зверское отношение к насекомым и оголтелый антисемитизм), продавших свою землю иностранному оккупанту (притеснение малого и среднего бизнеса), а также дать жесткий отпор кацапскому агрессору (ксенофобия) и свернуть шею плешивой кремляди (неприкрытый фашизм).
Сидя в тёплом кресле, легко забыть, что где-то там иностранные войска бомбят украинские города, расстреливают из градов украинских граждан на мелкие ошмётки, а их местные выплядки режут животы, выкалывают глаза, отрезают руки с украинскими татуировками.
"Самое важное" сейчас- поймать за язык и гневно клеймить украинских комбатов, живущих во фронтовых скотских условиях и подставляющих свою голову под вражеские пули.
Скажу таким чистоплюям очень-очень вежливо: "Аксинья, иди ты в жопу!" Все, кто воюет против захватчика моей земли- мои братья и я буду за них голосовать!
Jurko Ze _ 12.10.2014 18:59
IP: 91.196.193.---
A ce, vyxodyť, zovsim NE nacyzm, a sucilna tołerancija, tak?
"Po blackomu ukropovskomu xutoru, załpom – aǧoń!" – vydyvo:
youtube.com/watch?v=zynAW-EmHvM
Михайло Кирик _ 12.10.2014 14:03
IP: 91.124.91.---
Євген, Харків:
Такі як Білецький – ВОЮЮТЬ В АТО, ЗАХИЩАЮТЬ НЕНЬКУ УКРАЇНУ, і привести можуть тільки до ЗВИТЯГИ!
Йди з луґандонами погавкай.
Михайло Кирик _ 12.10.2014 14:00
IP: 91.124.91.---
Викликає посмішку ця писанина...а аффтару потрібно звернутися до психіатра...мерщій і негайно.

До речі, маленька довідка для аффтара: З 1992 року в УКРАЇНІ ЛУГАНДОНСЬКО-ОКУПАЦІЙНИЙ ЯЗИГ Є НЕ ОБОВ'ЯЗКОВИМ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ.
Аффтар – ти ШОВІНЮГА СРУЗЗГАЯ?.
Jurko Ze _ 12.10.2014 11:21
IP: 91.196.193.---
V narodi pro "take" kažuť – tupa kurka.
Abo šče gostriše: na "pE" počynajeťsja, na "zda" zakinčujeťśja;))))
Max B _ 11.10.2014 21:41
IP: 74.125.18.---
""учасник громадських рухів "Стоп цензурі!", ЧЕСНО""

Аксинья Куріна

Аксиніє, Пукін стверджує, що Україна, як держава ніколи не існувала. Це не рашнацизмом?

Тому й підтримують молоді політики молоді думки. А Ви на фото теж не скидаєтесь на ретрограда)
Luka Lukich _ 11.10.2014 21:39
IP: 176.36.141.---
А кому цікава думка курки, тупої настільки, що за кілька десятків років проживання в країні не спромоглася оволодіти мовою цієї країни?
Світлана Михалюк _ 11.10.2014 20:59
IP: 78.159.63.---
Євген, Харків:
Нащо ви ще Шевченка сюди приплели, чи так "к слову". Щоб ви знали -то якраз Шевченко і був найбільшим українським націоналістом, написавши "в своїй хаті- своя правда, і сила, і воля". Так що попустіться трохи і більше читайте Шевченка, може допоможе!
Євген, Харків _ 11.10.2014 19:39
IP: 109.86.177.---
Боже, яка патологічна гидота, ці націонал-соціалістичні зойки! Оригінал читати не варто, та й не зможу. Досить і цитат. krasota, Radist2010, Світлана Михалюк та інші: вам потрібен експеримент, до чого можуть довести народ, країну чи, якщо вам ближче і рідніше – НАЦІЮ, такі як Білецький? Так він уже був, але ж для вас це було давно і не переконує: 3-й Райх. Такі люди, як Тарас Шевченко, для вас застарілі, а ікони насправді не говорять і ніякі сльози у них ніколи не течуть. Втім, слава Богу, ні чорта у ваших ідіотів націонал-соціалістів не вийде. Не вийде, розумієте? А стосовно Колесніченка со товаріщі скажу так: протилежності сходяться. Хоча такі, як Білецький воюють зараз проти московської сарани і забамбулених нею донецьких, майбутня загроза від них не менша, коли не більша. Хоча прівнювати, яке зло більше, не можу, бо що небезпечніше: ураган, чи землетрус?
Анатолій Кириченко _ 11.10.2014 12:29
IP: 212.80.63.---
Radist2010:
Може тому, що він воює, та захищає право таких як Ви Аксиния, писати тут коментарі. Стосовно поглядів, то дійсно треба судити по ділах, за цей період у багатьох думки змінилися, навіть правий сектор почав заступатися за російськомовних патріотів.
Як не крути саме націоналісти зараз захищають україну, ліберали та пацифісти тільки тікають швидко.
Правий сектор ніколи не виступав проти когось, ПС як і більшість українських націоналістів виступають за Україну. І хто розділяє ці погляди, то він з нами. А хто проти України, то що він на нашій землі робить? Так завжди було у нашого народу, у козаки приймали не за національністю, а за силою, за переконаннями і вірою. І не важливо чи він негр, китаєць, єврей, татрин чи індус.
Хто бажає довідатися більше про погляди українських анціоналістів, рекомендую, зокрема, почитати книжку Яроша "Нація і революція".
krasota _ 10.10.2014 23:28
IP: 94.158.95.---
А я думаю, коли це вже курінна вилізе сюди зі своїми опусами. А ось і вона.
Цю бландінку не читаю більше. Нецікаво. Дівчині потрібно вчитися і "поумніти" (с).
oldfisher _ 10.10.2014 16:19
IP: 82.117.233.---
Alex Kovelsky _ Мовчить Фахівець. То він, мабуть такий фахівець як ото в класикі.

Посперечався якось студент біофака з професором – хто краще знає предмет. Домовилися – якщо проф не знає відповіді на питання студента -кладе на стіл 25 грн, а якщо студент – кладе одну гривню... Кинули жребій, студенту випало першим... Он і питає: "А яка тварина біга на 47 лапках, а на дерево лізе на 29?" Проф подумав, та й кладе на стіл 25 грн. Студент бере та уходить... Проф:"Стійте, стійте – а що ж то за тварина???"
Студент повертається та мовчки кладе на стіл...гривню.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter