8 жовтня 2014, 17:09

Почему "молодые политики" поддерживают кандидата с неонацистской идеологией?

Отсутствие политических убеждений – одна из самых печальных особенностей нашего времени. Позиция "за все хорошее, против всего плохого" – часто оборачивается элементарной неспособностью к различению социально-опасных явлений. В этом отношении вполне репрезентативно мнение "молодых политиков", подписавших заявление с требованием согласовать в округах кандидатов от демократических партий. Цель вполне достойная – не пустить коррупционеров в новый парламент, но по факту в результате, скажем так, ценностной неразборчивости, единым кандидатом от демократических партий в 217 округе может стать человек ценности демократии решительно отрицающий:

"З принципу Соціальності випливає наше повне заперечення демократії та лібералізму, які породжують розбиттгя Нації на ізольовані одиниці та владу сірого натовпу над видатними особистостями (охлократію)."

Или вот еще достойная внимания "молодых политиков" цитата:

"Українці – це частина (причому одна з найбільших і найякісніших) європейської Білої Раси. Раси-Творця великої цивілізації, найвищих людських досягнень. Історична місія нашої Нації у це переломне сторіччя – очолити й повести за собою Білі Народи всього світу в останній хрестовий похід за своє існування. Похід проти очолюваного семітами недолюдства".

Мне говорят, что автор этих строк командир батальона "Азов" Андрей Билецкий – герой, ну а с его взглядами неудобно получилось, поэтому о них лучше промолчать, со временем поумнеет, перерастет, и т.д. Призыв к замалчиванию – опасное заблуждение, потому что неспособность или нежелание демократических сил размежеваться и дать оценку подобного рода идеологии, приводит к дискредитации Украины на Западе и по полной программе используется в информационной войне, которую ведет РФ против нас в ЕС. Патриотам-горячим головам, утверждающим, что неважно что они там про нас думают, отвечу сразу: без поддержки Запада Украина не выстоит. Наша цивилизованность – это залог нашего выживания.

Да, мы знаем, что ультраправые не пользуются поддержкой украинцев, они маргиналы, но обескураживает сам факт поддержки кандидата в ВР с такой позицией со стороны людей, которые декларируют свою поддержку европейского выбора Украины.

Советник губернатора Таруты умнейший Алексей Ковжун дал британской The Guardian успокоительный комментарий по-поводу взглядов бойцов батальона "Азов":

"The views of some of them is their own affair as long as they do not break the law," said Kovzhun in written answers to questions. "And the symbol is not Nazi. Trust me – some of my family died in concentration camps, so I have a well-developed nose for Nazi shit."

Ок, символика батальона "Азов" это не то, что мы подумали, не нацистский "волчий крюк", но вот этот вот текст, если это не nazi shit, то что это тогда такое?

Андрій Білецький

Український расовий Соціал-Націоналізм – ідеологія Організації "Патріот України"

"Патріот України" – це бойова організація, що сповідує ідеологію Українського Соціал-Націоналізму. Наше завдання -боротьба за створення потужного Соціал-Націоналістичного руху, що охопить собою всю Націю і здобуде владу в Державі.

Основною містичною ідеєю Соціал-Націоналізму є витворення, замість купи розрізнених індивідуумів механічно об'єднаних назвою "українці" та наявністю українського паспорта, Національної надспільноти – єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей – фізично, інтелектуально й духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини – Надлюдина.

Соціал-Націоналізм спирається на ряд основоположних принципів, що чітко вирізняють його серед інших правих рухів. Це своєрідна тріада: Соціальність, Расовість, Великодержавність.

І. Соціальність. Ми змагаємо до створення гармонійної Національної спільноти. Ми стверджуємо, що різка соціальна розмежованість призводить до загнивання й розпаду Духу національної спільноти, а також до плекання егоїзму. Ми не відмітаємо існування багатих (за умови, якщо матеріальні цінності здобуті ними чесною та соціально-корисною працею), але відкидаємо можливість існування бідних. Кожен Українець без уваги на характер виконуваної роботи повинен мати гідний соціальний статус і матеріальне забезпечення. "Соромно бути бідним у багатій країні, ще більш соромно бути багатим у бідній країні".

З принципу Соціальності випливає наше повне заперечення демократії та лібералізму, які породжують розбиттгя Нації на ізольовані одиниці та владу сірого натовпу над видатними особистостями (охлократію). Замість цього ми висуваємо ідеї Національної солідарності, природньої ієрархії та дисципліни, як основи нашого нового суспільства. Не "демократичне голосування" юрби, яка не може дати ради власному життю, не те що життю Держави, а природній відбір найкращих представників Нації – природжених вождів-провідників. Той, хто вважає, що подібна система влади є неприйнятною, нехай подумає, а чи прийнятна сучасна владна система, за якої проститутка й академік мають рівне право голосу, де здеградований наркоман або педераст однаково цінується на виборах із командиром танкової дивізії. Люди від природи народжуються з різними здібностями та можливостями і тому найбільше щастя людини – коли вона знаходить власне місце в Національній ієрархії та сумлінно виконує своє життєве завдання.

ІІ. Расовість. Весь наш націоналізм ніщо – замок на піску, без опертя на фундамент крові, фундамент Раси. Традиційному (післявоєнному, постоунівському) націоналізму притаманно ставити воза поперед коня – заявляти, що Нація це мовний, культурний або територіально-економічний феномен. Ми, безумовно, не відкидаємо значення духовного та культурно-лінгвістичного чинників, а також територіального патріотизму. Але, на наше глибоке переконання, все це – лише похідні від нашої Раси, нашої Расової природи. Якщо Українська духовність, культура та мова унікальні, то це тільки тому, що унікальною є наша Расова природа. Якщо Україна – земний рай, то лише тому, що наша Раса перетворила її на нього.

Відповідно, лікування нашого Національного організму необхідно починати з Расового очищення Нації. І тоді в здоровому Расовому тілі відродиться здоровий Національний Дух, а з ним культура, мова і все інше. Крім питання чистоти, ми повинні звернути увагу також на питання повноцінності Раси. Українці – це частина (причому одна з найбільших і найякісніших) європейської Білої Раси. Раси-Творця великої цивілізації, найвищих людських досягнень. Історична місія нашої Нації у це переломне сторіччя – очолити й повести за собою Білі Народи всього світу в останній хрестовий похід за своє існування. Похід проти очолюваного семітами недолюдства.

ІІІ. Великодержавність. Ми заміняємо гасло "Незалежна Україна" гаслом "Велика Україна". Українці – Нація з давньою імперською історією. Упродовж свого існування Українці мали щонайменше дві наддержави – Велику Скіфію і Київську Русь. Завдання нинішнього покоління створити Третю імперію – Велику Україну. І це питання, як не дивно, не стільки політичне, скільки біологічне. Будь-який живий організм у природі стремить до розширення, розмноження, збільшення. Цей закон універсальний і для інфузорії-туфельки, і для людини, і для Нації-Раси. Зупинка, припинення розвитку означає в природі згасання – смерть. Гальмування зросту чисельності населення приводить до біологічної смерті Нації, припинення політичного розширення і занепаду Держави. Тисячі разів ми чули стенання псевдо-націоналістів про пригноблення нас поляками й Москвою, їх прокльони на адресу імперій. Соціал-Націоналізм не такий, він стверджує – якщо ми сильні, то ми візьмемо все, що належить нам за правом і навіть трохи більше, ми побудуємо свою Наддержаву-Імперію – Велику Україну, яка буде законною правонаступницею Скіфської та Києво-Руської імперій. Якщо ж ми слабкі, то нам і місце серед підкорених помираючих народів. Тому що така Природа! Вибір за нами!

Таким чином, Соціал-Націоналізм піднімає на щит усі давні Українські Арійські цінності, забуті в сучасному суспільстві. Тільки їх відродження і втілення в життя групою фанатичних борців може призвести до остаточної перемоги Європейської цивілізації у світовій боротьбі.

На цьому стоїмо, і не можемо інакше!

Слава Україні!

Оригинал здесь

Топ-10 выставок 58-й Венецианской биеннале: политическая критика, климатическая опера, экзистенциальные танцы

У Венецианской биеннале современного искусства есть значительный недостаток, переходящий в достоинство – она слишком велика. На этот раз уже 90 стран представляют свои национальные павильоны...

Топ-12 фильмов Международного кинофестиваля Берлинале: мультикультурность, политика и секси-бабушки

На днях завершился 69-й Международный кинофестиваль Берлинале, один из самых масштабных и влиятельных кинофорумов мира. Программа традиционно фокусируется на фильмах социальной и политической направленности, но при этом вызывает большой ажиотаж у фестивальной публики...

Право знати

28 вересня у світі відзначають Міжнародний день права знати (Міжнародний день доступу до інформації). І хоча в Україні завдяки зусиллям активістів і медіа-юристів один з найкращих в світі законів про Доступ до публічної інформації, він не працює належним чином...

Twitter-шторм и звернення укранських журналістів до Дня пам'яті Гонгадзе

Сьогодні 15 річниця зникнення Георгія Гонгадзе. Як і у минулі роки в цей день громадяни вшанують пам'ять всіх загиблих за часи Незалежності журналістів...

Save Ukrainian Mosaic. Звернення діячів культури і громадських активістів

Віце-прем'єр-міністру- Міністру культури України Кириленку В.А. Київському міському голові, Голові Київської міської державної адміністрації Кличку В...

Twitter-шторм на підтримку кримських татар

18 травня з 11:00-13:00 користувачі Twitter зможуть приєднатися до акції на підтримку кримських татар. Сьогодні, 18 травня, річниця депортації кримськотатарського народу...