16 вересня 2009, 17:41

Рекомендації громадянам України

Інформація про те, що Прем'єр Юлія Тимошенко закликала членів БЮТ всю антиагітацію зосередити на лідері Партії регіонів Вікторі Януковичі, а інших кандидатів в Президенти не критикувати, бо вони, в якості бекающих баранів, ще можуть знадобитись напередодні другого туру виборів, надихнула мене на бажання написати теж певні рекомендації, але не для членів якоїсь партії, а для всіх небайдужих громадян країни.Отже, перша рекомендація – перестати вірити словам, а дивитись лише на конкретні справи двох основних кандидатів в президенти. Враховуючи це, слід оцінити в якій мірі вони особисто та їхнє оточення має звичку казати правду та не є корумпованим. У зв'язку з цим кожному тверезомислячому громадянину потрібно оцінити наскільки відповідають дійсності їх декларації про доходи їхньому реальному фінансовому стану, а також задатись запитаннями, звідки ж в них взялись гроші для купівлі десятків чи навіть сотень суконь від Луї Віттон, кожна з яких коштує щонайменше по декілька тисяч доларів, чи черевики за ціною у декілька тисяч доларів, або будинки вартістю у мільйони доларів. Для мене очевидно, що все це вони мають виключно в результаті обкрадання нашої держави, тобто кожного з нас. Крім того слід задатись очевидним запитанням, якщо вони відверто багато років поспіль брешуть про свої реальні статки, то чи не є безглуздям вірити їм в іншому.

Друга рекомендація – усвідомити, що ці два основні кандидати не є руками Кремля, чи "бісовими дітьми кремлівських можновладців". Вони не є ані прозахідними, ані проросійськими. Насправді вони є просто "бісовими дітьми", яким пофиг, як Росія, так і Україна. Їх цікавить лише влада та власне збагачення. Вони намагаються за допомогою російських можновладців отримати владу в Україні, бажано необмежену, і заради цієї мети готові догодити їхнім побажанням та здати будь-які національні інтереси нашої країни. Зрозуміло, що отримавши владу в Україні, вони продовжуватимуть здавати Росії національні інтереси України, але лише в тій мірі, в якій вони особисто зможуть щось заробити на цьому, і що може допомогти їм укріпити власну владу в країні. В Кремлі це чудово розуміють, тому намагаються отримати якомога більше поступок від них ще до президентських виборів, та заздалегідь прив'язують основних кандидатів різними спільними корупційними схемами, що забезпечує можливість тримати їх у майбутньому на гачку. До речі саме завдячуючи цій корупційній складовій, Росія настільки влаштовує їх. Путінський гебістський режим, вщент корумпований та який служить інтересам певної злочинної групи представників російських спецслужб, є певним ідеалом для цих наших двох кандидатів, як до речі і для дуже багатьох українських політиків. Європейські країни та Сполучені Штати з їх надзвичайно жорстким антикорупційним законодавством не відповідають основним цілям та принципам діяльності абсолютної більшості наших політиків – влада не для реалізації певних ідей та особистої професійної самореалізації, а як головний інструмент особистого збагачення.

Третя рекомендація - уважно подивитись на найближче оточення цих кандидатів і зрозуміти, що в абсолютні більшості це настільки морально деформовані покидьки, що далі більше нікуди. І з'явились вони там не випадково, а виключно внаслідок бажання головних рейтингоносців. Історія з потраплянням в список БЮТ пана Лозинського яскраве тому підтвердження. Як відомо, між іншим, він міг потрапити в парламент за списком Партії регіонів, але обрав БЮТ, бо мабуть вирішив, що моральні принципи у них з пані Тимошенко ближчі.

Інтерес до таких Лозинських з боку наших головних кандидатів на президентське крісло, пов'язаний з бажанням використати їхні "здібності" в цинізмі, безмежній брехливості, моральній деградованності. Наші головні кандидати використовують готовність свого оточення піти на будь-який не тільки моральний, але і кримінальний злочин, заради можливості догодити їм. І не так вже важливо, якими питаннями вони опікуватимуться та що будуть заради цього робити – підкуповувати членів виборчих комісій, державних чиновників, суддів, правоохоронців, чи просто вести політтехнологічну діяльність, спрямовану на дискредитацію опонентів та вихвалення своїх білих та пухнастих кандидатів в президенти. Головне, що і самі наші основні рейтингоносці, і їх оточення, одні одного варті.

Зрозуміло, що така готовність оточення піти щонайменше на моральні злочини та виконати будь-яке доручення своїх лідерів, пов'язана не з якимись там переконаннями. Вони лише намагаються у такій спосіб переконати лідерів в своїй потрібності і з їх допомогою збагатітись, отримавши доступ до бюджетних коштів та державного, ще не повністю розкраденого, майна.

Четверта, і остання, рекомендація всім порядним та розумним громадянам України – зрозуміти, що ці два кандидати в президенти України є людьми з вкрай низькими моральними якостями, готовими піти на будь-що заради влади та власного збагачення, а тому вони в принципі недостойні обіймати посаду Президента нашої з вами країни. А тому якщо нам все ж таки "так пощастить" і прийдеться побачити цих двох кандидатів в президенти у другому турі виборчої кампанії, то потрібно піти і проголосувати проти них обох, давши їм зрозуміти, що в суспільстві є достатньо людей, які зроблять все можливо, щоб не допустити перетворення нашої країни на осередок такої собі "суверенної демократії", де знищується свобода слова, вибори перетворюються на фарс, а при владі знаходиться якесь там об'єднане ПРіБЮТівське кримінальне угруповання, що з красивими гаслами та безкінечною тотальною гебельсоїдною брехнею зможе безконтрольно збагачуватись за рахунок всіх громадян країни.

P.S.

Вже коли написав цей текст зрозумів, що ще одним показовим прикладом моральної схожості наших головних кандидатів на президентську булаву, є історія з так званим концертним туром українських естрадних "зірок" на підтримку Юлі Тимошенко. І річ навіть не в анекдотичній схожості принципу, на яких базується цей концертний тур наших естрадних виконавців, з тим, що ми бачили в 2004 році. Його один з політиків досить вдало назвав "З баблом в кишені". Тобто жодних моральних обмежень. Більшість наших естрадних виконавців готові співати на підтримку будь-кого, хто готовий платити гроші. При цьому я, чесно кажучи, не дуже засуджує їх за це. Досвід останніх років показав, що більшість наших політиків, проголошуючи красиві гасла, виходили на великий та малі майдани та займаються політикою виключно заради власного збагачення. Тому артисти хочуть отримати від них лише малу частку того, що ті вже вкрали у громадян країни. І ті 50 млн. дол. США, в які, за даними ЗМІ , обійдеться ця естрадна підтримка БЮТівському штабу, це гроші, які зароблені, мабуть, важкою працею під час підписання січневих газових угод або укладання угод на витрачання бюджетних коштів без будь-яких тендерів.

І щоб нам не розповідали про благодійний характер виступів естрадних виконавців, я думаю, у жодної людини, яка, як то кажуть, дружить з головою, не має сумніву щодо брехливості цих тверджень.

Особливо красномовною є участь в цьому турі Наталі Могілевської, до таланту якої я відношусь з повагою. До неї можна відноситись по різному, але, знаєте, може пані Могилевська, яка всього в своєму житті прагнула домогтись власною важкою працею, своєю глибоко провінційною мудрістю раніше за більшість з нас зрозуміла, що до цих аморальних та цинічних політиків потрібно відноситись так само цинічно і не перейматись тим, де вони вкрали гроші, якими розраховуються за виступи естрадних артистів. Як колись заявила сама Могілевська, за всіх часів і народів дві категорії людей були недоторканими – це повії і артисти. І критикувати потрібно не їх, а тих, хто платить їм за їхню працю.