18 листопада 2009, 19:07

Тимошенко у газових контрактах з Росією все влаштовує – а хто б сумнівався?!

"Хочу розчарувати всіх, хто постійно перебуває в системі оцінки газових конфліктів, тому що між Україною і Росією на економічному комітеті жодного питання, що стосується природного газу, розглядатися не буде, з однієї простої причини – у нас немає сьогодні проблемних питань в цій сфері. У нас на 10 років врегульовано всі питання, починаючи від ціноутворення і закінчуючи всіма аспектами співпраці щодо транзиту. Крім того, у нас врегульовано всі відносини за розрахунками...", – сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Прочитав, що Тимошенко у газових контрактах з Росією все влаштовує, і подумав – а хто б сумнівався.

НАК Нафтогаз розграбований відверто збитковими січневими умовами закупівлі газу та його транзиту територією України. І зараз він здійснює збиткову діяльність, з кожним місяцем падаючи у фінансову безодню.

Загальна сума боргових зобов'язань Нафтогазу більше значно 6 млрд дол. США. Крім того Нафтогазу вже виставлені судові позови на 8 млрд. дол. США від Росукренерго (читай Газпром тобто Путін), і в будь-який момент ще можуть бути виставлені штрафні санкції на 8-9 млрд. дол. США за недобір газу.

І ось така ситуація повністю влаштовує пані Тимошенко. Розуміючи, який зиск вона особисто має від цих угод, дивуватись не доводиться. Потрібно лише зрозуміти, чи влаштовують ці злочинні січневі газові угоди український народ. Принаймні, що стосується Української народної партії, то можу сказати відповідально, ми категорично виступаємо за розірвання цих ганебних газових угод та притягнення до кримінальної відповідальності Тимошенко та осіб, які під її тиском їх підписували.