28 грудня 2009, 11:54

Щось у останню передноворічну неділю у Тимошенко та її клеврета Луценка стався день самовикриття

Ну хто міг би краще самої Тимошенко таке сказанути:

"Виборцям необхідно враховувати минуле кандидатів у президенти. У політиці заплутатися остаточно дуже просто, тому що всі (кандидати) виглядають просто класно: хтось з літаком стоїть на рекламних роликах, хтось на тлі великого підприємства демонструє свою силу і впевненість, але історія життя лідерів і політиків дуже ємна.

І обов'язково необхідно, коли приймаєш рішення з цим познайомиться.

Політик така штука, що дивитися рекламні ролики і рекламну продукцію (політичного характеру) просто шкідливо для здоров'я. Головне подивитися в історію кожної людини, кожного лідера, кожного кандидата, подивитися історію роботи, яка вже є".

Що правда, то правда. Якщо подивитись на історію пані Тимошенко та особливо на історію її роботи, яка вже є, то розумієш, що їй зовсім не про президентство потрібно марити, а задумуватись, як то кажуть, про місця не на стільки віддалені.Ну а Луценко, той взагалі красень. Не дарма існує вислів, "що у тверезого у голові, у п'яниці на язиці".

Він відверто визнав те, що я намагаюсь втлумачити всім котрий місяць поспіль. "У президента Тимошенко не буде прем'єр-міністра. Це мій прогноз. У неї буде виконуючий обов'язки прем'єр-міністра", – сказав пан Луценко. "Мало того, я думаю, що не буде жодного засідання уряду без присутності президента, який особисто буде ставити завдання і контролювати їх", – додав Луценко.

Щоби було всім зрозуміло, в чому полягає весь глибинний зміст цих слів, потрібно нагадати, що навіть в часи президентства Кучми, з його майже диктаторськими повноваженнями, більше можливостей для особистого збагачення було не у президента, а у прем'єр-міністр, на якому замикалась вся виконавча вертикаль в державі. Саме прем'єр-міністр мав величезні можливості для призначення потрібних людей на "жирні" посади в системі виконавчої влади, видачі різноманітних нормативних актів та розпоряджень, якими бюджетні кошти та державні активи спрямовувались на користь конкретних компаній. Ось чому пані Тимошенко, якщо їй судиться стати Президентом України, буде рвати на собі останню луівітонівську сукню зі словами, що готова нести відповідальність за все сама, але щоби при цьому їй віддали повноваження прем'єр-міністра. Пам'ятаєте, як ще влітку вона готова була віддати президентство Януковичу на десять років, але при цьому щоби прем'єрство усі ці десять років залишалось за нею. Тоді, до речі, вона щось не дуже згадувала ані про судимості пана Януковича, ані про будинок з величезною територією у Міжгір'ї, прихватизований ним. І щобло інтернетних юлеботів забруднювало Інтернет простір, вихвалюючи позитив від об'єднання Тимошенко з Януковичем. А один великий любитель дітей в своєму блозі гуркотів фразами про порядок, який буде наведено за участю цього тандему.

Хто, хто, а пані Тимошенко ще з часів прем'єрства її бізнес-партнера Лазаренка чудово усвідомила, яке крісло надає реальні можливості для безмежного особистого збагачення. Їй абсолютно байдуже, яка саме буде система влади в країні – президентська чи парламентська, головне, щоби було лише одна конкретна посада, яка дає можливості для особистого контролю за рухом всіх бюджетних коштів та державних активів.

Так і хочеться закликати всіх побільше наливати пану Юрію, тоді ми зможемо дізнатись ще багато відвертого, що хотілось би приховати і пані Тимошенко, і самому пану Луценку.