Коли Богословська, нарешті, вибачиться?
З цікавістю прочитав інформацію Інни Богословської про те, що за часів уряду Тимошенко її нинішній адвокат Сергій Власенко шляхом маніпуляцій намагався суміщати посади депутата та в.о. заступника голови Державної податкової адміністрації.
Мені справді було цікаво, тому що я знав, що Власенко "хімічив" зі своїм суміщенням, але в мене не було конкретних дат його звільнення та поновлення.
Аби Богословська не казала, що ми мовчали про це – даю їй прямий лінк на нашу публікацію про суміщення Власенком посад за 2009 рік.
Але в мене є запитання до самої Богословської – чому вона звинувачує Тимошенко в брехні, а сама досі не вибачилася перед брюссельськими журналістами за свою неправду?
Трохи передісторії.
10 квітня Інна Богословська дала широко анонсовану викривальну прес-конференцію на тему злочинів Юлії Тимошенко у одному з бізнес-центрів Брюсселя.
Бельгійським та міжнародним журналістам вона заявила, що перебуває там в офіційному відрядженні від Верховної Ради.
Одразу за гарячими слідами я зробив запит до апарату Верховної Ради та отримав відповідь, що це неправда.
"Інформуємо, що у Верховній Раді не оформлювалося Розпорядження голови Верховної Ради про відрядження 10 квітня 2012 року І.Г. Богословської до Королівства Бельгія (м. Брюссель) ", – сказав керівник Управління міжпарламентських зв'язків апарату парламенту Андрій Корнійчук.
Що тут почалося! Богословська розразилася гнівним записом у блогах Української правди.
Вона написала, що просилася у відрядження на 10 квітня – щоправда, чомусь вказала, що буде виступати в Європарламенті, а насправді виступала в якомусь бізнес-центрі.
Але станом на 13 квітня їй відрядження так і не оформили, бідкалася Богословська.
Тим самим вона підтвердила, що на момент брюссельської прес-конференції вона була там без жодних офіційних повноважень.
Причому провладний сайт Daily-UA почав травлю Андрія Корнійчука. Того самого керівника Управління міжпарламентських зв'язків апарату парламенту, який відповів мені на запит про те, що Богословська не була в Брюсселі у відрядженні.
Днями я зробив повторний запит до апарату Верховної Ради.
Мені прийшла та сама відповідь. І через два тижні після виступу Богословської в Брюсселі нічого не змінилося, їй відрядження так і не оформили. І не оформлять – бо це буде злочин.
"Станом на 23 квітня 2012 року у Верховній Раді України не оформлювалося Розпорядження Голови Верховної Ради України про відрядження 10 квітня 2012 року І.Г. Богословської до Королівства Бельгія (м. Брюссель). З повагою, Перший заступник Керівника Управління Б.Колісниченко", – ідеться у свіжій відповіді на запит.
Таким чином, виступ Богословської на брюссельській прес-конференції 10 квітня був просто її приватним заходом, в ході якого вона, свідомо чи ні, ввела в оману присутніх журналістів про свій офіційний статус.
Жодних вибачень від Богословської ми не почули.
До речі, про подорожі депутатів. Коли 12 квітня Верховна Рада бюлетенями обирала керівника Рахункової палати, регіонали не змогли забезпечити 100-відсоткову явку. Після чого начальнику фракції Олександру Єфремову секретаріат регіоналів підготував довідку про відсутніх нардепів.
Виявилося, що одразу декілька з відомих діячів сучасності перебувають на лікуванні за кордоном – Кузьмук, Піскун, Коновалюк.
Я зробив запит до апарату Верховної Ради перевірити, чи оформлювали ці люди відрядження або лікарняний.
Виявилося, що ні. Тобто всі ці дні – це були прогули ними на робочому місці, за які вони ще отримають і зарплату.
При цьому, як не складно здогадатися, депутатські картки голосували в Києві, поки їх тіла знаходилися за межами батьківщини. Як, до речі, і Богословська, що змогла голосувати із Брюсселя.
А ви кажете, що телепортація неможлива... Доведено на прикладі народних депутатів!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.