27 листопада 2012, 20:33

Чи назве Тягнибок ''жидами'' Гурвіца і Коломойського?

Я вважаю корисним, що у парламенті буде партія "Свобода". От чесне слово. Тому що здоровий організм потребує балансів.

Однак, якщо ця партія хоче мати майбутнє, їй треба мінятися. І поки такого бажання в них непомітно.

Днями член політради ВО "Свобода", четвертий номер їх списку і одне із телевізійних облич партії Ігор Мірошниченко назвав американську акторку Мілу Куніс "жидівкою".

"Вона не українка, а жидівка за походженням. Цим пишається, і зірка Давида їй в руки. Тільки от про країну, в якій народилася – ні пари з вуст і жодного позитиву. Тому вважати її своєю – язик не повертається. Хай любить собі Гамерику та Ізраїль, і не треба її ліпити до України", – написав новообраний депутат у фейсбуці.Результат обговорення цієї теми на фейсбук такий – прихильники "Свободи" вважають, що слово "жид" необразливе, тому може вільно застосовуватися в Україні.

Нехай так. Хоча я не знаю в Україні жодного єврея, який би сказав, що слово "жид" для нього нормальне. Насправді, з мого досвіду, тезу про нормальність слова "жид" найчастіше повторюють антисеміти.

Я думаю, причина такої бравади "Свободівців" щодо Куніс дуже проста – вона не відповість Тягнибоку чи Мірошниченку, бо просто не здогадується про їх існування.

Довести, що слово "жид" не є образливим, Тягнибоку з Мірошниченком варто в інший спосіб – наприклад, почавши застосовувати його щодо людей, які можуть їм відповісти.

Я хочу подивитися, як Тягнибок або Мірошниченко назве "жидом" свого майбутнього колегу по парламентській опозиції Едуарда Гурвіца.

Або коли вони прийдуть на ТВі – то нехай назвуть "жидом" нового керівника каналу Віталія Портнікова.

Чи, може, Мірошниченко публічно назве "жидом" свого колишнього роботодавця Григорія Суркіса?

Або ще цікавіше – хочу подивитися, як Тягнибок з Мірошниченком назвуть "жидом" Ігоря Коломойського.

Вперед, чому ні? Це ж слово літературне! Ви ж самі пишете, що воно з мови Шевченка. Так доведіть на прикладі Коломойського, що це так!

До речі, Коломойський ще має подвійне громадянство – України та Ізраїлю. Тому "Свобода" як партія, віднині наділена владою, просто зобов'язана зупинити це порушення закону. І довести, що всі чутки про якісь особливі стосунки з цим олігархом є чорним піаром.

Чому "Свобода" буде втрачати, якщо не зміниться? Бо Київ дав партії "Свобода" кожен десятий голос на цих виборах.

У мене з десяток знайомих голосували за неї – і це справді освічені люди, банкіри, вчителі, власники будівельних компаній, журналісти. Всі вони розмовляють російською, замість вишиванок носять "Монклер" і "Кітон", а замість Донцова читають Кундеру.

Вони голосували за "Свободу" як найбільш радикальний прояв антагонізму до Партії регіонів. Їх мотивація більше схожа на поведінку виборців у Західній Європі, які на знак протесту проти "Системи" голосують за Піратську партію.

І я знаю, що ніхто з моїх знайомих не голосував за програму партії "Свобода". Багато її навіть не читали. Тому вони не знають, що партія "Свобода" вимагає:

- Встановити в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність";

- Забезпечити переваги вітчизняних інвесторів над іноземними у приватизації державних підприємств;

- Забезпечити, щоб державні банки становили щонайменше 30% банківського капіталу країни;

- Заборонити іноземним особам володіти контрольними пакетами будь-яких приватних банків в Україні;

- Заборонити аборти, окрім випадків, зумовлених медичними показаннями та доведених у судовому порядку фактів зґвалтування;

- Встановити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії (у тому числі "легких наркотиків") та сексуальних збочень (гомосексуалізму);

- Відновити ядерний статус України, а також тактичний ракетно-ядерний арсенал держави.

Велика частина виборців "Свободи" також не читали проект Конституції, підготовлений партією, яка передбачає введення в Україні смертної кари.

Наведені пункти – це не жарти. І про ядерну зброю також. Це офіційна, чинна на сьогодні програма партії "Свобода".

Тому або Тягнибок разом із соратниками буде змінюватися, або люди рано чи пізно вчитаються в їх програму – і прозріють.

Змінюватися партія "Свобода" може почати прямо зараз – для цього Олегу Тягнибоку варто просто знайти правильні слова, щоб прокоментувати вислів "жидівка" від свого політичного соратника.

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...