Сергій Лещенко

Нотатки з виборів. Як зливають округи одіозним політикам. Зупинити Столара та Зубика

04 жовтня 2014, 16:02

Здача округів шляхом висунення технічних кандидатів є однією зі схем, якою до парламенту намагаються просочитися одіозні діячі минулого. Жодна з проєвропейських сил не ризикнула висунути цих людей від свого імені. Але шляхом кулуарних домовленостей створили їм комфортні умови на мажоритарних округах, вкотре доводячи згубність цієї системи виборів для української демократії.

Ставши кандидатами, ми викрили декілька таких схем у блоці Петра Порошенка та подали інформацію політичному керівництву, яке частково виправило ситуацію. Оскільки першочергово про це було повідомлено керівників партії, а не громадськість, після чого було вжито заходів, маю право про це написати тепер публічно.

Одним з найкричущих прикладів була ситуація в окрузі 217 – це Оболонський район міста Києва. Фаворитом за цим округом є Вадим Столар, екс-партнер Леоніда Черновецького та нинішній партнер 1-го заступника голови Київської міської державної адміністрації Ігоря Ніконова.Зараз Столар веде вибори у стилістиці блока Порошенка. А на виборах 2012 року він програв мажоритарні вибори в цьому окрузі Олександру Бригинцю із "Батьківщини" з розривом 7 тисяч голосів. На виборах 2014 році Бригинець також був би фаворитом, але він отримав пропозицію, від якої складно відмовитися – прохідне 75 місце в списку. Після чого блок Порошенка висунув за 217 округом Ольгу Люльчак, яка стала відома чи не всій країні завдяки своїм фотографіям у оголеному вигляді.

Насправді інтрига навколо Ольги Люльчак стосується зовсім іншого: трьома місяцями раніше, в травні 2014 року вона була висунута УДАРом за цим же округом до Київради і... програла Столару.

Хоча навіть на презервативах пишуть, що їх не можна використовувати двічі.

За наявною інформацією, Люльчак і Столар є пов'язаними особами. Згідно з офіційними даними, поданими навесні на виборах до Київради, Люльчак працює у ТОВ "СК-Технології".

Подивимося в Єдиний державний реєстр юридичних осіб! Дана фірма розташована за адресою Музейний провулок, будинок 2-Б, квартира 3. За цією ж адресою була громадська приймальня Столара в часи, коли він був народним депутатом шостого скликання.

Склад акціонерів компанії, де працює Люльчак, остаточно розвіює сумніви. 40% акцій у "СК-Технології" належать Володимиру Славинському, який неодноразово виступав номінальним засновником у компаніях Столара. Зокрема, у фірмі "Мелвікс", де згодом частка Столара була переписана на його компанію "Фундаментал". Компанія "Фундаментал" від імені Столара є засновником юридичної особи, яка є користувачем земельної ділянки в Києві за адресою Льва Толстого, 57, де збудовано бізнес-центр Столара та Ніконова "101 Тауер".

Окрім того, Славінський є співвласником ТОВ "СК-Девелопмент", яке обслуговує об'єкти Столара, про що прямо повідомляє на своєму сайті http://www.skdevelopment.com.ua/

Коли усі ці факти було нами викрито, Люльчак, попри висунення на з'їзді, не подали до ЦВК від імені блоку Порошенка. Це частково ускладнило завдання Столару. Для недопущення обрання цього одіозного політика демократичні сили мають визначитися та підтримати єдиного кандидата в 217 окрузі. Так, висунутий "Народним фронтом" Зорян Шкіряк зняв свої кандидатури на користь командира батальйону "Азов" Андрія Білецького.

Округ 195, Черкаська область. Фаворитом у цьому окрузі є колишній регіонал, реалізатор злочинної схеми продажу нафтопродуктів через компанію "Лівела", перша тушка в парламенті 2006 року Володимир Зубик. Від Блоку Петра Порошенка за цим округом було заявлено на з'їзді Сергія Любивого. Парадокс в тому, що станом на квітень 2014 року Любивий був... помічником депутата Зубика та керівником його окружної громадської приймальні, про що була вказана інформація в місцевій газеті "Драбівщина".Хто саме рекомендував помічника Зубика кандидатом від Блоку Порошенка, мало би встановити внутрішнє розслідування. У підсумку, усвідомивши ризики, партія також не висунула Любивого. Але, щоб не "злити" округ Зубику, демократичні сили мають визначитися з єдиним кандидатом. У цьому окрузі балотуються висуванці від "Народного фронту" та "Батьківщини".

Фаворитом на виборах за 200 округом, Черкаська область, є колишній регіонал, хрещений батько Тендерної мафії Антон Яценко. "Блок Петра Порошенка" на своєму з'їзді не висунув тут жодного кандидата, чим було створено зону комфорту Яценку. Щоправда, після розголосу, при подачі документів до ЦВК кандидатом від блоку Порошенка було заявлено чинного депутата Віталія Чудновського, що є порушенням закону, але при цьому створює реальну альтернативу Яценку.

Далі буде...

powered by lun.ua
Коментарі — 51
matroskin _ 06.10.2014 14:11
IP: 74.125.18.---
Ну с мадоритарщиками все понятно, взяли и отказались. А что делать с теми, кто идет по списку Блока Порошенко? Например Жвания, Трегубенко. Не поверю что перед утверждением списка президентом он не знал биографии этих кандидатов.
matroskin _ 06.10.2014 13:57
IP: 74.125.18.---
Ну что тут сказать. Сергеем написано все верно, но почему то очень смахивает на такую пиар-технологию написать о себе самому, лишь бы о тебе другие не писали.
А по поводу Люльчака и Любивого, то перед тем, как их утвердили кандидатами от Блока Порошенко, с них уже содрали деньги за это место. Так что Президент и его партия – новые, а технологии старые.
Oxano4ka _ 06.10.2014 13:57
IP: 95.67.123.---
Максим Кириченко:
"Тогда вопрос к Лещенко и компании – "что вы делаете в этой туссовке". Отмываться и отмываться..."

До Лєщенка якраз питань немає. Йому лише треба подякувати, що він не здувся після того, як вирішив іти в Блоці Порошенка, а навпаки викриває і далі оці схеми.
Oxano4ka _ 06.10.2014 13:54
IP: 95.67.123.---
Volodymyr Parkhomenko:
Кожен має право балотуватися. При чому тут президент?
Ви що бахнулись головою? А хто ж повинен нести відповідальність за свій список, як не голова партії?
Oxano4ka _ 06.10.2014 13:53
IP: 95.67.123.---
Лёва Задов:
То ж пізно Ви вже репетуєте! Чого ж Ви голосували за Порошенка якщо він Вам не близький. Десь Ваше нутро ж Вам підказувало – то навіщо ж Ви привели до влади кума-2? От завдяки таким як Ви ми тепер маємо друге помаранчеве розчарування.
30Kasndra _ 06.10.2014 13:01
IP: 95.133.109.---
Зубик вміє домовитись з усіма, бо має гроші.
ЯКЩО ЗУБИК ПРОЙДЕ – ТО ГРОШ ЦІНА ВЛАДІ! САМЕ ЗА ЦЕЙ ГРОШ ЇЇ ЗУБИК І КУПУЄ.
Ганьба яка!!!
Energy Adept _ 06.10.2014 10:07
IP: 74.125.18.---
ПІДКУПИ СТОЛАРА
Столар шокує нас, виборців відповідного округу, масивною рекламою, портретами у стилі Ющенка на кожному розі, хлопчиками з палаток, які пристають до перехожих. І все це, немовби не було Майдану, не було війни на Сході!
Пару днів тому представники Столара звернулися до мешкканців декількох будинків у районі Героїв Сталінграда з пропозицією дати обіцянку голосувати за Столара. Будинки мають надати списки присягнувших осіб. Взамін, Столар обіцяє зробити ремонт та "благоустройство" відповідних будинків або прилегаючих територій.
Лёва Задов _ 06.10.2014 09:37
IP: 212.178.1.---
БІДА!!! БІДА!!! бІДА!!! ПОРОШЕНКО ПІШОВ В ПРЕЗИДЕНТИ ВЛАШТОВУЮЧИ ТИМ САМИМ, ЛИШЕ СВІЙ БІЗНЕС ПРОЕКТ. (голосував я за нього,/ хотя серцем мені ближчий Гриценко А.С./ розраховуючи на скорі позитивні зміни в кадровій політиці всіх гілок НОВОЇ влади). АЛЕ ЖОРСТОКО ПОМИЛИВСЯ!!!
А ТУТ ЩЕЙ ВИЯВИЛОСЬ, ЩО ПОРОШЕНКО ЗОВСІМ НІЧОГО НЕ РОБИТЬ, ЯК ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧИЙ... ДЛЯ ЗМІНИ КАДРІВ В АРМІЇ Є ВІЙСКОВИЙ СТАТУТ. (не потрібні процедури з тих, що застосовуються для цивільних чиновників.). ВСЕ ЦЕ ЗРАДА МАЙДАНУ, НА КОРИСЬ ШОКОЛАДНОГО "МІШКИ"... БІДА!!! БІДА!!!
Vladislav Levitskiy _ 06.10.2014 01:19
IP: 74.125.18.---
Иначе всегда будут такие истории – когда за гречку или за красивые слова "Краини потрибен Литвин" будут всякие козлы побеждать на выборах.
Vladislav Levitskiy _ 06.10.2014 01:18
IP: 74.125.18.---
Нужно коренным образом менять избирательную систему.
Нужно ее удешевлять (уже можно голосовать через интернет) и нужно давать право голоса только нормальным людям: не нужно давать право голоса наркоманам алкоголикам и прочим люмпенам.
Право голоса должно быть у тех кто платит налоги чуть больше среднего. Список избирателей вести должна налоговая (сколько людей сейчас ведет список избирателей!!!!)
Volodymyr Parkhomenko _ 05.10.2014 23:06
IP: 195.160.193.---
Кожен має право балотуватися. При чому тут президент?
Igor Klymenko _ 05.10.2014 08:13
IP: 46.211.146.---
Пане правдоруб, Ви ще про округ на Кіровоградщині розкажіть. Той, на якому лесик, підпасок льоні-космома, вже гречку бабусям роздає повним ходом. Ваш партійний фюрер (наш президент) теж про це не знає/не чув/не бачив – "нє в курсє"? Чи у вас є іллюзія, що цього покидька цікавить законотворчість та розбудова України?
Ihor Dmytryshyn _ 05.10.2014 06:45
IP: 188.163.76.---
Суспільство перманентно знаходиться на тій стадії, що будь-яку ідею повинні прив'язати до будь-якої особи, а ідеологія як така нікого не цікавить.
Максим Кириченко _ 05.10.2014 01:32
IP: 109.251.240.---
ну, конечно, руководство партии не догадывается, что творится со списком, с мажоритаркой. а Порошенко вообще не в курсе. Так кто выбирал это самое руководство партии? если президент доверил им свое имя, то и репутацию. теперь, судя по скандалам на местах, репутация летит клочьями. А говорит он красиво и правильно – ничего не скажешь, но как дело доходит до назначений – ну абсолютно другой человек, регионалы выползают на свет божий со всех сторон и Порошенко это одобряет. Если бы не одобрял – мы бы увидели активную работу ГПУ и МВД, ну и СБУ. Так что президент у нас или что-то сильно перепутал или абсолютно все контролирует. Тогда вопрос к Лещенко и компании – "что вы делаете в этой туссовке". Отмываться и отмываться...\
Максим Кириченко _ 05.10.2014 01:31
IP: 109.251.240.---
ну, конечно, руководство партии не догадывается, что творится со списком, с мажоритаркой. а Порошенко вообще не в курсе. Так кто выбирал это самое руководство партии? если президент доверил им свое имя, то и репутацию. теперь, судя по скандалам на местах, репутация летит клочьями. А говорит он красиво и правильно – ничего не скажешь, но как дело доходит до назначений – ну абсолютно другой человек, регионалы выползают на свет божий со всех сторон и Порошенко это одобряет. Если бы не одобрял – мы бы увидели активную работу ГПУ и МВД, ну и СБУ. Так что президент у нас или что-то сильно перепутал или абсолютно все контролирует. Тогда вопрос к Лещенко и компании – "что вы делаете в этой туссовке". Отмываться и отмываться...
Максим Кириченко _ 05.10.2014 01:30
IP: 109.251.240.---
ну, конечно, руководство партии не догадывается, что творится со списком, с мажоритаркой. а Порошенко вообще не в курсе. Так кто выбирал это самое руководство партии? если президент доверил им свое имя, то и репутацию. теперь, судя по скандалам на местах, репутация летит клочьями. А говорит он красиво и правильно – ничего не скажешь, но как дело доходит до назначений – ну абсолютно другой человек, регионалы выползают на свет божий со всех сторон и Порошенко это одобряет. Если бы не одобрял – мы бы увидели активную работу ГПУ и МВД, ну и СБУ. Так что президент у нас или что-то сильно перепутал или абсолютно все контролирует. Тогда вопрос к Лещенко и компании – "что вы делаете в этой туссовке". Отмываться и отмываться...
Богдан Малиняк _ 05.10.2014 01:07
IP: 5.58.2.---
Те на що не спромігся путін, успішно довершать доморощені діячі! Дуже багато зусиль скеровано на розхитування ситуації та послаблення проукраїнських сил. Надії суспільства зараз на Президента України, хоча всі розуміють законодавчі обмеження. Якщо в таких складних умовах гарант Конституції не вдасться до рішучих кроків до становлення справедливості – нас всіх чекають важкі часи. Багато свідомих громадян спроможні допомагати у цьому – варто лише сміливо довіряти молодим сміливим чесним людям, як той же Лещенко.
Виталий Болонкин _ 04.10.2014 23:40
IP: 91.213.33.---
Минулого разу Яценко був обраний в Умані, тому що подарував школі чотири м'ячі. Я запитав сільського голову: невже ви всім селом не спромоглися купити м'яча своїм дітям? Відповідь голови: може ще щось подарує. Це Черкащина, батьківщина Шевченка.
Valerian Grabovski _ 04.10.2014 22:36
IP: 91.236.225.---
організована конституційним шляхом територіальна громада Є власник НАЦІОНАЛЬОГО БАГАТСТВА ТЕРИТОРІЇ.а не депутат,а не місцева рада депутатів, а не олігарх, а не будь-хто

нттр-ютю.be/S_QnkKSOM9Y
djtel _ 04.10.2014 22:29
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:
Я надіюсь, що у Вас, як у корсара, НЕ один сундучок золотих гольдгульденов, а книжному стілажі вся Одіссея.
cityzen _ 04.10.2014 22:18
IP: 74.125.186.---
Андрей Топалов:
Зачем так обманывать? Все кроме вас знают, что БЮТа уже не существует, есть Батькивщина, если ваше задание скомпроментировать Тимошенко. Так что не надо Марковского облагораживать и прописывать в партию, где он не числится! И охота вам лазить по блогам и, как попугай, в каждом посте повторять про каких-то бютовских функционеров, которые назначают мэров? Смотрящие – это креатуры януковичей, и если вы действительно такой любитель демократии, то должны знать особенности тоталитарного режима януковича, чтобы не попадаться на вранье и не путать грешное с праведным.
djtel _ 04.10.2014 22:17
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:
Нєа, опять мімо – я від Рафаеля Сабатіні.
djtel _ 04.10.2014 22:13
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:
djtel:
===
шо за слівце у тебе "біш"? Ось у нас, у Львові, фірма така є – "Біш компані" називається, зубами займається. А твій "біш" шо робить?

Во-во і моя також зубами... тільки пилочними.
Сергій Бей-Безпалько _ 04.10.2014 22:03
IP: 93.73.27.---
А Бригинець дуже впевнений, що 75 місце в списку БП є прохідним? Адже для цього БП має набрати більше 30% (десь на рівні ПР в 2012 році)!
djtel _ 04.10.2014 21:52
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:

Понятненько, то біш і хреста на Вас не має. Цікаво, як воно на старості без моральних устоїв та принципів. Біленька – допомогає?
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter