Юрій Луценко Генеральний прокурор України

Це мій участок фронту і за антиукраїнську діяльність наступить законом передбачена відповідальність

11 липня 2019, 17:23

Сьогодні під телеканалом "NewsOne", який ще нещодавно збирався організовувати телеміст з російським державним підсанкційним пропагандистським каналом "Россия-1" зібрався мітинг підтримки.

Шуфрич, Рабинович та інші діячі із медведчуківської обойми вимагають припинити тиск Генпрокуратури на журналістів.

Це звичайний прийом політиків: прикриватися журналістами, яких вони використовують у своїй політичній проросійській діяльності.

На запитання "чому ми викликаємо на допити посадових осіб і журналістів "NewsOne", відповідь проста: тому що в Україні є закон. Я, як генеральний прокурор, робив, роблю і буду робити все, щоб національні інтереси були захищені цим законом.

Ні журналістське посвідчення, ні депутатський мандат, ні дружба з Путіним і Мєдвєдєвим не допоможуть нікому чинити антиукраїнську діяльність і підривати наші національні інтереси.Заявляю прямо: за будь-які спроби – минулі про телеміст і майбутні з демонстрацією пропагандистського фільму, який рекламується на телеканалі Медведчука – буде відповідальність.

Кажу це офіційно і прямо – українська держава вміє захищати свої інтереси!

Стаття 111 (державна зрада) і стаття 258 (фінансування тероризму) КК України є підставою для допиту усіх причетних до цих брудних проросійських махінацій.

В часи, коли наші люди гинуть на фронті, я буду робити все тут, на своєму фронті, щоб вороги отримали передбачене законом покарання.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter