Юрій Луценко Політик

Одвічна біда Украіни – зрада. Але не час опускати руки

31 серпня 2020, 18:26

Туман розсіюється і перед нами води Рубікону.

На тому березі – не ворожа армія, воювати з якою Україна навчилася за ці важкі 7 років. Там одвічна біда України – зрада.

1. Хамська і відверто ворожа заява Фокіна, призначеного Указом Президента в ТКГ по Донбасу, нарешті поставила крапки над "і".

Влада планує амністувати терористів, визнати їх право провести "вибори" під російськими автоматами, віддати Кремлю не тільки окупований, а й звільнений Донбас, надати йому автономний статус і право не платити податки через створення ВЕЗ.

Про Крим – хочуть забути.

2. Це – ніщо інше, як план капітуляції.

3. Діюча влада виправдовує цей план як завжди – слабкістю України.

Саме тому, щоб не дай бог не отримати глобальних козирів у політичній битві за Незалежність, була зупинена операція українських спецслужб по затриманню воєнних злочинців російської "групи Вагнера". Покази тих, хто за наказом Кремля вбивав українських військових і голандських дітей – не потрібні тим, хто внутрішньо прийняв рішення визнати Путіна господарем.

4. Щоб провести капітуляцію через парламент, у моновлади немає голосів. Частина слуг не готові стати авторами нищення державності України. Це засвідчила негативна реакція парламенту на провокаційний лист Кравчука про зміну тексту постанови про місцеві вибори.

Тому скоро ми почуємо заклики до створення коаліції миру. Нас чекає легалізація нової прокремлівської "ширки" – СН і ОПЗЖ, які створять і коаліцію, і Уряд.

5. Що з цим робити?

Перш за все – не опускати руки і не мовчати.

А ще – припинити протистояння проукраїнських сил. В парламенті і на вулицях час об'єднатися і вимагати відставки керівника політики капітуляції Єрмака та його спікерів – Кравчука і Фокіна.

6. У правлячої дилетантури все хитається. Місцеві вибори покажуть, що СН підтримує не більше 20% виборців. А під Троянським конем – три порохові бочки. Перша – масове закриття бізнесів. Друга – різке невдоволення патріотів на чолі з воїнами АТО. Третя – неготовність Заходу і, в першу чергу, США допустити відкат і дозволити Кремлю з'їсти територію свободи.

7. Інструмент подолання зради – дострокові вибори до Верховної Ради України.

powered by lun.ua
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter