Юрій Луценко Політик

Вагнергейт. Раджу відправити матеріали до МКС, інакше вся ця історія переросте в глибоку політичну кризу

10 вересня 2020, 18:54

Тезисно із мого виступу на спільній із Олександром Турчиновим прес-конференції про "вагнергейт"

1. Документи, оприлюднені журналістами, а потім депутатом Володимиром Арьєвим – від матеріалів оперативно-розшукових справ ГУР та СБУ, переписки оперів та слідчих в провадженні, протоколи огляду отриманих показів, розсекретки цих матеріалів, копії авіаквитків терористів і підготовлених підозр, погоджених ГПУ, – переконливо свідчать, що саме українські спецслужби в 2019-2020рр проводили спецоперацію по затриманню 26 військових злочинців -вагнерівців.

2. Операція була злита ворогу за день до її закінчення. Найвища влада та її медіапідспівувачі цинічно брешуть.

3. Скочування України у часи колоніальної залежності від Кремля можна зупинити лише громадським тиском і парламентською тимчасовою слідчою комісією (ТСК). До її складу треба ввести членів сімей загиблих від дій цих терористів.

4. Офіцери спецслужб обурені брехнею і приниженням їх роботи. Вони готові дати покази ТСК.

5. Оприлюднення матеріалів спецслужб не розкриває жодних таємниць, вони ще до цього були злиті ворогу з найвищих кабінетів української влади. Демонстрація документів має зберегти їх від знищення, щоб хоча би заочно притягнути російських терористів і їх керівництво до відповідальності, зокрема в Міжнародному кримінальному суді.

6. Засуджений за держзраду Янукович міг зупинитися в 2013 році, звільнивши антиукраїнських діячів. Але він пішов шляхом зради в Ростов.

7. Як Генпрокурор, який брав участь в справі по держзраді екс-президента, я закликаю парламент вичистити зраду і думати про національні інтереси України.

powered by lun.ua
ONLINE
Корупція1445 Мовне питання190 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Зеленський75
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter