1 березня 2026, 05:06

Побажаю удачі операції в Ірані

Трамп довго зважував всі за і проти, але почав воєнні дії проти середньовічного режиму аятол, щоб дати народу Ірана повернутися в сучасний світ.

Це правильно.

Але я, як українець, злий на Трампа.

Бо така ж операція проти рф була б набагато менш ризиковіша і набагато результативніша для світового порядку.

Сухі цифри.

Перська затока, де розгортається операція, дає 30% світової нафти. Війна – це серйозний ріст цін на енергоносії.

Тому – перенавантаження на економіку і США і західного світу.

Відтак – поле для діяльності пʼятої колони усіх диктатур, які спробують зупинити розгром члена свого клубу зла.

Російська нафта – це 10% світового ринку.

З них 60% бере Китай. Половину – по трубі, іншу – коротким плечем морських перевезень з району Владівостока.

Цей трафік недоторканний.

Але Росія не може підтримувати себе і війну лише за рахунок цього потоку.

Майже 40% експорту нафти рф приймає Індія. Правда, під тиском Трампа вона різко зменшила цей обсяг. Але це – ключ до знищення джерела доходів путіна.

Індія отримує 75% рос нафти з Балтики. 25% – з Чорного моря.

Місяць в дорозі.

По дорозі 5 блокпостів.

- данські протоки

- Гібралтар

- Босфор

- Суецький канал

- Вихід з Червоного моря

Якщо поставити в цих точках американський військовий контроль і не пропускати рос паливо війни, – ПТН ПНХ.

Без перенавантажень світового енергетичного ринку.

Без зайвих перемовин ні про що.

Без розмов про важливість руского балєта.

Ну, але є, як є.

Захист Тори, яку разом з іншими єврейськими текстами ми називаємо Вітхим завітом, передує торжеству Нового завіту.

Тому побажаю удачі операції в Ірані.

Смерть ворогам і аятолам!

Сподіваюся, що в Тегерані вийде на вулиці великий народ цієї великої нації.

Потенціал для цього давно є.

Лідер, син шаха, теж є.

Є навіть новий прапор.

Чекаємо моменту переходу підрозділів кгб/ксір на сторону змін.

Ставки цієї війни колосальні.

Успіх поставить на місце і Китай і його скаженного пса путіна.

Про гірше – ні слова.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

На своїй землі – свої герої

У час чергового загострення україно-польських історичних позицій варто запитати: чи існують взагалі військові герої, які прихильно сприймаються іншими державами? Чи є Олександр Македонський героєм для Ірану? Чи є Цезар героєм для Франції? Чи є Чингіз-хан героєм для Узбекистану чи України? Чи є Сулейман Пишний героєм для Австрії, а Євген Савойський для Туреччини? Цей ряд можна продовжувати безкінечно...

Серйозні карти України

Як би Трамп не відвертався спиною від Зеленського, він змушений визнати, що Україна має на руках серйозні карти. 1. Стійкість та ініціативність ЗСУ...

Шлагбаум-2

ДПС повідомляє про виявлення схеми виведення за кордон майже 198 млрд грн (!!!) через понад 2,3 тис. компаній, які після здійснення зовнішньоекономічних операцій фактично зникли...

За крок до каси

Збіг двох голосних подій – вручення підозри Єрмаку та інтервʼю Мендель – показало нам два моральних дна. Дно перше – інтереси державної еліти часів Зеленського, які під час війни будують собі маєтки по 2 млн дол на крадені у держави гроші...

Санкції за порушення інтересів підсанкційного?

Президент Зеленський вчергове ввів незаконні санкції проти громадянина України А. Богдана. Про те, що це чистої води аналогія із королівським свавіллям 12 століття, я вже писав...

Питання імпічменту висить у повітрі

Про ОЗУ "Династія" 1. Оприлюднені журналістом Михайлом Ткачем роздруківки розмов Міндіча – копії офіційних матеріалів обвинувачення, які пройшли всі необхідні експертизи і надані обвинуваченим для ознайомлення...